Labākās Grankanārijas pludmales: atklājiet to burvību!

Labākās Grankanārijas pludmales: atklājiet to burvību!

Guide

Šajā amatā mēs piedāvājam jums labākās Grankanārijas pludmales neaizmirstamām brīvdienām. Šī lieliskā sala jūs gaida ar vairāk nekā 236 km garu piekrasti, kas ir pilna paradīzes pludmaļu un līču. Jūs atradīsiet dažādas iespējas visām gaumēm. Dienvidos un austrumos jūs atradīsiet zeltainas vai tumšas smilšu pludmales viesnīcu zonas tuvumā. Rietumu pusē ir akmeņainas un mežonīgas pludmales, kas atrodas tālu no pilsētas trokšņa un ir ideāli piemērotas tiem, kas meklē dabiskāku vidi.

Labākās Grankanārijas pludmales

Izmantojot šo ceļvedi, jūs varēsiet iepazīties ar Grankanārijas pludmaļu piedāvājumu, lai jūs varētu izvēlēties, kuras apmeklēt atbilstoši savām vēlmēm. Izbaudiet lielisko Grankanārijas klimatu un izmantojiet iespēju nodarboties ar ūdenssportu, atpūsties, sauļoties un peldēties mierīgajos Atlantijas okeāna ūdeņos. Daudzām no šīm pludmalēm ir piešķirts Zilais karogs, kas norāda uz peldēšanai piemērotiem ūdeņiem un lieliskiem pludmales pakalpojumiem.

Puerto Riko

SP-GC-puertorico-strand

Tās nosaukums atgādina Karību jūras un tropu pludmales, un tas tai ļoti labi piestāv, jo šai skaistajai pludmalei piemīt līdzīgas īpašības kā Karību jūras pludmalēm. Tā atrodas Grankanārijas dienvidrietumos un ir slavena ar saulaino gaismu lielāko gada daļu, kristāldzidru un mierīgu ūdeni, baltām smiltīm un skaistām palmām. Tā ir viena no populārākajām pludmalēm britu vidū, pateicoties tās pakalpojumu kvalitātei un restorānu, bāru un veikalu tuvumam.

Amadores pludmale

Playa de Amadores - panoramio
Tā ir viena no labākajām Grankanārijas pludmalēm ar ģimenisku atmosfēru, kas slavena ar baltajām smiltīm un kristāldzidro ūdeni. Dodieties kopā ar bērniem, lai izbaudītu tās rāmos ūdeņus un maigo klimatu. Tā piedāvā sauļošanās krēslus, saulessargus un glābējus. Tā atrodas blakus lieliskajai Puertoriko pludmalei un blakus daudziem restorāniem un iestādēm atpūtnieku priekam. Tā tika mākslīgi izveidota, lai apmierinātu lielo pieprasījumu no blakus esošās Puertoriko. Tomēr tā joprojām ir ļoti pārpildīta, tāpēc tā nav labākā izvēle, ja vēlaties atpūsties no burzmas un burzmas.

Anfi del Mar

Anfi Del Mar - panoramio (1)
Tā ir lieliska mākslīgā pludmale, ļoti pievilcīga tūristiem un vietējiem iedzīvotājiem. Tā tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Grankanārijas pludmalēm ar zeltainām smiltīm un patīkamu jūras vēju. Tā ir ideāli piemērota apmeklējumam kopā ar bērniem, jo tajā ir mierīgs un sekls ūdens. Šeit var iznomāt sauļošanās krēslus un saulessargus. Jūs varat arī iznomāt ūdens motociklus, ar kuriem izbraukt pa siltajiem Atlantijas okeāna ūdeņiem.

Mogānas pludmale

Puerto de Mogán, May 2018 -02
Tas atrodas blakus Puerto de Mogán jahtu ostai. Tā ir neliela un ļoti klusa pludmale, kas ir ideāli piemērota pastaigām un jūras brīzei. Tā ir iekļauta Grankanārijas labāko pludmaļu sarakstā, jo ir mierīga un ģimenēm draudzīga. No ostas izbrauc vairāki kuģi, ar kuriem doties izpētīt piekrasti, un jūs varat arī nokļūt uz kaimiņu salu Tenerifi. Apmeklējot Playa de Mogán, jums vajadzētu pastaigāties arī pa ciematu ar skaistām ieliņām un daudzkrāsainiem ziediem rotātiem balkoniem.

Playa del Inglés

"Playa

Tā ir populārākā Grankanārijas pludmale jauniešu un naktsdzīves cienītāju vidū. Tā atrodas salas dienvidos un stiepjas gandrīz 3 km garā skaistā piekrastē. Tā ir Zilā karoga pludmale, un, lai justos vienoti ar dabu un jūru, ir atļauts nodarboties ar nātūrismu. Tā piedāvā arī ģimenisku atmosfēru ar aizsargājamām zonām, kur bērni var mierīgi un klusi rotaļāties. Šeit atradīsiet sērfotājus, kas spēlējas ar viļņiem, un sportistus, kas nodarbojas ar savu sporta veidu. Netālu atrodas viesnīcas, bāri un restorāni. Tā atrodas arī dažu Grankanārijas labāko naktsklubu ar labu mūziku un lielisku naktsdzīvi pastaigas attālumā.

San Agustín

SP-GC-sanagustin-strand
Šī ir skaista pludmale salas dienvidos ar relaksējošu atmosfēru. Tā stiepjas 600 metru garumā un piedāvā zeltainas smiltis un mierīgu ūdeni, kas lieliski piemērots peldēšanai. Tā ir iecienīta pludmale tiem, kas meklē mieru un atpūtu. Jūs varat atpūsties uz smiltīm un sauļoties, lai aizmirst par pasauli un rūpēm. Tas ir arī viens no lielākajiem talasoterapijas centriem uz salas. Atcerieties, ka šī terapija izmanto jūras resursus, lai atpūstos un atjaunotu jūsu enerģiju.

Maspalomasas pludmale

Labākās Grankanārijas pludmales: atklājiet to burvību!

Maspalomasas ainava ir ļoti īpaša, ar zeltainām kāpām, kas atgādina Sahāras tuksnesi. Apmeklētāji velta laiku, lai pastaigātos starp kāpām, sajustu smiltis uz kājām un paspēlētos spilgtajā piekrastes saulē. Tā ir viena no labākajām Grankanārijas pludmalēm, kur ikviens ir laipni gaidīts – vienā pusē ir ģimenes ar bērniem, kas priecīgi rotaļājas krastā, bet nomaļākās vietās pulcējas natūristi, geji un nūdisti, lai brīvi baudītu jūru. Tā atrodas tieši blakus Playa del Inglés, no kuras to atdala Punta de Maspalomas.

Playa de Las Nieves pludmale

PuertodelasNieves
Tas atrodas Grankanārijas ziemeļos, blakus Las Nievesas ostai Agaetē. Tās ūdeņi ir mierīgi un bez spēcīgiem viļņiem, tāpēc tie ir ideāli piemēroti peldēšanai. Tam ir piešķirts Zilais karogs. Šajā pludmalē nav smalkas smiltis, bet tikai oļi, kas raksturīgi Kanāriju salu vulkāniskās izcelsmes pludmalēm. Netālu no pludmales atradīsiet 3 neticamus dabiskus baseinus ar mierīgu ūdeni, kas ir lieliski piemēroti peldēšanai un snorkelēšanai.

Las Canteras pludmales

Playa de Las Canteras D81 4938 (25662255018)
Tā ir pilsētas pludmale, kas atrodas salas galvaspilsētā Las Palmas de Grankanārijā. Tā tiek uzskatīta par vienu no labākajām Kanāriju salu pludmalēm. Tā stiepjas 3 km garumā ar zeltainām smiltīm, ko skalo tirkīza ūdens. Tā piedāvā visus pakalpojumus, kas nepieciešami, lai atpūstos un izbaudītu jūru. Tā kā tā atrodas ļoti tuvu pilsētai, jūs varēsiet ātri nokļūt izklaides un restorānu iestādēs. Tā ir arī viena no labākajām Grankanārijas pludmalēm, kur var nodarboties ar sērfošanu, niršanu un snorkelēšanu.

Sardīnas ziemeļu pludmale

Tā atrodas Galdaras pašvaldībā Grankanārijas ziemeļos. Tā piedāvā lielisku vidi niršanai un jūras gultnes izpētei. Tā ir saņēmusi Zilā karoga zīmi. To iecienījuši arī zvejnieki, kuri izmanto sardīņu pārpilnību šajā apgabalā, lai tās nozvejotu un nogādātu tuvējos restorānos. Jūs nevarat palaist garām iespēju nobaudīt labu sardīņu ēdienu jūras fonā.

Mēs aicinām jūs nākamajās brīvdienās atklāt Grankanārijas labākās pludmales. Šajā lieliskajā salā jūs atradīsiet ideālu iespēju katrai gaumei. Neatkarīgi no jūsu vēlmēm, Grankanārijā ir viss.