Ko darīt un vietas, ko apmeklēt Anfi del mar

Ko darīt un vietas, ko apmeklēt Anfi del mar

Guide

Šajā rakstā mēs piedāvājam ceļvedi par labākajām pludmalēm Anfi del Mar un aktivitātēm, ko varat darīt savu brīvdienu laikā. Mēs piedāvājam izbraucienus ar laivu, kuros varat atpūsties, aizmirst rūpes un ļauties jūras priekam. Jūs varat arī baudīt sauli un smiltis tās izsmalcinātajās balto smilšu pludmalēs, kur jūs atradīsiet labākos apstākļus dažādiem ūdens sporta veidiem. Lasiet tālāk un uzziniet nedaudz vairāk par šo skaisto pilsētu Grankanārijas dienvidos.

Labākais no Anfi del Mar pludmales

Anfi del Mar - Gran canaria (2)

Šī ir fantastiska pludmale Grankanārijā, Moganas pašvaldībā. Lai gan tā ir mākslīga pludmale, tajā ir viss, kas nepieciešams, lai uz dažām dienām pazaudētu sevi un aizmirstos par pilsētas burzmu un kņadu. Tā atrodas La Verga gravā, kas ir viena no daudzajām klintīm šajā salas pusē, kas piešķir tai savdabīgu un neatkārtojamu gaisotni.

Šajā pludmalē jūsu rīcībā būs visi pakalpojumi, kas nepieciešami, lai baudītu sauli un smiltis, piemēram, sauļošanās krēsli un saulessargi, dušas un tualetes. Tā ir arī ļoti droša, jo ir pasargāta no viļņiem un ideāli piemērota bērniem. Visu šo priekšrocību dēļ to apmeklē daudz apmeklētāju visu gadu.

Ūdens aktivitātes Anfi del Mar

Šajā apvidū ir plašas iespējas baudīt sauli, jūru un smiltis.

  • Parascending: šī ir aktivitāte, kurā jūs piestiprina pie izpletņa un ar virvi piestiprina pie laivas, kas brauc lielā ātrumā. Adrenalīns un jautrība garantēta. Neuztraucieties, tas ir pilnīgi drošs piedzīvojums, un eksperti kontrolē katru detaļu, lai jūs varētu vienkārši baudīt salas skatu no augstuma.
  • Banānu laiva: iekāpiet uz klāja kopā ar draugiem un sāciet derības, lai noskaidrotu, kurš spēs noturēties ilgāk. Jautra pieredze ikvienam.
  • Sērfošana ar airi: šī ir jautra aktivitāte, kurā jūs uzkāpjat uz sērfinga dēļa, bet kontrolējat to ar airi. Tā ir lieliska izklaide, īpaši šīs pludmales rāmajos ūdeņos.
  • Brauciens ar jūras kajaku: ņemiet airi un ļaujieties Kanāriju salu skaistās jūras klusumam.
  • Ūdens motocikls: sagatavojieties izbaudīt jūru ar adrenalīna uzplūdiem. Ūdens motocikls būs tikai jums, un jūs būsiet tas, kurš izlems, kurp doties. Tā ir lieliska izklaide, un pašlaik tā ir viena no populārākajām aktivitātēm
    Anfi del Mar.
  • Ūdensslēpošana: šī ir līdzīga aktivitāte kā slēpošana uz sniega, taču šajā gadījumā jūs ar lielu ātrumu vilks laiva. Tā ir lieliska izklaide, kas jums sagādās spēcīgas emocijas.

Niršana ar akvalangu un niršana

Anfi del Mar - Gran canaria (3)

Atcerieties, ka Kanāriju salās ir liela jūras dzīves daudzveidība, un Grankanārijā ir vislielākā bioloģiskā daudzveidība. Ja esat niršanas entuziasts, šeit varat nirt mierā un klusumā. Šo pludmali raksturo mierīgie ūdeņi, kas ir ideāli piemēroti niršanai ar akvalangu.

Tās jūras dibenā dzīvo visdažādākās jūras sugas, kuras ir vērts apskatīt un fotografēt. Jums nepietiks laika, lai apmeklētu un iepazītu visas skaistules, kas slēpjas jūrā. Ja nevēlaties ienirt tik dziļi, dodieties snorkelēt. Jebkurā gadījumā pieredze ir brīnišķīga. Ja jūs tikai mācāties vai nekad iepriekš neesat to darījis, ir daudz uzņēmumu, kas specializējušies niršanā ar akvalangu, kur jūs varat nolīgt instruktoru, kas jūs vadīs šajā jaunajā pieredzē.

Izbraucieni ar laivu

Puerto de Mogan - Gran Canaria.min

Šis ir viens no labākajiem veidiem, kā izbaudīt salu no jūras. Dodieties izbraucienā ar laivu no Anfi del Mar uz Puerto de Mogan vai Arguineguín, šķērsojot skaistākās un noslēpumainākās vietas piekrastē. Izvēlieties starp motorlaivām, ūdens velosipēdiem, luksusa buru laivām un ātrgaitas laivām.

Brauciena laikā varēsiet vērot delfīnus, vaļus un citus jūras dzīvniekus. Ekskursijā iekļautas vietas, kur garām peld dažādi vaļveidīgie, kurus jūs varēsiet apbrīnot no drošas laivas.

La Verga pludmale

Tā ir skaista pilsētas pludmale ar nelieliem viļņiem, kas lieliski piemērota bērnu un visas ģimenes atpūtai. Lai gan tā nav liela, tā ir ļoti ērta un tajā ir pieejami visi pakalpojumi, piemēram, dušas, tualetes, bāri un, protams, sauļošanās krēsli un saulessargi, kurus var iznomāt. Tā atrodas arī blakus promenādei, kur atradīsiet dažādas alternatīvas, lai labi pavadītu laiku.

Balito pludmale

Šo pludmali pieminam kā vienu no labākajām vietām Anfi del Mar, jo tā atrodas tieši blakus un ir ideāla vieta, kur aizbēgt un atpūsties. Tā nav tik labi pazīstama kā nepārtrauktās pludmales, un tai ir nedaudz atšķirīgas īpašības. Šeit nav aizsardzības pret viļņiem, tāpēc ūdeņi ir aktīvāki. Turklāt krastā ir daudz oļu, tāpēc tas nav tik pārpildīts.

Maroa sala

Tā ir maza un burvīga mākslīga sala sirds formā Anfi del Mar pludmalē. Tā ir iekārtota, lai atdzīvinātu apmeklētāju uzturēšanos. Uz to var nokļūt pa kāpnēm vai peldot. Bet, ja vēlaties, uzlieciet snorkelēšanas brilles un peldiet apkārt salai, lai izbaudītu jūras un tajā mītošās faunas skaistumu.

Šeit jūs atradīsiet restorānu ar šūpuļtīkla pakalpojumiem un labākajiem ēdieniem. Tā noteikti ir atpūta, ko mēs visi esam pelnījuši, tāpēc jūs nevarat aizbraukt, neapmeklējot šo romantisko salu.

Interesanti fakti par Anfi del Mar

Anfi del Mar kūrorts tika izveidots pagājušā gadsimta 90. gados. Tas radās kā iniciatīva atjaunot Karību jūras pludmaļu skaistumu Grankanārijā, kam no Bahamu salām tika atvestas tonnas balto smilšu. Taču, tā kā tā jau bija skaista vieta ar labvēlīgu klimatu, nebija grūti sasniegt vēlamo rezultātu. Viņi domāja arī par spēcīgo viļņu samazināšanu, tāpēc ierīkoja viļņlaužus un panāca sapņu pludmali, uz kuru atpūsties un relaksēties dodas daudzi cilvēki.

Kā redzat, Anfi del Mar ir brīnums un atbilst mērķim, kādam tā tika radīta. Tā ir pievilcīga pludmale, kurai nav ko apskaust Karību jūras piekrasti. Ja vēlaties to apmeklēt, mēs varam palīdzēt jums izvēlēties aktivitātes un ekskursijas, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu, WhatsApp vai aizpildiet mūsu kontaktformu, mēs ar prieku palīdzēsim jums, lai jums nebūtu jāuztraucas par sīkumiem, mēs jau daudzus gadus palīdzam saviem klientiem izbaudīt neaizmirstamas brīvdienas.

Playa del Inglés ir viena no labākajām pludmalēm Eiropā un viena no skaistākajām...
Playa de Montaña de Arena ir neskarta un maz zināma pludmale. Tā atrodas...