Ką veikti ir lankytinos vietos Anfi del mar

Ką veikti ir lankytinos vietos Anfi del mar

Šiame pranešime pateikiame geriausių Anfi del Mar paplūdimių ir pramogų, kuriomis galite užsiimti atostogų metu, gidą. Siūlome keliones laivu, kurių metu galėsite atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius ir atsiduoti jūros malonumui. Taip pat galite pasimėgauti saule ir smėliu išpuoselėtuose balto smėlio paplūdimiuose, kuriuose rasite geriausias sąlygas įvairioms vandens sporto šakoms. Taigi skaitykite toliau ir sužinokite šiek tiek daugiau apie šį nuostabų miestelį Gran Kanarijos pietuose.

Geriausi Anfi del Mar paplūdimiai

Anfi del Mar - Gran canaria (2)

Tai fantastiškas paplūdimys Gran Kanarijoje, Mogano savivaldybėje. Nors tai dirbtinis paplūdimys, jame yra viskas, ko reikia norint kelioms dienoms prarasti save ir pamiršti miesto šurmulį. Jis įsikūręs La Verga tarpeklyje, kuris yra viena iš daugelio šioje salos pusėje esančių uolų, suteikiančių jai savitą ir unikalų orą.

Šiame paplūdimyje galėsite naudotis visomis paslaugomis, reikalingomis mėgautis saule ir smėliu, pavyzdžiui, išsinuomoti gultus ir skėčius, dušus ir tualetus. Be to, šis paplūdimys yra labai saugus, nes yra apsaugotas nuo bangų ir puikiai tinka vaikams. Dėl visų šių privalumų jis sulaukia daug lankytojų ištisus metus.

Vandens pramogos Anfi del Mar

Šioje vietovėje yra daugybė galimybių mėgautis saule, jūra ir smėliu.

  • Parascendingas: tai užsiėmimas, kurio metu esate užkabinami ant parašiuto ir virve pritvirtinami prie dideliu greičiu plaukiančios valties. Visiškas adrenalinas ir pramogos garantuotos. Nesijaudinkite, tai visiškai saugi patirtis, o ekspertai kontroliuoja kiekvieną detalę, kad galėtumėte tiesiog mėgautis salos vaizdais iš aukštybių.
  • Bananų valtis: sėskite į valtį su draugais ir pradėkite lažybas, kas išsilaikys ilgiausiai. Smagi patirtis visiems.
  • Banglenčių sportas: tai smagus užsiėmimas, kurio metu sėdate ant banglentės, bet valdote ją irklais. Tai labai smagu, ypač ramiame šio paplūdimio vandenyje.
  • Plaukimas jūrinėmis baidarėmis: pasiimkite irklą ir leiskite sau pasinerti į nuostabios Kanarų salų jūros ramybę.
  • Pasiplaukiojimas vandens motociklais: pasiruoškite pasimėgauti jūra su adrenalinu. Vandens motociklas bus skirtas tik jums, o jūs patys nuspręsite, kur plaukti. Tai labai smagu ir šiuo metu yra viena populiariausių pramogų Anfi del Mar mieste.
  • Vandens slidinėjimas: tai panaši veikla į slidinėjimą snieglente, tačiau šiuo atveju dideliu greičiu jus trauks valtis. Tai labai smagu ir privers jus patirti stiprių emocijų.

Nardymas ir nardymas su akvalangu

Anfi del Mar - Gran canaria (3)

Nepamirškite, kad Kanarų salos pasižymi didele jūrų gyvūnijos įvairove, o Gran Kanarijoje yra didžiausia biologinė įvairovė. Jei esate nardymo su akvalangu entuziastas, čia galite ramiai ir tyliai nardyti. Šis paplūdimys pasižymi ramiu vandeniu, idealiai tinkančiu nardymui.

Jo dugne gyvena daugybė įvairių jūros rūšių, kurias verta pamatyti ir nufotografuoti. Jums neužteks laiko čia apsilankyti ir susipažinti su visomis jūroje slypinčiomis grožybėmis. Jei nenorite nerti taip giliai, leiskitės į nardymą su vamzdeliu. Bet kuriuo atveju patirtis bus nuostabi. Jei dar tik mokotės arba niekada anksčiau to nedarėte, yra daugybė nardymo su akvalangu specializuotų įmonių, kuriose galite pasisamdyti instruktorių, kuris jums padės įgyti šios naujos patirties.

Išvykos laivu

Puerto de Mogan - Gran Canaria.minTai vienas geriausių būdų pasigrožėti sala iš jūros. Plaukite laivu iš Anfi del Mar į Puerto de Mogan arba Arguineguín, aplankydami gražiausias ir paslaptingiausias pakrantės vietas. Rinkitės motorines valtis, vandens dviračius, prabangias burines valtis ir greitaeigius katerius.

Kelionės metu galėsite pasimėgauti delfinų, banginių ir kitų jūros gyvūnų stebėjimu. Į ekskursiją įtrauktos vietos, kuriose plaukioja įvairūs banginiai, kuriais galėsite grožėtis iš saugios valties.

La Verga paplūdimys

Tai gražus miesto paplūdimys su nedidelėmis bangomis, puikiai tinkantis vaikams ir visai šeimai. Nors paplūdimys nėra labai didelis, jis labai patogus ir jame yra visos paslaugos: dušai, tualetai, barai ir, žinoma, nuomojami gultai bei skėčiai. Ji taip pat yra šalia promenados, kur rasite įvairių alternatyvų gerai praleisti laiką.

Balito paplūdimys

Šį paplūdimį minime kaip vieną geriausių dalykų Anfi del Mar mieste, nes jis yra visai šalia ir yra ideali vieta pabėgti ir atsipalaiduoti. Jis nėra toks žinomas kaip ištisiniai paplūdimiai ir pasižymi šiek tiek kitokiomis savybėmis. Čia nėra apsaugos nuo bangų, todėl vanduo yra aktyvesnis. Be to, krante daug akmenukų, todėl jis nėra toks perpildytas.

Maroa sala

Tai nedidelė ir žavinga dirbtinė širdies formos sala Anfi del Mar paplūdimyje. Ji įrengta siekiant pagyvinti lankytojų viešnagę. Į ją galima patekti laiptais arba plaukti. Tačiau jei norite, užsidėkite nardymo akinius ir apiplaukite salą, kad pasigrožėtumėte jūros grožiu ir joje gyvenančia fauna.

Čia rasite restoraną, kuriame teikiamos hamakų paslaugos ir geriausi patiekalai. Tai neabejotinai poilsis, kurio visi nusipelnėme, todėl negalite išvykti neapžiūrėję šios romantiškos salos.

Įdomūs faktai apie Anfi del Mar

Anfi del Mar kurortas buvo pradėtas statyti praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje. Jis gimė kaip iniciatyva atkurti Karibų jūros paplūdimių grožį Gran Kanarijoje, kuriam iš Bahamų salų buvo atgabentos tonos balto smėlio. Tačiau kadangi tai jau buvo graži vieta su palankiu klimatu, nebuvo sunku pasiekti norimą rezultatą. Taip pat buvo pagalvota apie tai, kaip sumažinti stiprias bangas, todėl buvo įrengtas molas ir pasiektas svajonių paplūdimys, į kurį daugybė žmonių vyksta pailsėti ir atsipalaiduoti.

Kaip matote, Anfi del Mar yra stebuklas ir atitinka tikslą, kuriam buvo sukurtas. Tai patrauklus paplūdimys, kuriam nėra ko pavydėti Karibų jūros pakrantėms. Jei norite jį aplankyti, padėsime jums išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią veiklą ir ekskursijas. Susisiekite su mumis el. paštu, „WhatsApp“ arba užpildykite mūsų kontaktinę formą, mielai padėsime, kad jums nereikėtų rūpintis smulkmenomis, jau daugelį metų padedame savo klientams mėgautis nepamirštamomis atostogomis.