Geriausi Gran Kanarijos paplūdimiai: atraskite jų žavesį!

Geriausi Gran Kanarijos paplūdimiai: atraskite jų žavesį!

Guide

Šiame pranešime pristatome geriausius Gran Kanarijos paplūdimius nepamirštamoms atostogoms. Šioje nuostabioje saloje jūsų laukia daugiau nei 236 km ilgio pakrantė, pilna rojaus paplūdimių ir įlankėlių. Čia rasite įvairių pasirinkimų, tinkančių visiems skoniams. Pietuose ir rytuose netoli viešbučių zonos rasite auksinio arba tamsaus smėlio paplūdimius. Vakaruose – uolėti ir laukiniai paplūdimiai atokiau nuo miesto triukšmo, idealiai tinkantys ieškantiems natūralesnės aplinkos.

Geriausi Gran Kanarijos paplūdimiai

Naudodamiesi šiuo vadovu galėsite susipažinti su Gran Kanarijos paplūdimių pasiūla, kad galėtumėte pasirinkti, kuriuos aplankyti pagal savo pageidavimus. Mėgaukitės puikiu Gran Kanarijos klimatu ir pasinaudokite galimybe užsiimti vandens sportu, atsipalaiduoti, degintis ir maudytis ramiame Atlanto vandenyje. Daugeliui šių paplūdimių buvo suteikta Mėlynoji vėliava, žyminti maudytis tinkamus vandenis ir puikias paplūdimių paslaugas.

Puerto Rikas

SP-GC-puertorico-strand

Jo pavadinimas primena Karibus ir atogrąžų paplūdimius, ir tai labai tinka, nes šis gražus paplūdimys pasižymi panašiomis savybėmis į Karibų paplūdimius. Jis yra Gran Kanarijos pietvakariuose ir garsėja didžiąją metų dalį šviečiančia saule, krištolo skaidrumo ir ramybe dvelkiančiu vandeniu, baltu smėliu ir gražiomis palmėmis. Tai vienas populiariausių paplūdimių tarp britų, nes čia teikiamos kokybiškos paslaugos, netoli yra restoranų, barų ir parduotuvių.

Amadores paplūdimys

Playa de Amadores - panoraminis vaizdas
Tai vienas geriausių Gran Kanarijos paplūdimių su šeimynine atmosfera, garsėjantis baltu smėliu ir krištolo skaidrumo vandeniu. Atvykite su vaikais pasimėgauti ramiu vandeniu ir švelniu klimatu. Čia rasite gultus, skėčius ir gelbėtojus. Jis įsikūręs šalia puikaus Puerto Riko paplūdimio ir šalia daugybės restoranų bei įstaigų, skirtų poilsiautojų malonumui. Jis buvo dirbtinai sukurtas siekiant patenkinti didelę kaimyninio Puerto Riko paklausą. Tačiau čia vis dar labai daug žmonių, todėl tai nėra geriausias pasirinkimas, jei norite pabėgti nuo šurmulio.

Anfi del Mar

Anfi Del Mar - panoramio (1)
Tai puikus dirbtinis paplūdimys, labai patrauklus turistams ir vietiniams gyventojams. Jis laikomas vienu gražiausių Gran Kanarijos paplūdimių su auksiniu smėliu ir maloniu jūros vėju. Dėl ramaus ir negilaus vandens jis idealiai tinka lankytis su vaikais. Čia galima išsinuomoti gultus ir skėčius. Taip pat galite išsinuomoti vandens motociklus ir pasivažinėti šiltuoju Atlanto vandenynu.

Mogano paplūdimys

Puerto de Mogán, May 2018 -02
Jis yra šalia Puerto de Mogano prieplaukos. Tai nedidelis ir labai ramus paplūdimys, puikiai tinkantis pasivaikščioti ir pajusti jūros brizą. Dėl savo ramybės ir šeimoms draugiškos atmosferos jis įtrauktas į geriausių Gran Kanarijos paplūdimių sąrašą. Iš uosto išplaukia keli laivai, kuriais galima tyrinėti pakrantę, taip pat čia galima nuplaukti į kaimyninę Tenerifės salą. Lankydamiesi Playa de Mogán taip pat turėtumėte pasivaikščioti po kaimą, kurio gražios gatvelės ir įvairiaspalvių gėlių pilni balkonai.

Playa del Inglés

"Playa

Tai populiariausias paplūdimys Gran Kanarijoje tarp jaunimo ir naktinio gyvenimo mėgėjų. Jis yra salos pietuose ir driekiasi beveik 3 km ilgio gražia pakrante. Tai Mėlynosios vėliavos paplūdimys, kuriame leidžiama užsiimti natūralizmu ir pasijusti vienybėje su gamta ir jūra. Čia taip pat vyrauja šeimyninė atmosfera, yra saugomų teritorijų, kuriose vaikai gali ramiai žaisti. Čia rasite banglentininkų, žaidžiančių su bangomis, ir sportininkų, besitreniruojančių savo sporto šaką. Netoli yra viešbučių, barų ir restoranų. Taip pat pėsčiomis galima pasiekti geriausius Gran Kanarijos naktinius klubus, kuriuose skamba gera muzika ir vyksta puikus naktinis gyvenimas.

San Agustín

SP-GC-sanagustin-strand
Tai gražus paplūdimys salos pietuose, kuriame vyrauja atpalaiduojanti atmosfera. Jis driekiasi 600 metrų ir siūlo auksinį smėlį bei ramų vandenį, puikiai tinkantį maudynėms. Jį mėgsta ieškantys ramybės ir atsipalaidavimo. Čia galite ilsėtis ant smėlio ir degintis saulėje, kad pamirštumėte pasaulį ir savo rūpesčius. Tai taip pat vienas didžiausių talasoterapijos centrų saloje. Atminkite, kad ši terapija išnaudoja jūros išteklius, kad atsipalaiduotumėte ir atnaujintumėte energiją.

Maspalomaso paplūdimys

Geriausi Gran Kanarijos paplūdimiai: atraskite jų žavesį!

Maspalomaso kraštovaizdis labai ypatingas – auksinės kopos primena Sacharos dykumą. Lankytojai skiria laiko pasivaikščioti tarp kopų, pajusti smėlį ant kojų ir pažaisti ryškioje pakrantės saulėje. Tai vienas geriausių Gran Kanarijos paplūdimių, kuriame laukiami visi: vienoje pusėje ant kranto linksmai žaidžia šeimos su vaikais, o nuošalesnėse vietose renkasi nudistai, gėjai ir nudistai, norintys laisvai mėgautis jūra. Šis paplūdimys yra visai šalia Playa del Inglés, nuo kurio jį skiria Punta de Maspalomas.

Playa de Las Nieves paplūdimys

PuertodelasNieves
Jis yra Gran Kanarijos šiaurėje, šalia Las Nieveso uosto Agaetėje. Jo vandenys ramūs, be stiprių bangų, todėl puikiai tinka maudytis. Jam suteikta Mėlynoji vėliava. Šiame paplūdimyje nerasite smulkaus smėlio, tik akmenukus, būdingus Kanarų salų vulkaninės kilmės paplūdimiams. Netoli paplūdimio rasite 3 neįtikėtinus natūralius baseinus su ramiu vandeniu, puikiai tinkančius maudytis ir nardyti.

Las Kanteraso paplūdimiai

Playa de Las Canteras D81 4938 (25662255018)
Tai miesto paplūdimys, esantis salos sostinėje Las Palmas de Gran Kanarijoje. Jis laikomas vienu geriausių Kanarų salų paplūdimių. Jis driekiasi 3 km auksinio smėlio, kurį skalauja turkio spalvos vanduo. Jame teikiamos visos paslaugos, kurių reikia norint atsipalaiduoti ir pasimėgauti jūra. Kadangi jis yra labai arti miesto, galėsite greitai pasiekti laisvalaikio ir restoranų įstaigas. Be to, tai vienas geriausių Gran Kanarijos paplūdimių, kuriame galima plaukioti banglentėmis, nardyti ir nardyti.

Šiaurinis Sardinos paplūdimys

Jis yra Galdaro savivaldybėje Gran Kanarijos šiaurėje. Jame sudarytos puikios sąlygos nardyti ir tyrinėti jūros dugną. Jam suteiktas Mėlynosios vėliavos apdovanojimas. Ją taip pat mėgsta žvejai, kurie, pasinaudodami sardinių gausa šioje vietovėje, gaudo jas ir veža į netoliese esančius restoranus. Negalima praleisti progos pasimėgauti geru sardinių patiekalu jūros fone.

Kviečiame atrasti geriausius Gran Kanarijos paplūdimius per kitas atostogas. Šioje nuostabioje saloje rasite idealų variantą kiekvienam skoniui. Kad ir kokie būtų jūsų pageidavimai, Gran Kanarijoje rasite viską.

Playas en Gran Kanarija

Susiję straipsniai: