Wynajem łodzi w Cala d’Or

Wynajem łodzi w Cala d’Or

W tym artykule przedstawiamy niektóre z doświadczeń, z jakich można skorzystać, wynajmując łódź w Cala d’Or.

W porcie w Cala d’Or znajdziesz łodzie wszystkich rozmiarów i na każdy gust. Mieszkają tu różne firmy, które oferują wycieczki i pakiety, dzięki którym możesz żeglować po krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego.

Podziwiaj piękne krajobrazy i rajskie zatoczki. Do niektórych zatoczek można dostać się tylko z wody, dlatego wycieczka łodzią to najlepszy sposób, by zobaczyć wszystko, co wyspa ma do zaoferowania.

Wysokość opłaty za wynajem zależy od daty, czasu trwania wycieczki i parametrów łodzi. Do wyboru są m.in:

  • Łodzie żaglowe
  • Jachty luksusowe
  • Katamarany
  • i wiele innych.

Mamy małe łodzie dla 2 osób i większe łodzie dla nawet 100 osób. Uczcij swoje urodziny lub wieczór kawalerski swojego najlepszego przyjaciela na pokładzie łodzi. Wycieczka łodzią to wyjątkowe doświadczenie i dlatego wiele osób przyjeżdża do Cala D’Or, aby świętować swoje uroczystości na morzu.

Ponadto po drodze możesz natknąć się na bawiącą się w pobliżu rodzinę delfinów. W zależności od trasy i pory roku możesz również zobaczyć kilka wielorybów i waleni.

Wyczarteruj luksusowy jacht

Żegluj wzdłuż brzegów pięknych zatoczek o wymarzonej scenerii, a widoki są majestatyczne. Idealne miejsce, aby zabrać partnera na romantyczną randkę w otoczeniu morskiego spokoju. Towarzyszyć Ci będzie doświadczony skiper, który zadba o wszystko, abyś mógł się tylko cieszyć sobą i swoją partnerką.

Wycieczki łodzią

Wynajmij łódź motorową i pływaj bez licencji po morzu. Są one wyposażone w GPS i mają wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić sobie spokój. Idealnie nadają się do wynajęcia z przyjaciółmi na spektakularną wycieczkę. Morze jest zazwyczaj spokojne, jakby zapraszało żeglarzy do pozostania i zamieszkania na jego wodach.

Wycieczki katamaranem

Oferujemy bardzo wygodne rejsy, podczas których wystarczy się zrelaksować i cieszyć spokojem morza. Idealne dla małych grup. Przeżyj z rodziną lub przyjaciółmi inne doświadczenie w otoczeniu krystalicznie czystej wody i promieni słonecznych.

Nurkowanie

Nie przegap okazji, aby zanurkować w imponującym morzu. Jeśli uwielbiasz nurkowanie, będziesz miał okazję i niezbędny sprzęt, aby zanurzyć się w świecie ryb i koralowców.

Wynajem łodzi bez licencji

Małe łódki nie wymagają licencji, więc możesz sam prowadzić łódkę, wypływając na morskie wody. Jest to świetna opcja dla bardziej odważnych, którzy wolą przejąć ster i wybrać własną trasę.

Łodzie z załogą i sternikiem na Majorce są polecane osobom, które chcą spokojnej i beztroskiej wycieczki. Zaletą wynajmu łodzi ze sternikiem jest to, że jest się prowadzonym przez osobę, która jest ekspertem w dziedzinie łodzi i zna trasę lepiej niż ktokolwiek inny. Skipper może zaprowadzić Cię do ukrytych miejsc, które mogą znaleźć tylko ci, którzy znają to miejsce, a ponadto jest przygotowany na rozwiązywanie wszelkich niedogodności, jakie mogą pojawić się na łodzi.

Skontaktuj się z nami, aby pomóc Ci wybrać wycieczkę i łódź, która najlepiej odpowiada Twoim gustom i potrzebom. Jesteśmy obecni w branży od ponad 15 lat, pomagając naszym klientom w uzyskaniu najlepszych doświadczeń na pokładzie najlepszych łodzi na Majorce.

Wynajem łodzi bez kapitana w Majorka

Wynajem łodzi bez licencji łodzi w Majorka

Powiązane artykuły:

Wycieczka łodzią to jedno z najlepszych doświadczeń, jakie można przeżyć podczas...
Zapraszamy Cię do przeżycia wspaniałych doświadczeń na pełnym morzu na żaglówce...
W Cala d’Or znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się wakacjami....
W północno-zachodniej części Majorki znajduje się miejscowość wypoczynkowa Sa...
Jeśli jesteś na Majorce, nie możesz przegapić jej stolicy, Palma de Mallorca. To...
Zajęcia na Majorce Majorka jest największą z wysp Balearów i jedną z...