Valčių nuoma Cala d’Or

Valčių nuoma Cala d’Or

Šiame straipsnyje pateikiame keletą įspūdžių, kuriuos galite patirti išsinuomoję valtį Cala d’Or mieste.

Cala d’Or uoste rasite įvairaus dydžio ir įvairaus skonio valčių. Čia įsikūrusios įvairios bendrovės siūlo ekskursijas ir paketus, kurių metu galėsite plaukioti krištolo skaidrumo Viduržemio jūros vandenyse.

Mėgaukitės nuostabiais kraštovaizdžiais ir rojaus įlankomis. Į kai kurias įlankas galima patekti tik iš vandens, todėl kelionė laivu – geriausias būdas pamatyti viską, ką sala gali pasiūlyti.

Nuomos suma priklauso nuo datos, kelionės trukmės ir laivo savybių. Galite rinktis:

  • Burlaivius
  • Prabangios jachtos
  • Katamaranai
  • ir daug kitų

Turime mažų valčių 2 žmonėms ir didesnių valčių iki 100 žmonių. Švęskite savo gimtadienį ar geriausio draugo mergvakarį laive. Kelionė laivu – tai nepakartojama patirtis, todėl daugelis žmonių atvyksta į Cala D’Or švęsti savo šventės jūroje.

Be to, pakeliui galite sutikti netoliese žaidžiančią delfinų šeimyną. Priklausomai nuo maršruto ir metų laiko, taip pat galite pastebėti banginių ir banginių šeimos gyvūnų.

Prabangios jachtos nuoma

Plaukite palei nuostabių įlankų pakrantes, kuriose atsiveria svajingi peizažai, vaizdai didingi. Idealiai tinka pasiimti partnerį ir surengti romantišką pasimatymą jūros ramybės apsuptyje. Jus lydės patyręs kapitonas, kuris viskuo pasirūpins, kad jums tektų rūpintis tik tuo, kaip pasimėgauti savimi ir savo partneriu.

Išvykos laivu

Išsinuomokite motorinę valtį ir plaukiokite jūroje be vairuotojo pažymėjimo. Jose įrengta GPS ir yra viskas, ko reikia jūsų ramybei. Idealiai tinka išsinuomoti su draugais įspūdingai dienai. Jūra paprastai būna rami, tarsi kviečianti buriuotojus apsistoti ir gyventi jos vandenyse.

Kelionės katamaranu

Siūlome jums labai patogias keliones, kurių metu jums beliks tik atsipalaiduoti ir mėgautis jūros ramybe. Idealiai tinka nedidelėms grupėms. Mėgaukitės su šeima ar draugais kitokiais įspūdžiais krištolo skaidrumo vandens ir spinduliuojančios saulės apsuptyje.

Nardymas

Nepraleiskite progos pasinerti į įspūdingą jūrą. Jei mėgstate nardyti, turėsite galimybę ir reikiamą įrangą leistis į žuvų ir koralų pasaulį.

Valčių nuoma be licencijos

Nedideliems laiveliams licencijos nereikia, todėl išplaukdami į jūros vandenis galėsite vairuoti patys. Tai puiki galimybė drąsesniems, kurie nori patys imtis vairo ir pasirinkti maršrutą.

Škiperiu ir kapitonu valtys Maljorkoje rekomenduojamos žmonėms, kurie nori ramios ir nerūpestingos kelionės. Škiperio valties nuomos privalumas yra tas, kad jums vadovaus asmuo, kuris yra valčių ekspertas ir žino maršrutą geriau nei bet kas kitas. Škiperis gali nuvežti jus į paslėptas vietas, kurias gali rasti tik tie, kurie pažįsta tą vietą, be to, jis yra pasirengęs išspręsti bet kokius su laivu galinčius kilti nepatogumus.

Susisiekite su mumis, kad padėtume išsirinkti jūsų skonį ir poreikius geriausiai atitinkančią ekskursiją ir laivą. Šiame sektoriuje dirbame daugiau nei 15 metų, padedame savo klientams patirti geriausią patirtį geriausiuose Maljorkos laivuose.

Valčių nuoma be kapitono į Maljorka

Valčių nuoma be valties licencijos į Maljorka

Susiję straipsniai:

Kviečiame jus patirti nuostabių įspūdžių atviroje jūroje burlaiviu ar jachta...
En båttur er en av de beste opplevelsene du kan nyte under ditt opphold i Sa Coma. Vi...
Cala d’Or rasite viską, ko reikia atostogoms. Čia rasite rojaus paplūdimius su...
Maljorkos šiaurės vakaruose įsikūręs Sa Koma kurortas, kurį sudaro gražus balto...
Jei esate Maljorkoje, negalite praleisti jos sostinės Palmos de Maljorkos. Tai istorijos...
Veikla Maljorkoje Maljorka yra didžiausia iš Balearų salų ir viena svarbiausių...