Ką veikti Cala d’Or mieste

Ką veikti Cala d’Or mieste

Cala d’Or rasite viską, ko reikia atostogoms. Čia rasite rojaus paplūdimius su geriausiais Viduržemio jūros regiono paplūdimiais, vandens ir sausumos sportą, gyvybės kupinas gatves su daugybe parduotuvių, restoranų ir naktinių klubų. Tai taip pat labai populiari vieta žmonėms, norintiems atsipalaiduoti ir mėgautis gamta.

Geriausios įlankos Maljorkoje

Aplankykite nuostabias auksinio smėlio ir krištolinio vandens įlankėles, įrėmintas uolėtame kraštovaizdyje, kuris suteikia jausmą, kad esate toli nuo visko. Mėgaukitės rojaus peizažu ir parsivežkite namo gražiausių nuotraukų, kad galėtumėte pasigirti savo atostogomis. Nardymo entuziastai ras galimybę paplaukioti ir patyrinėti vandenis. Čia taip pat siūloma adrenalino ir linksmybių kupina vandens pramoga.

Valčių nuoma

Tai viena iš veiklų, kurios viešnagės Maljorkoje metu neturėtų praleisti nė vienas turistas. Mėgaukitės maloniu pasiplaukiojimu jūra ir leiskitės viliojami Viduržemio jūros vėjo. Galite sustoti atsigaivinti maudynėmis arba nardyti jūros dugne. Daugumoje laivų siūlomi patiekalai ir gėrimai, laive taip pat galite pasigaminti gardų kepsnį. Kelionės ypatumai priklausys nuo laivo ir užsakyto paketo. Galimi variantai: valčių nuoma, privačios jachtos, ekskursijos katamaranais pakrantei tyrinėti ir daug daugiau.

Promenada

Cosas que hacer en Cala d'Or

Jūsų atostogos nebus visavertės, jei nepasimėgausite skaniu maistu prie jūros. Cala d’Or promenadoje rasite daug restoranų su atviromis terasomis, iš kurių galėsite mėgautis vaizdu į jūrą. Paragaukite gardžių vietinių ir tarptautinių patiekalų, kuriuos ruošia puikūs virėjai, turintys sintezuotos virtuvės patirties, daug kūrybiškumo ir puikų pateikimą. Pasivaikščioję promenada ir pasigrožėję vaizdu, su partneriu ir draugais galėsite dalytis gardžiais saulėlydžio kokteiliais.

Vandens pramogos

Cala d’Or yra viena iš mėgstamiausių nardytojų vietų, mėgaukitės povandeniniu gyvenimu ir atraskite gražiausius Viduržemio jūros koralus. Jei esate pradedantysis, galite užsisakyti bet kurį iš nardymo mokyklų siūlomų kursų, kuriuose dirba daugiakalbiai instruktoriai.

Sausumos sportas

Valle d’Or golfo klube golfo mėgėjai ras vietą, kur atsikratyti streso ir pasimėgauti golfo žaidimu grožėdamiesi nuostabiais įlankos vaizdais.

Kita vertus, dviratininkai ras įvairių sudėtingumo lygių maršrutų, kuriais galės tyrinėti miestą arba važinėti gamtos takais kalnuose. Rasite įvairių rūšių dviračių ir net el. dviračių, skirtų ne tokioms sudėtingoms kelionėms.

Teniso žaidėjai taip pat turi savo vietą, išsinuomokite teniso kortą Cala d’Or teniso klube. Čia galite pasisamdyti profesionalius mokytojus, kurie padės tobulinti techniką. Klube galima išsinuomoti raketes, o po mačo atsipalaiduoti bare.

Naktinis gyvenimas

Tai svarbus punktas ieškantiems pramogų naktį. Žinoma, Cala d’Or mieste netrūksta naktinio gyvenimo: čia daug terasų su vaizdu į jūrą ir barų, kurie dirba iki aušros, ypač vasarą. Mėgaukitės kokteiliais ir gėrimais su draugais skambant gerai muzikai. Kartais čia gyvai groja vietinės grupės arba šokama pagal kviestinių didžėjų miksus.

Vietiniai festivaliai

Maljorka pasižymi džiugesiu gatvėse, kuriose ištisus metus galite mėgautis daugybe fiestų. Jei vyksite pirmąją rugpjūčio savaitę, galėsite pasimėgauti šventojo globėjo fiestomis, kurių metu vyksta sporto renginiai ir koncertai.

Amatų turgūs

Maljorkos amatininkai atvyksta į turgų siūlyti savo kūrinių, galite įsigyti drabužių, vietinių užkandžių ir daugybę dovanų.

Kai kurie amatų turgūs Maljorkoje vyksta gegužės-spalio mėnesiais. Vieną jų rasite kiekvieną sekmadienį Toni Kosta aikštėje. Per šventes taip pat vyksta amatų turgeliai, kuriuose galite įsigyti gražių suvenyrų ir parsivežti jų savo šeimai.

Pasivaikščiojimas po Dračo urvus Porto Kristo mieste

Cala d'Or Mallorca 2

Tai įdomus pasivaikščiojimas, kurio metu atrasite didžiausių Europoje urvų stebuklą. Tai tūkstančių metų senumo požeminiai urvai, kuriuose gausu stalagmitų ir stalaktitų. Juose įrengtas strateginis apšvietimas ir pasivaikščiojimą pagyvina raminantys klasikinės muzikos garsai.

Istoriniai paminklai

Už 25 minučių kelio pėsčiomis nuo Cala d’Or prieplaukos rasite Es Forti karinę tvirtovę. Tai didingas istorinis paminklas, pastatytas gynybai nuo piratų.

Kita vieta, į kurią keliauja drąsesni, yra San Salvadoro šventovė. Ji yra 509 m virš jūros lygio ir iš jos atsiveria privilegijuotas vaizdas į kalnus ir jūrą.

Taip pat kviečiame aplankyti istorinį Santanijos kaimą. Tai žavinga vieta, pilna tipiškų akmenimis grįstų namų. Tai labai populiarus tarp turistų kaimas, nes čia veikia vietinis turgus, meno galerijos ir dizainerių parduotuvės.

Mondragó gamtos parkas

Tai nepakartojamo grožio gamtos draustinis, esantis vos už 6 km nuo Cala d’Or, Maljorkos pietuose. Jį sudaro keturios įlankos, kuriose galite sustoti ir pasimėgauti vandens ir auksinio smėlio ramybe. Pasivaikščiokite jos gamtos takais su apžvalgos aikštelėmis, nuo kurių atsiveria vaizdas į įlanką. Mondragó yra paukščių apsaugos teritorija, kurioje galima pamatyti įvairių vietinių rūšių ir kai kurių žinduolių, pavyzdžiui, pingvinų ir kiškių.

Taip pat galite jodinėti žirgais ir dalyvauti ekskursijoje po Mondragó draustinį. Rinkitės iš skirtingų jodinėjimo rūšių ir pasiruoškite pasimėgauti kitokia diena ant žirgo nugaros.

Valčių čarteriai į Maljorka

Susiję straipsniai:

Kviečiame jus patirti nuostabių įspūdžių atviroje jūroje burlaiviu ar jachta...
En båttur er en av de beste opplevelsene du kan nyte under ditt opphold i Sa Coma. Vi...
Šiame straipsnyje pateikiame keletą įspūdžių, kuriuos galite patirti išsinuomoję...
Maljorkos šiaurės vakaruose įsikūręs Sa Koma kurortas, kurį sudaro gražus balto...
Jei esate Maljorkoje, negalite praleisti jos sostinės Palmos de Maljorkos. Tai istorijos...
Veikla Maljorkoje Maljorka yra didžiausia iš Balearų salų ir viena svarbiausių...