Ko darīt Cala d’Or

Ko darīt Cala d’Or

Guide

Cala d’Or jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai izbaudītu savu atpūtu. Tā piedāvā paradīzes pludmales ar labāko no Vidusjūras, ūdens un sauszemes sporta veidus, dzīvības pilnas ielas ar daudziem veikaliem, restorāniem un naktsklubiem. Tas ir arī ļoti populārs galamērķis cilvēkiem, kas vēlas atpūsties un baudīt dabu.

Labākie līči Maljorkā

Apmeklējiet tās skaistos līčus ar zeltainām smiltīm un kristāliskajiem ūdeņiem, kas ierāmēti klinšainā ainavā, kas rada sajūtu, ka tā ir tālu no visa. Izbaudiet paradīzes ainavas un paņemiet mājās skaistākās fotogrāfijas, lai atstāstītu savu atvaļinājumu. Niršanas entuziasti atradīs iespēju peldēties un pētīt ūdeņus. Tā piedāvā arī adrenalīna un jautrības pilnas ūdens aktivitātes.

Laivu noma

Šī ir viena no aktivitātēm, ko nevienam tūristam nevajadzētu palaist garām savas uzturēšanās laikā Maljorkā. Izbaudiet patīkamu izbraucienu pa jūru un ļaujieties Vidusjūras vēja vēsmām. Jūs varat apstāties, lai atsvaidzinoši izpeldētos vai nirtu ar šņoreri jūras dzelmē. Lielākā daļa laivu piedāvā maltītes un dzērienus, uz klāja var pagatavot arī gardu grilēšanu. Brauciena raksturojums būs atkarīgs no laivas un no jūsu rezervētā kompleksa. Iespējamie varianti ietver laivu nomu, privātas jahtas, ekskursijas ar katamarānu, lai izpētītu piekrasti, un daudz ko citu.

Promenāde

Cosas que hacer en Cala d'Or

Jūsu atvaļinājums nebūs pilnvērtīgs, ja jūs neizbaudīsiet gardu maltīti pie jūras. Cala d’Or promenādē jūs atradīsiet daudz restorānu ar atvērtām terasēm, no kurām baudīt skatu uz jūru. Nogaršojiet gardus vietējos un starptautiskos ēdienus, ko pagatavojuši izcili šefpavāri ar pieredzi fusion virtuvē, lielu radošumu un lielisku noformējumu. Pastaigājoties pa promenādi un baudot skatu, jūs varat baudīt arī gardus saulrieta kokteiļus kopā ar savu partneri un draugiem.

Ūdens aktivitātes

Cala d’Or ir viena no nirēju iecienītākajām vietām, kur baudīt zemūdens dzīvi un atklāt Vidusjūras skaistākos koraļļus. Ja esat iesācējs, varat rezervēt kādu no kursiem, ko piedāvā niršanas skolas ar daudzvalodu instruktoriem.

Sauszemes sporta veidi

Valle d’Or golfa klubā golfa mīļotāji atradīs vietu, kur atbrīvoties no stresa un baudīt golfa spēli, vienlaikus baudot skaistos līča skatus.

Savukārt velobraucēji atradīs dažādus dažāda sarežģītības līmeņa maršrutus, lai iepazītu pilsētu vai izbrauktu pa dabas takām kalnos. Jūs atradīsiet dažāda veida velosipēdus un pat e-velosipēdus mazāk prasīgiem braucieniem.

Arī tenisa spēlētājiem ir sava vieta, izīrējiet tenisa laukumu cala d’Or tenisa klubā. Šeit jūs varat nolīgt profesionālus pasniedzējus, kas palīdzēs jums uzlabot tehniku. Klubs piedāvā rakešu nomu un bāru, kur atpūsties pēc spēles.

Naktsdzīve

Šis ir svarīgs punkts tiem, kas vēlas izklaidēties naktīs. Protams, ka Cala d’Or ir daudz naktsdzīves, jo šeit ir daudzas terases ar skatu uz jūru un bāri, kas ir atvērti līdz rīta gaismai, īpaši vasarā. Labas mūzikas pavadībā kopā ar draugiem varat baudīt kokteiļus un dzērienus. Reizēm jūs varat dzirdēt dzīvās mūzikas skaņdarbus, ko spēlē vietējās grupas, vai dejot pie viesu dīdžeju miksiem.

Vietējie festivāli

Maljorku raksturo tās ielu prieks, kur visa gada garumā var baudīt daudzus svētkus. Ja dosieties uz turieni augusta pirmajā nedēļā, varēsiet izbaudīt patrona svētku fiestes, kas ietver sporta pasākumus un koncertus.

Amatnieku tirdziņi

Maljorkas amatnieki ierodas tirgū, lai piedāvātu savus darinājumus, jūs varat iegādāties apģērbu, vietējos uzkodas un daudzas dāvanas.

Daži amatnieku tirdziņi Maljorkā notiek no maija līdz oktobrim. Katru svētdienu vienu no tiem atradīsiet Plaza Toni Costa. Arī svētku laikā notiek amatnieku tirdziņi, kuros var iegādāties jaukus suvenīrus, lai aizvestu tos savai ģimenei.

Pastaiga pa Dračas alām Porto Kristo.

Cala d'Or Mallorca 2

Šī ir aizraujoša pastaiga, kurā jūs atklāsiet brīnumu par lielākajām alām Eiropā. Tās ir tūkstošiem gadu senas pazemes alas ar daudziem stalagmītiem un stalaktītiem. Tajās ir stratēģisks apgaismojums un nomierinoša klasiskās mūzikas skaņa, kas atdzīvina pastaigu.

Vēstures pieminekļi

25 minūšu gājiena attālumā no Cala d’Or piestātnes atrodas Es Forti militārais cietoksnis. Majestātisks vēstures piemineklis, kas celts aizsardzībai pret pirātiem.

Vēl viena vieta, kur dodas drosmīgākie, ir San Salvador svētnīca. Tā atrodas 509 m virs jūras līmeņa, un no tās paveras priviliģēts skats uz kalniem un jūru.

Aicinām apmeklēt arī vēsturisko Santanjī ciematu. Tā ir burvīga vieta, kas pilna ar tipiskām, no akmeņiem būvētām mājām. Tas ir tūristu iecienīts ciemats, jo tajā atrodas vietējais tirgus, mākslas galerijas un dizaineru veikaliņi.

Mondragó dabas parks

Šis ir nepārspējama skaistuma dabas rezervāts, kas atrodas tikai 6 km attālumā no Cala d’Or, Maljorkas dienvidos. To veido četri līči, kuros var apstāties, lai izbaudītu ūdeņu un zeltaino smilšu mieru. Pastaigājieties pa dabas takām ar skatu punktiem uz līci. Mondragó ir putnu aizsargājamā teritorija, kur var redzēt dažādas vietējās sugas un dažus zīdītājus, piemēram, pingvīnus un zaķus.

Mondragó dabas rezervāta apskates ekskursijā varat doties arī izjādē ar zirgiem. Izvēlieties dažādus izjādes veidus un sagatavojieties izbaudīt atšķirīgu dienu zirga mugurā.

Laivu čarteri vietnē Maljorka

Aktivitātes Maljorkā Maljorka ir lielākā no Baleāru salām un viens no...
Maljorkas ziemeļrietumos atrodas kūrorts Sa Coma, kas sastāv no skaistas baltas...
Mēs aicinām jūs izbaudīt brīnišķīgus piedzīvojumus atklātā jūrā uz buru...
Šajā rakstā mēs iepazīstināsim ar dažiem piedzīvojumiem, ko varat izbaudīt,...
Ja esat Maljorkā, noteikti nepalaidiet garām tās galvaspilsētu Palmu de Maljorku. Tā...
Brauciens ar laivu ir viens no labākajiem piedzīvojumiem, ko varat izbaudīt savas...