Prvá publikácia: 2 júna, 2022 |

Prenájom lodí v Cala d’Or

V tomto článku vám predstavíme niektoré zo zážitkov, ktoré si môžete vychutnať pri prenájme lode v Cala d’Or.

V prístave Cala d’Or nájdete lode všetkých veľkostí a pre všetky chute. Žijú tu rôzne spoločnosti, ktoré vám ponúkajú výlety a balíky služieb na plavbu po krištáľovo čistých vodách Stredozemného mora.

Vychutnajte si nádhernú krajinu a rajské zátoky. Niektoré zátoky sú prístupné len z vody, takže výlet loďou je najlepší spôsob, ako vidieť všetko, čo ostrov ponúka.

Výška prenájmu závisí od dátumu, dĺžky trvania výletu a vlastností lode. Môžete si vybrať medzi:

  • Plachetnice
  • Luxusné jachty
  • Katamarány
  • a mnoho ďalších

Máme malé lode pre 2 osoby a väčšie lode až pre 100 osôb. Oslávte svoje narodeniny alebo rozlúčku so slobodou svojho najlepšieho priateľa na palube lode. Výlet loďou je jedinečný zážitok, a preto mnoho ľudí prichádza do Cala D’Or osláviť svoje udalosti na mori.

Okrem toho môžete počas plavby naraziť na rodinku delfínov, ktorá sa hrá neďaleko. V závislosti od trasy a ročného obdobia môžete spozorovať aj veľryby a kytovce.

Prenajmite si luxusnú jachtu

Plavíte sa pozdĺž brehov nádherných zátok so snovými scenériami, výhľady sú majestátne. Ideálne na to, aby ste so sebou zobrali partnera a strávili romantické rande obklopení pokojom mora. Sprevádzať vás bude skúsený kapitán, ktorý sa o všetko postará, takže sa budete musieť starať len o to, aby ste si užili seba a svojho partnera.

Výlety loďou

Prenajmite si motorový čln a plaťte sa bez licencie po mori. Sú vybavené GPS a majú všetko, čo potrebujete pre váš pokoj. Ideálne na prenájom s priateľmi na veľkolepý deň. More je zvyčajne pokojné, akoby pozývalo námorníkov, aby zostali a žili v jeho vodách.

Výlety katamaránom

Ponúkame vám veľmi pohodlné výlety, pri ktorých budete musieť len relaxovať a užívať si pokoj mora. Ideálne pre malé skupiny. Užite si s rodinou alebo priateľmi iný zážitok obklopení krištáľovo čistou vodou a žiarivým slnkom.

Potápanie

Nenechajte si ujsť príležitosť ponoriť sa do pôsobivého mora. Ak milujete potápanie, budete mať príležitosť a potrebné vybavenie, aby ste sa mohli vydať do sveta rýb a koralov.

Prenájom lodí bez licencie

Malé člny si nevyžadujú vodičský preukaz, takže sa môžete sami riadiť, keď sa vydáte do morských vôd. Je to skvelá možnosť pre odvážnejších, ktorí sa radšej chopia kormidla a sami si zvolia trasu.

Kapitánske lode a lode s kapitánom na Malorke sa odporúčajú ľuďom, ktorí chcú pokojný a bezstarostný výlet. Výhodou prenájmu kapitánskej lode je, že vás vedie osoba, ktorá je odborníkom na lode a pozná trasu lepšie ako ktokoľvek iný. Kapitán vás môže zaviesť na skryté miesta, ktoré môžu nájsť len tí, ktorí sa v danom mieste vyznajú, okrem toho je pripravený vyriešiť všetky nepríjemnosti, ktoré môžu vzniknúť s loďou.

Kontaktujte nás, aby sme vám pomohli vybrať výlet a loď, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu vkusu a potrebám. V tomto sektore pôsobíme viac ako 15 rokov a pomáhame našim klientom získať tie najlepšie zážitky na palube najlepších lodí na Malorke.

Prenájom lodí bez kapitána na Mallorca
Prenájom lodí bez lodného preukazu na Mallorca
Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!
Súvisiace články: