Prenájom lodí v Cala d’Or

Prenájom lodí v Cala d’Or

V tomto článku vám predstavíme niektoré zo zážitkov, ktoré si môžete vychutnať pri prenájme lode v Cala d’Or.

V prístave Cala d’Or nájdete lode všetkých veľkostí a pre všetky chute. Žijú tu rôzne spoločnosti, ktoré vám ponúkajú výlety a balíky služieb na plavbu po krištáľovo čistých vodách Stredozemného mora.

Vychutnajte si nádhernú krajinu a rajské zátoky. Niektoré zátoky sú prístupné len z vody, takže výlet loďou je najlepší spôsob, ako vidieť všetko, čo ostrov ponúka.

Výška prenájmu závisí od dátumu, dĺžky trvania výletu a vlastností lode. Môžete si vybrať medzi:

  • Plachetnice
  • Luxusné jachty
  • Katamarány
  • a mnoho ďalších

Máme malé lode pre 2 osoby a väčšie lode až pre 100 osôb. Oslávte svoje narodeniny alebo rozlúčku so slobodou svojho najlepšieho priateľa na palube lode. Výlet loďou je jedinečný zážitok, a preto mnoho ľudí prichádza do Cala D’Or osláviť svoje udalosti na mori.

Okrem toho môžete počas plavby naraziť na rodinku delfínov, ktorá sa hrá neďaleko. V závislosti od trasy a ročného obdobia môžete spozorovať aj veľryby a kytovce.

Prenajmite si luxusnú jachtu

Plavíte sa pozdĺž brehov nádherných zátok so snovými scenériami, výhľady sú majestátne. Ideálne na to, aby ste so sebou zobrali partnera a strávili romantické rande obklopení pokojom mora. Sprevádzať vás bude skúsený kapitán, ktorý sa o všetko postará, takže sa budete musieť starať len o to, aby ste si užili seba a svojho partnera.

Výlety loďou

Prenajmite si motorový čln a plaťte sa bez licencie po mori. Sú vybavené GPS a majú všetko, čo potrebujete pre váš pokoj. Ideálne na prenájom s priateľmi na veľkolepý deň. More je zvyčajne pokojné, akoby pozývalo námorníkov, aby zostali a žili v jeho vodách.

Výlety katamaránom

Ponúkame vám veľmi pohodlné výlety, pri ktorých budete musieť len relaxovať a užívať si pokoj mora. Ideálne pre malé skupiny. Užite si s rodinou alebo priateľmi iný zážitok obklopení krištáľovo čistou vodou a žiarivým slnkom.

Potápanie

Nenechajte si ujsť príležitosť ponoriť sa do pôsobivého mora. Ak milujete potápanie, budete mať príležitosť a potrebné vybavenie, aby ste sa mohli vydať do sveta rýb a koralov.

Prenájom lodí bez licencie

Malé člny si nevyžadujú vodičský preukaz, takže sa môžete sami riadiť, keď sa vydáte do morských vôd. Je to skvelá možnosť pre odvážnejších, ktorí sa radšej chopia kormidla a sami si zvolia trasu.

Kapitánske lode a lode s kapitánom na Malorke sa odporúčajú ľuďom, ktorí chcú pokojný a bezstarostný výlet. Výhodou prenájmu kapitánskej lode je, že vás vedie osoba, ktorá je odborníkom na lode a pozná trasu lepšie ako ktokoľvek iný. Kapitán vás môže zaviesť na skryté miesta, ktoré môžu nájsť len tí, ktorí sa v danom mieste vyznajú, okrem toho je pripravený vyriešiť všetky nepríjemnosti, ktoré môžu vzniknúť s loďou.

Kontaktujte nás, aby sme vám pomohli vybrať výlet a loď, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu vkusu a potrebám. V tomto sektore pôsobíme viac ako 15 rokov a pomáhame našim klientom získať tie najlepšie zážitky na palube najlepších lodí na Malorke.

Prenájom lodí bez kapitána na Mallorca

Prenájom lodí bez lodného preukazu na Mallorca

Súvisiace články:

Výlet loďou je jedným z najlepších zážitkov, ktoré si môžete počas pobytu v Sa...
Pozývame vás zažiť nádherné zážitky na otvorenom mori na plachetnici alebo jachte...
V Cala d’Or nájdete všetko, čo potrebujete na strávenie dovolenky. Ponúka...
Na severozápade Malorky sa nachádza rekreačné stredisko Sa Coma, ktoré sa skladá z...
Ak ste na Malorke, nemôžete vynechať jej hlavné mesto Palma de Mallorca. Turistické...
Aktivity na Malorke Mallorca je najväčším z Baleárskych ostrovov a jednou z...