Prvá publikácia: 2 júna, 2022 |

Prenájom lodí na Malorke

Pozývame vás zažiť nádherné zážitky na otvorenom mori na plachetnici alebo jachte na Malorke, ostrovnom raji, kam chce ísť každý. Vychutnajte si nádherné západy slnka s romantickou atmosférou, svieže zátoky a pláže, vodné aktivity, morskú faunu a flóru a nádherné prírodné prostredie.

Na stránke Bananapalmbay.com vám pomôžeme naplánovať vašu dovolenku na Malorke. S týmto sprievodcom sa zoznámite s loďami, ktoré sú na Malorke k dispozícii, povieme vám, čo všetko si môžete na lodi užiť a ktoré miesta si počas cesty po Stredozemnom mori nemôžete nechať ujsť.

Dostupné lode

CAPELLI TEMPEST 900 Boat Rental without skipper

Na Malorke si môžete prenajať:

  • Katamarány
  • Motorové člny
  • Jachty
  • Plachetnice
  • Motorové člny
  • A oveľa viac…

Všetky lode sú bezpečné a pohodlné, udržiavané v optimálnych podmienkach na plavbu a obsahujú záchranné vesty a bezpečnostné vybavenie. Cena sa líši podľa ročného obdobia, typu lode a dĺžky plavby.

Môžete si vybrať prenájom lode s kapitánom alebo bez neho, spoločné výlety alebo súkromné výlety pre skupiny. Máme rôzne možnosti, stačí nám napísať, aby sme vám pomohli vybrať si tú, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu vkusu a potrebám.

Ponúkame plánované výlety s vopred stanovenými trasami pre tých, ktorí chcú byť ohromení divmi Baleárskeho súostrovia. Ak si však želáte, môžete si naplánovať svoj vlastný výlet tam, kam vás zavedú vaše sny. Máme všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli vychutnať tú najlepšiu jazdu nad Atlantikom.

Najlepšie zážitky na mori

Odpojte sa od práce a rutiny a užite si relaxačný výlet loďou. Plavba po vodách Stredozemného mora s veľrybami a delfínmi je nádherný zážitok, ktorý stojí za viac, ako stojí. Domov si odnesiete veľmi príjemné spomienky a budete si to chcieť zopakovať.

Užite si nezabudnuteľné chvíle so svojím partnerom, priateľmi a rodinou. Väčšina našich exkluzívnych balíkov zahŕňa stravu a nápoje na palube. Ceny za kapitánske lode zahŕňajú palivo a posádku.

Súkromné výlety ponúkajú pokoj a exkluzivitu, môžete si vybrať, kam pôjdete, a urobiť si zastávky, aké chcete.

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám na náš WhatsApp, radi vás usmerníme, aby ste prežili nádhernú dovolenku.

Máme najlepšie lode na ostrove a dlhoročné skúsenosti, ktoré pomáhajú našim klientom vybrať si loď, ktorá najlepšie vyhovuje ich preferenciám a potrebám.

Špeciálne udalosti na otvorenom mori

CAPELLI TEMPEST 775 - Boat Rental without skipper mallorca (8)

Mnohí turisti si vyberajú naše lode na oslavu rozprávkových večierkov. Podeľte sa o ne so svojimi priateľmi a rodinou v súkromnom a bezpečnom prostredí. Dáme vám odporúčania na najlepší čln podľa vášho účelu a počtu osôb na palube.

Užite si so svojimi blízkymi a doprajte im nezabudnuteľný zážitok.

Miesta, ktoré môžete navštíviť počas plavby loďou

Tenerife - Boat Charter - (6).min

Východná strana ostrova vám ponúka najkrajšie zátoky, ktoré budete môcť vidieť počas plavby po Mallorke. Vychutnajte si prekrásnu krajinu obdarenú prírodou.

Zátoky sú zasadené do skalnatého prostredia, ktoré im dodáva jedinečné čaro, do ktorého vstupujú kryštalické vody Stredozemného mora, až kým sa nestretnú s bielym pieskom ostrova. Najskrytejšie zátoky zostávajú nedotknuté a vy si môžete vychutnať prírodu v jej najčistejšom stave, bez turistických dotykov zvyšku pobrežia.

Útesy ponúkajú neuveriteľné výhľady a vďaka ich impozantnej výške sa budete cítiť veľmi malí.

Vychutnajte si morské bohatstvo tohto miesta a vodné prostredie, ktoré vás pozýva ponoriť sa do jeho vôd a objaviť jeho tajomstvá.

Niektoré trasy prechádzajú cez pohorie Sierra de Tramuntana, najvyššie pohorie Malorky. Na tejto ceste môžete vidieť gigantické vápencové útesy, rokliny, morské jaskyne, do ktorých sa dá vstúpiť loďou, a ostrovčeky, ako aj veže, ktoré svedčia o pirátoch, ktorí ich používali na stráženie svojich nepriateľov.

Majáky na Malorke sú povinnou jazdou pre milovníkov fotografovania. Pre turistov sú veľmi atraktívne vďaka svojej historickej a pamiatkovej hodnote. Vytvoril ich človek, ale dokonale zapadajú do krajiny mallorského pobrežia.

Miesta nalodenia

Na Malorke sa môžete nalodiť v rôznych prístavoch úplne bezpečne a bez obáv.

Prístav Palma de Mallorca je najbližšie k centru mesta, má všetky typy lodí, ktoré turisti uprednostňujú, a je ideálny na to, aby ste si pobyt na ostrove spestrili námornou zábavou.

Máme tu aj Puerto de Soller v pohorí Sierra de Tramuntana, Puerto de Andrach a Puerto Adriano so strategickými polohami na prístup do rôznych zátok a na ostrovy.

Výhody prenájmu kapitánskej lode na Malorke

CAPELLI TEMPEST-770 - Boat Hire in Mallorca with licence wihtout skipper (3).min

Plavba na otvorenom mori je neuveriteľným a obohacujúcim zážitkom. Odporúčame vám prenajať si na Malorke loď s kapitánom, aby ste sa nemuseli o nič starať.

Plavba na súkromnej plachetnici a oddych na modrom mori je skvelý zážitok, ale ak ste vy ten, kto riadi loď, musíte sledovať trasu a kontrolovať, či všetko prebieha v poriadku, takže si nebudete môcť úplne oddýchnuť a relaxovať.

Kapitán lode sa postará o všetky aspekty a vďaka svojim skúsenostiam ponúka hladký a bezpečný výlet pre každého. Sprevádza vás po trase a pozná celú oblasť, takže vás bude môcť zaviesť do oblastí, o ktorých nikto nevie. Niektoré z najkrajších zátok na Malorke sú skryté a potrebujete odborníka, ktorý ich dokáže nájsť.

Okrem toho si výber lode bez posádky na Malorke vyžaduje licenciu, ak je loď veľká. Na našej webovej stránke môžete získať balíky za dobré ceny, aby ste si mohli vychutnať a nechať sa unášať čarom Stredozemného mora bez obáv o riadenie lode.

Prenájom lodí na Mallorca
Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!
Súvisiace články: