Prenájom lodí na Malorke

Prenájom lodí na Malorke

Pozývame vás zažiť nádherné zážitky na otvorenom mori na plachetnici alebo jachte na Malorke, ostrovnom raji, kam chce ísť každý. Vychutnajte si nádherné západy slnka s romantickou atmosférou, svieže zátoky a pláže, vodné aktivity, morskú faunu a flóru a nádherné prírodné prostredie.

Na stránke Bananapalmbay.com vám pomôžeme naplánovať vašu dovolenku na Malorke. S týmto sprievodcom sa zoznámite s loďami, ktoré sú na Malorke k dispozícii, povieme vám, čo všetko si môžete na lodi užiť a ktoré miesta si počas cesty po Stredozemnom mori nemôžete nechať ujsť.

Dostupné lode

CAPELLI TEMPEST 900 Boat Rental without skipper

Na Malorke si môžete prenajať:

  • Katamarány
  • Motorové člny
  • Jachty
  • Plachetnice
  • Motorové člny
  • A oveľa viac…

Všetky lode sú bezpečné a pohodlné, udržiavané v optimálnych podmienkach na plavbu a obsahujú záchranné vesty a bezpečnostné vybavenie. Cena sa líši podľa ročného obdobia, typu lode a dĺžky plavby.

Môžete si vybrať prenájom lode s kapitánom alebo bez neho, spoločné výlety alebo súkromné výlety pre skupiny. Máme rôzne možnosti, stačí nám napísať, aby sme vám pomohli vybrať si tú, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu vkusu a potrebám.

Ponúkame plánované výlety s vopred stanovenými trasami pre tých, ktorí chcú byť ohromení divmi Baleárskeho súostrovia. Ak si však želáte, môžete si naplánovať svoj vlastný výlet tam, kam vás zavedú vaše sny. Máme všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli vychutnať tú najlepšiu jazdu nad Atlantikom.

Najlepšie zážitky na mori

Odpojte sa od práce a rutiny a užite si relaxačný výlet loďou. Plavba po vodách Stredozemného mora s veľrybami a delfínmi je nádherný zážitok, ktorý stojí za viac, ako stojí. Domov si odnesiete veľmi príjemné spomienky a budete si to chcieť zopakovať.

Užite si nezabudnuteľné chvíle so svojím partnerom, priateľmi a rodinou. Väčšina našich exkluzívnych balíkov zahŕňa stravu a nápoje na palube. Ceny za kapitánske lode zahŕňajú palivo a posádku.

Súkromné výlety ponúkajú pokoj a exkluzivitu, môžete si vybrať, kam pôjdete, a urobiť si zastávky, aké chcete.

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám na náš WhatsApp, radi vás usmerníme, aby ste prežili nádhernú dovolenku.

Máme najlepšie lode na ostrove a dlhoročné skúsenosti, ktoré pomáhajú našim klientom vybrať si loď, ktorá najlepšie vyhovuje ich preferenciám a potrebám.

Špeciálne udalosti na otvorenom mori

CAPELLI TEMPEST 775 - Boat Rental without skipper mallorca (8)

Mnohí turisti si vyberajú naše lode na oslavu rozprávkových večierkov. Podeľte sa o ne so svojimi priateľmi a rodinou v súkromnom a bezpečnom prostredí. Dáme vám odporúčania na najlepší čln podľa vášho účelu a počtu osôb na palube.

Užite si so svojimi blízkymi a doprajte im nezabudnuteľný zážitok.

Miesta, ktoré môžete navštíviť počas plavby loďou

Tenerife - Boat Charter - (6).min

Východná strana ostrova vám ponúka najkrajšie zátoky, ktoré budete môcť vidieť počas plavby po Mallorke. Vychutnajte si prekrásnu krajinu obdarenú prírodou.

Zátoky sú zasadené do skalnatého prostredia, ktoré im dodáva jedinečné čaro, do ktorého vstupujú kryštalické vody Stredozemného mora, až kým sa nestretnú s bielym pieskom ostrova. Najskrytejšie zátoky zostávajú nedotknuté a vy si môžete vychutnať prírodu v jej najčistejšom stave, bez turistických dotykov zvyšku pobrežia.

Útesy ponúkajú neuveriteľné výhľady a vďaka ich impozantnej výške sa budete cítiť veľmi malí.

Vychutnajte si morské bohatstvo tohto miesta a vodné prostredie, ktoré vás pozýva ponoriť sa do jeho vôd a objaviť jeho tajomstvá.

Niektoré trasy prechádzajú cez pohorie Sierra de Tramuntana, najvyššie pohorie Malorky. Na tejto ceste môžete vidieť gigantické vápencové útesy, rokliny, morské jaskyne, do ktorých sa dá vstúpiť loďou, a ostrovčeky, ako aj veže, ktoré svedčia o pirátoch, ktorí ich používali na stráženie svojich nepriateľov.

Majáky na Malorke sú povinnou jazdou pre milovníkov fotografovania. Pre turistov sú veľmi atraktívne vďaka svojej historickej a pamiatkovej hodnote. Vytvoril ich človek, ale dokonale zapadajú do krajiny mallorského pobrežia.

Miesta nalodenia

Na Malorke sa môžete nalodiť v rôznych prístavoch úplne bezpečne a bez obáv.

Prístav Palma de Mallorca je najbližšie k centru mesta, má všetky typy lodí, ktoré turisti uprednostňujú, a je ideálny na to, aby ste si pobyt na ostrove spestrili námornou zábavou.

Máme tu aj Puerto de Soller v pohorí Sierra de Tramuntana, Puerto de Andrach a Puerto Adriano so strategickými polohami na prístup do rôznych zátok a na ostrovy.

Výhody prenájmu kapitánskej lode na Malorke

CAPELLI TEMPEST-770 - Boat Hire in Mallorca with licence wihtout skipper (3).min

Plavba na otvorenom mori je neuveriteľným a obohacujúcim zážitkom. Odporúčame vám prenajať si na Malorke loď s kapitánom, aby ste sa nemuseli o nič starať.

Plavba na súkromnej plachetnici a oddych na modrom mori je skvelý zážitok, ale ak ste vy ten, kto riadi loď, musíte sledovať trasu a kontrolovať, či všetko prebieha v poriadku, takže si nebudete môcť úplne oddýchnuť a relaxovať.

Kapitán lode sa postará o všetky aspekty a vďaka svojim skúsenostiam ponúka hladký a bezpečný výlet pre každého. Sprevádza vás po trase a pozná celú oblasť, takže vás bude môcť zaviesť do oblastí, o ktorých nikto nevie. Niektoré z najkrajších zátok na Malorke sú skryté a potrebujete odborníka, ktorý ich dokáže nájsť.

Okrem toho si výber lode bez posádky na Malorke vyžaduje licenciu, ak je loď veľká. Na našej webovej stránke môžete získať balíky za dobré ceny, aby ste si mohli vychutnať a nechať sa unášať čarom Stredozemného mora bez obáv o riadenie lode.

Prenájom lodí na Mallorca

Súvisiace články:

V tomto článku vám predstavíme niektoré zo zážitkov, ktoré si môžete vychutnať...
Výlet loďou je jedným z najlepších zážitkov, ktoré si môžete počas pobytu v Sa...
V Cala d’Or nájdete všetko, čo potrebujete na strávenie dovolenky. Ponúka...
Na severozápade Malorky sa nachádza rekreačné stredisko Sa Coma, ktoré sa skladá z...
Ak ste na Malorke, nemôžete vynechať jej hlavné mesto Palma de Mallorca. Turistické...
Aktivity na Malorke Mallorca je najväčším z Baleárskych ostrovov a jednou z...