Pronájem lodí na Mallorce

Pronájem lodí na Mallorce

Zveme vás k prožití nádherných zážitků na otevřeném moři na plachetnici nebo jachtě na Mallorce, ostrovním ráji, kam chce jet každý. Užijte si nádherné západy slunce s romantickou atmosférou, svěží zátoky a pláže, vodní aktivity, mořskou faunu a flóru a krásnou přírodu.

Na stránkách Bananapalmbay.com vám pomůžeme naplánovat vaši dovolenou na Mallorce. S tímto průvodcem se seznámíte s loděmi, které jsou na Mallorce k dispozici, prozradíme vám, co všechno si můžete na lodi užít a která místa nesmíte během své cesty po Středomoří vynechat.

Dostupné lodě

CAPELLI TEMPEST 900 Boat Rental without skipper

Na Mallorce si můžete pronajmout:

  • Katamarány
  • Motorové čluny
  • Jachty
  • Plachetnice
  • Motorové čluny
  • A mnoho dalšího…

Všechny lodě jsou bezpečné a pohodlné, jsou udržovány v optimálních podmínkách pro plavbu a obsahují záchranné vesty a bezpečnostní vybavení. Cena se liší podle ročního období, typu lodi a délky plavby.

Můžete si vybrat pronájem lodi s kapitánem nebo bez něj, společné výlety nebo soukromé výlety pro skupiny. Máme různé možnosti, stačí nám napsat, abychom vám pomohli vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a potřebám.

Nabízíme plánované výlety s předem stanovenými trasami pro ty, kteří se chtějí nechat ohromit krásami Baleárského souostroví. Pokud si však přejete, můžete si naplánovat vlastní výlet tam, kam vás zavedou vaše sny. Máme vše, co potřebujete, abyste si užili tu nejlepší jízdu nad Atlantikem.

Nejlepší zážitky na moři

Odpojte se od práce a rutiny a užijte si pohodový výlet lodí. Plavba po vodách Středozemního moře s velrybami a delfíny je nádherný zážitek, který stojí za víc, než kolik stojí. Domů si odvezete velmi příjemné vzpomínky a budete si to chtít zopakovat.

Užijte si nezapomenutelné chvíle se svým partnerem, přáteli a rodinou. Většina našich exkluzivních balíčků zahrnuje jídlo a nápoje na palubě. Ceny za kapitánské lodě zahrnují palivo a posádku.

Soukromé výlety nabízejí klid a exkluzivitu, můžete si vybrat, kam pojedete, a udělat si zastávky, jaké chcete.

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám na náš WhatsApp, rádi vás povedeme k prožití nádherné dovolené.

Máme nejlepší lodě na ostrově a dlouholeté zkušenosti, které našim klientům pomáhají vybrat loď, která nejlépe vyhovuje jejich preferencím a potřebám.

Speciální akce na širém moři

CAPELLI TEMPEST 775 - Boat Rental without skipper mallorca (8)

Mnoho turistů si vybírá naše lodě pro oslavy báječných večírků. Podělte se o ně se svými přáteli a rodinou v soukromém a bezpečném prostředí. Dáme vám doporučení na nejlepší loď podle účelu a počtu osob na palubě.

Užijte si se svými blízkými a dopřejte jim nezapomenutelný zážitek.

Místa, která můžete během výletu lodí navštívit

Tenerife - Boat Charter - (6).min

Východní strana ostrova vám nabízí nejkrásnější zátoky, které budete mít možnost vidět během plavby po Mallorce. Vychutnejte si překrásnou krajinu obdařenou přírodou.

Zátoky jsou zasazeny do skalnatého prostředí, které jim dodává jedinečný půvab, do něhož vstupují křišťálové vody Středozemního moře, až se setkají s bílým pískem ostrova. Nejskrytější zátoky zůstávají nedotčené a vy si můžete vychutnat přírodu v její nejčistší podobě, bez turistických nánosů zbytku pobřeží.

Útesy nabízejí neuvěřitelný výhled a díky své impozantní výšce si budete připadat velmi malí.

Vychutnejte si zdejší mořské bohatství a vodní prostředí, které přímo vybízí k tomu, abyste se ponořili do jeho vod a objevili jeho tajemství.

Některé trasy vedou přes pohoří Sierra de Tramuntana, nejvyšší horu Mallorky. Na této cestě uvidíte gigantické vápencové útesy, rokle, mořské jeskyně, do kterých se dá vplout lodí, a ostrůvky, stejně jako věže, které jsou svědky pirátů, kteří je používali k hlídání svých nepřátel.

Mallorské majáky jsou pro milovníky fotografování jako stvořené. Pro turisty jsou velmi atraktivní díky své historické a památkové hodnotě. Byly vytvořeny člověkem, ale dokonale zapadají do krajiny mallorského pobřeží.

Místa nalodění

Na Mallorce se můžete nalodit v různých přístavech zcela bezpečně a bez obav.

Přístav Palma de Mallorca je nejblíže centru města, nabízí všechny typy lodí, které turisté preferují, a je ideální pro zpestření pobytu na ostrově námořními radovánkami.

K dispozici máme také Puerto de Soller v pohoří Sierra de Tramuntana, Puerto de Andrach a Puerto Adriano se strategickými polohami pro přístup k různým zátokám a ostrovům.

Výhody pronájmu lodi s kapitánem na Mallorce

CAPELLI TEMPEST-770 - Boat Hire in Mallorca with licence wihtout skipper (3).min

Plavba na širém moři je neuvěřitelný a obohacující zážitek. Doporučujeme vám pronajmout si na Mallorce loď s kapitánem, abyste se nemuseli o nic starat.

Plavba na soukromé plachetnici a relaxace na modrém moři je skvělým zážitkem, ale pokud budete loď řídit vy, budete muset dohlížet na trasu a kontrolovat, zda vše probíhá v pořádku, takže si nebudete moci úplně odpočinout a relaxovat.

Kapitán lodi se stará o všechny aspekty a díky svým zkušenostem nabízí hladký a bezpečný výlet pro každého. Provede vás po trase a zná celou oblast, takže vás bude schopen zavést i do oblastí, o kterých nikdo neví. Některé z nejkrásnějších zátok na Mallorce jsou skryté a vy potřebujete odborníka, který je dokáže najít.

Kromě toho je při výběru lodi bez posádky na Mallorce nutné mít licenci, pokud je loď velká. Na našich webových stránkách můžete získat balíčky za dobré ceny, takže si můžete užívat a nechat se unášet kouzlem Středozemního moře bez starostí o řízení lodi.

Pronájem lodí na Mallorca

Související články:

V tomto článku vám představíme některé ze zážitků, které si můžete vychutnat...
Výlet lodí je jedním z nejlepších zážitků, které si můžete během svého...
V Cala d’Or najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste si užili dovolenou....
Na severozápadě Mallorky se nachází rekreační středisko Sa Coma, které se...
Pokud jste na Mallorce, nemůžete vynechat její hlavní město Palma de Mallorca....
Aktivity na Mallorce Mallorca je největším z Baleárských ostrovů a jednou z...