Laivu noma Maljorkā

Laivu noma Maljorkā

Mēs aicinām jūs izbaudīt brīnišķīgus piedzīvojumus atklātā jūrā uz buru laivas vai jahtas Maljorkā – salu paradīzē, kur visi vēlas doties. Izbaudiet skaistus saulrietus ar romantisku atmosfēru, sulīgus līčus un pludmales, ūdens aktivitātes, jūras faunu un floru un skaisto dabu.

Bananapalmbay.com mēs palīdzēsim jums plānot brīvdienas Maljorkā. Izmantojot šo ceļvedi, jūs iepazīsieties ar Maljorkā pieejamajām laivām, mēs jums pastāstīsim, ko visu var izbaudīt ar laivu un kuras ir vietas, kuras nedrīkst palaist garām ceļojuma laikā pa Vidusjūras reģionu.

Pieejamās laivas

CAPELLI TEMPEST 900 Boat Rental without skipper

Maljorkā jūs varat iznomāt:

  • Katamarānus
  • Motorlaivas
  • Jahtas
  • Buru laivas
  • Motorlaivas
  • Un vēl daudz vairāk…

Visas laivas ir drošas un ērtas, tiek uzturētas optimālos kuģošanai piemērotos apstākļos, un tajās ir glābšanas vestes un drošības aprīkojums. Cena ir atkarīga no sezonas, laivas tipa un brauciena ilguma.

Jūs varat izvēlēties laivu čarterus ar kapteini vai bez kapteiņa, kopīgas ekskursijas vai privātus braucienus grupām. Mums ir dažādi varianti, vienkārši rakstiet mums, lai palīdzētu jums izvēlēties jūsu gaumei un vajadzībām piemērotāko.

Mēs piedāvājam plānotas ekskursijas ar iepriekš izstrādātiem maršrutiem tiem, kas vēlas būt pārsteigti par Baleāru arhipelāga brīnumiem. Taču, ja vēlaties, varat paši plānot savu ceļojumu, lai dotos turp, kur vien jūs aizvedīs jūsu sapņi. Mums ir viss, kas jums nepieciešams, lai izbaudītu vislabāko braucienu pāri Atlantijas okeānam.

Labākā pieredze jūrā

Atvienojieties no darba un rutīnas un izbaudiet relaksējošu ceļojumu ar kuģi. Burāšana Vidusjūras ūdeņos kopā ar vaļiem un delfīniem ir brīnišķīga pieredze, kas ir vairāk vērta, nekā tā maksā. Jūs aizvedīsiet mājās ļoti patīkamas atmiņas un vēlēsieties to darīt atkal un atkal.

Izbaudiet neaizmirstamus mirkļus kopā ar savu partneri, draugiem un ģimeni. Lielākajā daļā mūsu ekskluzīvo paku ir iekļauta ēdināšana un dzērieni uz kuģa. Škiperu laivu cenās ir iekļauta degviela un apkalpe.

Privātās ekskursijas piedāvā klusumu un ekskluzivitāti, jūs varat izvēlēties, kur doties, un veikt vēlamās pieturas.

Ja jums ir kādi jautājumi, rakstiet mums uz mūsu WhatsApp, mēs labprāt palīdzēsim jums pavadīt brīnišķīgas brīvdienas.

Mums ir labākās laivas uz salas un daudzu gadu pieredze, kas palīdz mūsu klientiem izvēlēties laivu, kas vislabāk atbilst viņu vēlmēm un vajadzībām.

Īpaši notikumi atklātā jūrā

CAPELLI TEMPEST 775 - Boat Rental without skipper mallorca (8)

Daudzi tūristi izvēlas mūsu laivas, lai svinētu pasakainas ballītes. Piedalieties ar draugiem un ģimeni privātā un drošā vidē. Mēs sniegsim jums ieteikumus par labāko laivu atbilstoši jūsu mērķim un cilvēku skaitam uz klāja.

Izbaudiet kopā ar saviem mīļajiem un dāvājiet viņiem neaizmirstamu pieredzi.

Vietas, ko apmeklēt brauciena ar laivu laikā

Tenerife - Boat Charter - (6).min

Salas austrumu puse piedāvā skaistākos līčus, kurus varēsiet apskatīt, dodoties izbraucienā pa Maljorku. Izbaudiet skaistas dabas svētītas ainavas.

Šie līči ir ieskauti akmeņainā vidē, kas piešķir tiem neatkārtojamu šarmu, un tajos ieplūst Vidusjūras kristāliskie ūdeņi, līdz tie satiekas ar salas baltajām smiltīm. Slēptākie līči paliek neskarti, un jūs varat izbaudīt dabu tās tīrākajā veidā, bez tūristu pieskārieniem pārējā piekrastē.

No klintīm paveras brīnišķīgi skati, un to iespaidīgais augstums liek justies ļoti maziem.

Izbaudiet šīs vietas jūras bagātības un ūdens vidi, kas aicina ienirt tās ūdeņos, lai atklātu tās noslēpumus.

Daži maršruti ved cauri Sjerra de Tramuntana kalniem, kas ir augstākais kalns Maljorkā. Šajā ceļojumā jūs varēsiet apskatīt gigantiskas kaļķakmens klintis, gravas, jūras alas, kurās var iekļūt ar laivu, un saliņas, kā arī torņus, kas liecina par pirātiem, kuri tos izmantoja, lai sargātu savus ienaidniekus.

Maljorkas bākas ir obligāts apskates objekts fotografēšanas cienītājiem. Tās ir ļoti pievilcīgas tūristiem savas vēsturiskās un kultūrvēsturiskās vērtības dēļ. Tās ir radījis cilvēks, taču tās lieliski iekļaujas Maljorkas piekrastes ainavā.

Uzkāpšanas vietas

Maljorkā jūs varat droši un bez bažām uzkāpt dažādās ostās.

Palmas de Maljorkas osta ir vistuvāk pilsētas centram, tajā ir visu veidu laivas, ko iecienījuši tūristi, un tā ir ideāli piemērota, lai papildinātu savu uzturēšanos uz salas ar jūras izklaidi.

Mums ir arī Puerto de Soller Sjerra de Tramuntana, Puerto de Andrach un Puerto Adriano ar stratēģiski izdevīgām atrašanās vietām, lai piekļūtu dažādiem līčiem un salām.

Priekšrocības, īrējot kapteiņkuģi Maljorkā

CAPELLI TEMPEST-770 - Boat Hire in Mallorca with licence wihtout skipper (3).min

Burāšana atklātā jūrā ir neticama un bagātinoša pieredze. Mēs iesakām Maljorkā iznomāt kuģi ar kapteini, lai jums par neko nebūtu jāuztraucas.

Burāt ar privātu buru laivu un atpūsties zilajā jūrā ir lieliska pieredze, taču, ja jūs pats vadāt laivu, jums būs jāseko līdzi maršrutam un jāpārliecinās, vai viss notiek labi, tāpēc nevarēsiet pilnībā atpūsties un relaksēties.

Laivas kapteinis rūpējas par visiem aspektiem un, pateicoties savai pieredzei, piedāvā vienmērīgu un drošu braucienu ikvienam. Viņš jūs vadīs pa maršrutu un pārzina visu apkārtni, tāpēc viņš varēs jūs aizvest uz vietām, par kurām neviens nezina. Daži no skaistākajiem Maljorkas līčiem ir paslēpti, un jums ir nepieciešams eksperts, kas tos var atrast.

Turklāt, izvēloties Maljorkā laivu bez apkalpes, ir nepieciešama licence, ja laiva ir liela. Mūsu tīmekļa vietnē jūs varat saņemt paketes par labām cenām, lai jūs varētu izbaudīt un ļauties Vidusjūras burvībai, neuztraucoties par laivas vadīšanu.

 

Laivu čarteri vietnē Maljorka

Brauciens ar laivu ir viens no labākajiem piedzīvojumiem, ko varat izbaudīt savas...
Šajā rakstā mēs iepazīstināsim ar dažiem piedzīvojumiem, ko varat izbaudīt,...
Cala d’Or jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai izbaudītu savu atpūtu....
Maljorkas ziemeļrietumos atrodas kūrorts Sa Coma, kas sastāv no skaistas baltas...
Ja esat Maljorkā, noteikti nepalaidiet garām tās galvaspilsētu Palmu de Maljorku. Tā...
Aktivitātes Maljorkā Maljorka ir lielākā no Baleāru salām un viens no...