Valčių nuoma Maljorkoje

Valčių nuoma Maljorkoje

Kviečiame jus patirti nuostabių įspūdžių atviroje jūroje burlaiviu ar jachta Maljorkoje, salos rojuje, kur visi nori vykti. Mėgaukitės nuostabiais saulėlydžiais su romantiška atmosfera, vešliomis įlankomis ir paplūdimiais, vandens pramogomis, jūros gyvūnija ir nuostabia gamta.

Bananapalmbay.com padėsime jums suplanuoti atostogas Maljorkoje. Šiame vadove susipažinsite su Maljorkoje siūlomais laivais, papasakosime, kuo viskuo galite mėgautis plaukdami laivu ir kurių vietų negalite praleisti keliaudami po Viduržemio jūrą.

Galimi laivai

CAPELLI TEMPEST 900 Boat Rental without skipper

Maljorkoje galite išsinuomoti:

  • Katamaranai
  • Motorines valtis
  • Jachtos
  • Burlaiviai
  • Motorinės valtys
  • Ir dar daugiau…

Visos valtys yra saugios ir patogios, jose palaikomos optimalios sąlygos laivybai, yra gelbėjimosi liemenės ir saugos įranga. Kaina priklauso nuo sezono, laivo tipo ir kelionės trukmės.

Galite rinktis laivų užsakomąsias keliones su kapitonu arba be jo, bendras ekskursijas arba privačias keliones grupėms. Turime įvairių variantų, tiesiog parašykite mums, kad padėtume išsirinkti geriausiai jūsų skonį ir poreikius atitinkantį variantą.

Norintiems pasigrožėti Balearų salyno stebuklais siūlome suplanuotas ekskursijas su iš anksto nustatytais maršrutais. Tačiau jei norite, galite patys susiplanuoti kelionę ten, kur jus nuves svajonės. Turime viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis geriausia kelione per Atlantą.

Geriausia patirtis jūroje

Atsijunkite nuo darbų ir rutinos ir mėgaukitės atpalaiduojančia kelione laivu. Plaukimas Viduržemio jūros vandenimis su banginiais ir delfinais yra nuostabi patirtis, kuri verta daugiau nei kainuoja. Namo parsivešite labai malonių prisiminimų ir norėsite tai pakartoti dar kartą.

Mėgaukitės nepamirštamomis akimirkomis su savo partneriu, draugais ir šeima. Į daugumą mūsų išskirtinių paketų įskaičiuotas maitinimas ir gėrimai laive. Į laivų su kapitonu kainas įskaičiuoti degalai ir įgula.

Privačios ekskursijos siūlo ramybę ir išskirtinumą, galite rinktis, kur plaukti, ir sustoti ten, kur norite.

Jei turite klausimų, parašykite mums į mūsų „WhatsApp“, mielai padėsime jums puikiai praleisti atostogas.

Turime geriausius laivus saloje ir ilgametę patirtį, padedančią klientams išsirinkti geriausiai jų pageidavimus ir poreikius atitinkantį laivą.

Ypatingi renginiai atviroje jūroje

CAPELLI TEMPEST 775 - Boat Rental without skipper mallorca (8)

Daugelis turistų renkasi mūsų laivus švęsti pasakiškus vakarėlius. Dalykitės su draugais ir šeima privačioje ir saugioje aplinkoje. Pateiksime rekomendacijas dėl geriausio laivo pagal jūsų tikslą ir laive esančių žmonių skaičių.

Mėgaukitės su savo artimaisiais ir padovanokite jiems nepamirštamų įspūdžių.

Vietos, kurias galima aplankyti kelionės laivu metu

Tenerife - Boat Charter - (6).min

Rytinėje salos pusėje rasite gražiausias įlankas, kurias galėsite pamatyti plaukdami per Maljorką. Mėgaukitės nuostabiais gamtos palaimintais kraštovaizdžiais.

Įlankos įsiterpusios į uolėtą aplinką, suteikiančią joms nepakartojamo žavesio, į kurią skverbiasi krištoliniai Viduržemio jūros vandenys, kol susitinka su baltu salos smėliu. Labiausiai pasislėpusios įlankėlės išlieka nepaliestos, todėl čia galite mėgautis gryniausia gamta, be turistinių akcentų likusioje pakrantės dalyje.

Nuo uolų atsiveria neįtikėtini vaizdai, o dėl savo įspūdingo aukščio jos priverčia pasijusti labai mažais.

Mėgaukitės vietovės jūriniais turtais ir vandens aplinka, kuri kviečia pasinerti į jos vandenis ir atrasti paslaptis.

Kai kurie maršrutai driekiasi per Siera de Tramuntana – aukščiausią Maljorkos kalną. Keliaudami pamatysite milžiniškas kalkakmenio uolas, tarpeklius, jūros urvus, į kuriuos galima įplaukti valtimi, ir saleles, taip pat bokštus, liudijančius apie piratus, kurie juos naudojo priešams stebėti.

Maljorkos švyturiai yra privalomi fotografijos mėgėjams. Jie labai patrauklūs turistams dėl savo istorinės ir paveldo vertės. Juos sukūrė žmogus, tačiau jie puikiai dera prie Maljorkos pakrančių kraštovaizdžio.

Įlaipinimo vietos

Maljorkoje galite saugiai ir be jokių rūpesčių įlipti į laivą įvairiuose uostuose.

Palma de Maljorkos uostas yra arčiausiai miesto centro, jame stovi visų tipų turistų pageidaujami laivai ir jis puikiai tinka norint paįvairinti savo viešnagę saloje jūrinėmis pramogomis.

Taip pat turime Puerto de Soller Siera de Tramuntana, Puerto de Andrach ir Puerto Adriano uostus, esančius strateginėse vietose, iš kurių galima patekti į įvairias įlankas ir salas.

Laivo su kapitonu nuomos Maljorkoje privalumai

CAPELLI TEMPEST-770 - Boat Hire in Mallorca with licence wihtout skipper (3).min

Plaukiojimas atviroje jūroje yra neįtikėtina ir praturtinanti patirtis. Rekomenduojame išsinuomoti laivą su kapitonu Maljorkoje, kad jums nereikėtų niekuo rūpintis.

Plaukti privačiu burlaiviu ir atsipalaiduoti žydroje jūroje – puiki patirtis, tačiau jei laivą vairuosite jūs, turėsite stebėti maršrutą ir tikrinti, ar viskas vyksta gerai, todėl negalėsite visiškai pailsėti ir atsipalaiduoti.

Laivo kapitonas rūpinasi visais aspektais ir dėl savo patirties siūlo sklandžią ir saugią kelionę visiems. Jis veda Jus maršrutu ir pažįsta visą vietovę, todėl galės nuvežti Jus į vietas, apie kurias niekas nežino. Kai kurios gražiausios Maljorkos įlankos yra paslėptos, todėl jums reikia eksperto, galinčio jas surasti.

Be to, renkantis plaukiojimą be įgulos Maljorkoje, reikia turėti licenciją, jei laivas yra didelis. Mūsų svetainėje galite gauti paketus geromis kainomis, kad galėtumėte mėgautis ir leisti sau pasinerti į Viduržemio jūros žavesį, nesirūpindami valties vairavimu.

Valčių čarteriai į Maljorka

Susiję straipsniai:

En båttur er en av de beste opplevelsene du kan nyte under ditt opphold i Sa Coma. Vi...
Šiame straipsnyje pateikiame keletą įspūdžių, kuriuos galite patirti išsinuomoję...
Cala d’Or rasite viską, ko reikia atostogoms. Čia rasite rojaus paplūdimius su...
Maljorkos šiaurės vakaruose įsikūręs Sa Koma kurortas, kurį sudaro gražus balto...
Jei esate Maljorkoje, negalite praleisti jos sostinės Palmos de Maljorkos. Tai istorijos...
Veikla Maljorkoje Maljorka yra didžiausia iš Balearų salų ir viena svarbiausių...