Wynajem łodzi na Majorce

Wynajem łodzi na Majorce

Zapraszamy Cię do przeżycia wspaniałych doświadczeń na pełnym morzu na żaglówce lub jachcie na Majorce, rajskiej wyspie, gdzie każdy chce się wybrać. Ciesz się pięknymi zachodami słońca w romantycznej atmosferze, bujnymi zatokami i plażami, aktywnościami wodnymi, morską fauną i florą oraz pięknymi okolicznościami przyrody.

Na Bananapalmbay.com pomożemy Ci zaplanować wakacje na Majorce. Dzięki temu przewodnikowi poznasz łodzie dostępne na Majorce, dowiesz się wszystkiego, co można zobaczyć na łodzi i poznasz miejsca, których nie możesz przegapić podczas swojej podróży po Morzu Śródziemnym.

Dostępne łodzie

CAPELLI TEMPEST 900 Boat Rental without skipper

Na Majorce można wynająć:

  • Katamarany
  • Łodzie motorowe
  • Jachty
  • Łodzie żaglowe
  • Łodzie motorowe
  • I wiele więcej…

Wszystkie łodzie są bezpieczne i wygodne, utrzymywane w optymalnych warunkach do żeglugi, wyposażone w kamizelki ratunkowe i sprzęt ratunkowy. Ceny różnią się w zależności od sezonu, rodzaju łodzi i długości rejsu.

Możesz wybrać czarter łodzi ze skipperem lub bez, wspólne wycieczki lub prywatne wycieczki dla grup. Mamy różne opcje, wystarczy do nas napisać, abyśmy pomogli Ci wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim gustom i potrzebom.

Dla tych, którzy chcą się zachwycić cudami archipelagu Balearów, oferujemy wycieczki planowane z ustalonymi wcześniej trasami. Jeśli jednak chcesz, możesz sam zaplanować swoją wycieczkę tam, dokąd zaprowadzą Cię Twoje marzenia. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się najlepszą podróżą przez Atlantyk.

Najlepsze doświadczenia na morzu

Odłącz się od pracy i rutyny i ciesz się relaksującą wycieczką statkiem. Żeglowanie po wodach Morza Śródziemnego w towarzystwie wielorybów i delfinów to wspaniałe doświadczenie, które jest warte więcej, niż kosztuje. Zabierzesz do domu bardzo miłe wspomnienia i będziesz chciał to powtórzyć.

Przeżyj niezapomniane chwile ze swoim partnerem, przyjaciółmi i rodziną. Większość naszych ekskluzywnych pakietów obejmuje posiłki i napoje na pokładzie. Ceny jachtów ze sternikiem obejmują paliwo i załogę.

Prywatne wycieczki oferują spokój i wyłączność, możesz wybrać, dokąd płynąć i zrobić postoje, jakie chcesz.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na WhatsApp, chętnie pomożemy Ci spędzić wspaniałe wakacje.

Mamy najlepsze łodzie na wyspie i wieloletnie doświadczenie w pomaganiu naszym klientom w wyborze łodzi, która najlepiej odpowiada ich preferencjom i potrzebom.

Wydarzenia specjalne na pełnym morzu

CAPELLI TEMPEST 775 - Boat Rental without skipper mallorca (8)

Wielu turystów wybiera nasze łodzie, aby świętować wspaniałe imprezy. Spotkaj się z przyjaciółmi i rodziną w prywatnym i bezpiecznym otoczeniu. Udzielimy Ci rekomendacji co do wyboru najlepszej łodzi w zależności od celu i liczby osób na pokładzie.

Ciesz się razem z bliskimi i podaruj im niezapomniane wrażenia.

Miejsca do odwiedzenia podczas rejsu łodzią

Tenerife - Boat Charter - (6).min

Wschodnia część wyspy oferuje najpiękniejsze zatoczki, które będziesz mógł zobaczyć podczas rejsu przez Majorkę. Rozkoszuj się pięknymi krajobrazami, którym sprzyja natura.

Zatoczki są osadzone w skalistym otoczeniu, które nadaje im niepowtarzalny urok, do którego wpływają krystalicznie czyste wody Morza Śródziemnego, aż do spotkania z białymi piaskami wyspy. Najbardziej ukryte zatoczki pozostają nietknięte i można w nich podziwiać naturę w jej najczystszej postaci, bez turystycznej otoczki reszty wybrzeża.

Klify oferują niesamowite widoki i sprawiają, że czujesz się bardzo mały ze względu na ich imponującą wysokość.

Ciesz się bogactwem morskim tego miejsca i środowiskiem wodnym, które zaprasza do zanurzenia się w jego wodach i odkrycia jego tajemnic.

Niektóre trasy prowadzą przez Sierra de Tramuntana, najwyższą górę Majorki. Podczas tej wycieczki można zobaczyć gigantyczne wapienne klify, wąwozy, jaskinie morskie, do których można wpłynąć łodzią, wysepki, a także wieże będące świadectwem piratów, którzy wykorzystywali je do pilnowania swoich wrogów.

Latarnie morskie na Majorce to obowiązkowy punkt programu dla miłośników fotografii. Są one bardzo atrakcyjne dla turystów ze względu na ich wartość historyczną i dziedzictwo kulturowe. Zostały one stworzone przez człowieka, ale doskonale wpisują się w krajobraz wybrzeży Majorki.

Punkty zaokrętowania

Na Majorce można bezpiecznie i bez żadnych obaw zaokrętować się w różnych portach.

Port w Palma de Mallorca znajduje się najbliżej centrum miasta, posiada wszystkie typy łodzi preferowane przez turystów i jest idealnym miejscem, aby urozmaicić pobyt na wyspie o żeglugę.

Ponadto w Puerto de Soller w Sierra de Tramuntana, Puerto de Andrach i Puerto Adriano znajdują się strategiczne miejsca, z których można dostać się do różnych zatoczek i wysp.

Zalety wynajmu łodzi z załogą na Majorce

CAPELLI TEMPEST-770 - Boat Hire in Mallorca with licence wihtout skipper (3).min

Żeglowanie po pełnym morzu to niesamowite i wzbogacające doświadczenie. Polecamy wynajęcie łodzi na Majorce z załogą, dzięki czemu nie będziesz musiał się o nic martwić.

Żeglowanie prywatną żaglówką i relaksowanie się na błękitnym morzu to wspaniałe doświadczenie, ale jeśli to Ty będziesz kierował łodzią, będziesz musiał pilnować trasy i sprawdzać, czy wszystko przebiega prawidłowo, więc nie będziesz mógł w pełni odpocząć i zrelaksować się.

Kapitan łodzi dba o wszystkie aspekty, a dzięki swojemu doświadczeniu zapewnia płynną i bezpieczną podróż dla wszystkich. Prowadzi Cię po trasie i zna całą okolicę, więc będzie w stanie zaprowadzić Cię w miejsca, o których nikt nie wie. Niektóre z najpiękniejszych zatoczek na Majorce są ukryte i potrzebny jest ekspert, który je zlokalizuje.

Ponadto, jeżeli łódź jest duża, wybór jachtu bez załogi na Majorce wymaga posiadania licencji. Na naszej stronie internetowej można znaleźć pakiety w korzystnych cenach, dzięki czemu można cieszyć się urokiem Morza Śródziemnego i dać się mu ponieść, nie martwiąc się o prowadzenie łodzi.

Czartery łodzi w Majorka

Powiązane artykuły:

Wycieczka łodzią to jedno z najlepszych doświadczeń, jakie można przeżyć podczas...
W tym artykule przedstawiamy niektóre z doświadczeń, z jakich można skorzystać,...
W Cala d’Or znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się wakacjami....
W północno-zachodniej części Majorki znajduje się miejscowość wypoczynkowa Sa...
Jeśli jesteś na Majorce, nie możesz przegapić jej stolicy, Palma de Mallorca. To...
Zajęcia na Majorce Majorka jest największą z wysp Balearów i jedną z...