Laivu noma Cala d’Or

Laivu noma Cala d’Or

Šajā rakstā mēs iepazīstināsim ar dažiem piedzīvojumiem, ko varat izbaudīt, īrējot laivu Cala d’Or.

Kala d’Or ostā jūs atradīsiet dažāda lieluma laivas visām gaumēm. Šeit darbojas dažādi uzņēmumi, kas piedāvā ekskursijas un paketes, lai jūs varētu izbraukt pa kristāldzidrajiem Vidusjūras ūdeņiem.

Izbaudiet skaistas ainavas un paradīzes līčus. Dažiem līčiem var piekļūt tikai no ūdens, tāpēc izbrauciens ar laivu ir labākais veids, kā apskatīt visu, ko sala var piedāvāt.

Nomas maksa būs atkarīga no datuma, brauciena ilguma un laivas īpašībām. Jūs varat izvēlēties:

  • Buru laivas
  • luksusa jahtas
  • Katamarāni
  • un daudzas citas

Mums ir mazas laivas 2 cilvēkiem un lielākas laivas līdz pat 100 cilvēkiem. Nosviniet savu dzimšanas dienu vai labākā drauga vecpuiša ballīti uz kuģa. Brauciens ar laivu ir unikāla pieredze, tāpēc daudzi cilvēki dodas uz Cala D’Or, lai svinētu savus notikumus uz jūras.

Turklāt pa ceļam jūs varat sastapt delfīnu ģimeni, kas spēlējas netālu. Atkarībā no maršruta un gadalaika jūs varat ieraudzīt arī dažus vaļus un vaļveidīgos.

Luksusa jahtas noma

Brauciet gar skaistu līču krastiem ar sapņainām ainavām, skati ir majestātiski. Ideāli piemērots, lai paņemtu līdzi partneri un pavadītu romantisku randiņu jūras miera ieskautībā. Jūs pavadīs pieredzējis kapteinis, kurš parūpēsies par visu, lai jums būtu jāuztraucas tikai par sevis un sava partnera baudīšanu.

Izbraucieni ar laivu

Izīrējiet motorlaivu un burājiet pa jūru bez licences. Tās ir aprīkotas ar GPS, un tajās ir viss nepieciešamais, lai jūs būtu mierīgs. Ideāli piemērots iznomāšanai kopā ar draugiem, lai pavadītu iespaidīgu dienu. Jūra parasti ir mierīga, it kā aicinot burātājus palikt un dzīvot tās ūdeņos.

Izbraucieni ar katamarānu

Mēs piedāvājam jums ļoti ērtus izbraucienus, kuros jums atliek tikai atpūsties un izbaudīt jūras klusumu. Ideāli piemērots nelielām grupām. Izbaudiet kopā ar ģimeni vai draugiem atšķirīgu pieredzi kristāldzidru ūdeņu un spožas saules gaismas ieskautā vidē.

Niršana

Nepalaidiet garām iespēju ienirt iespaidīgajā jūrā. Ja jums patīk niršana ar akvalangu, jums būs iespēja un nepieciešamais aprīkojums, lai dotos zivju un koraļļu pasaulē.

Laivu noma bez licences

Nelielām laivām nav nepieciešama licence, tāpēc jūs varat braukt pats, dodoties jūras ūdeņos. Šī ir lieliska iespēja piedzīvojumu piekritējiem, kuri dod priekšroku pašiem stāties pie stūres un izvēlēties savu maršrutu.

Kuģi ar kapteini un kapteiņa vadītas laivas Maljorkā ir ieteicamas cilvēkiem, kuri vēlas mierīgu un bezrūpīgu ceļojumu. Škipera vadītas laivas nomas priekšrocība ir tā, ka jūs vadīs cilvēks, kurš ir laivu eksperts un pārzina maršrutu labāk nekā jebkurš cits. Škiperis var aizvest jūs uz apslēptām vietām, kuras var atrast tikai tie, kas pārzina šo vietu, turklāt viņš ir gatavs atrisināt visas neērtības, kas var rasties ar laivu.

Sazinieties ar mums, lai palīdzētu jums izvēlēties ekskursiju un laivu, kas vislabāk atbilst jūsu gaumei un vajadzībām. Mēs jau vairāk nekā 15 gadus strādājam šajā nozarē, palīdzot saviem klientiem gūt vislabāko pieredzi, atrodoties uz labākajiem Maljorkas kuģiem.

Laivu noma bez kapteiņa vietnē Maljorka

Laivu noma bez laivas licences vietnē Maljorka

Brauciens ar laivu ir viens no labākajiem piedzīvojumiem, ko varat izbaudīt savas...
Mēs aicinām jūs izbaudīt brīnišķīgus piedzīvojumus atklātā jūrā uz buru...
Cala d’Or jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai izbaudītu savu atpūtu....
Maljorkas ziemeļrietumos atrodas kūrorts Sa Coma, kas sastāv no skaistas baltas...
Ja esat Maljorkā, noteikti nepalaidiet garām tās galvaspilsētu Palmu de Maljorku. Tā...
Aktivitātes Maljorkā Maljorka ir lielākā no Baleāru salām un viens no...