První publikace: 2 června, 2022 |

Pronájem lodí bez kapitána na Mallorca
Půjčování lodí bez lodního průkazu na Mallorca
Půjčovny lodí v Cala d’Or

V tomto článku vám představíme některé ze zážitků, které si můžete vychutnat při pronájmu lodi v Cala d’Or.

V přístavu Cala d’Or najdete lodě všech velikostí a pro všechny chutě. Žijí zde různé společnosti, které nabízejí výlety a balíčky, s nimiž se můžete plavit po křišťálově čistých vodách Středozemního moře.

Užijte si krásnou krajinu a rajské zátoky. Některé zátoky jsou přístupné pouze z vody, takže výlet lodí je nejlepší způsob, jak poznat vše, co ostrov nabízí.

Výše pronájmu závisí na datu, délce výletu a vlastnostech lodi. Můžete si vybrat mezi:

  • Plachetnice
  • Luxusní jachty
  • Katamarány
  • a mnoho dalších

Máme malé lodě pro 2 osoby i větší lodě až pro 100 osob. Oslavte své narozeniny nebo rozlučku se svobodou svého nejlepšího přítele na palubě lodi. Výlet lodí je jedinečný zážitek, a proto mnoho lidí přijíždí do Cala D’Or oslavit své události na moři.

Po cestě navíc můžete narazit na rodinku delfínů, kteří si hrají nedaleko. V závislosti na trase a ročním období můžete spatřit také velryby a kytovce.

Pronajměte si luxusní jachtu

Plavte se podél břehů nádherných zátok se snovými scenériemi, výhledy jsou majestátní. Ideální pro to, abyste vzali svého partnera a uspořádali romantickou schůzku obklopeni klidem moře. Doprovázet vás bude zkušený kapitán, který se o vše postará, takže se budete muset starat jen o to, abyste si užili sebe a svého partnera.

Výlety lodí

Pronajměte si motorový člun a plujte bez řidičského průkazu po moři. Jsou vybaveny GPS a mají vše, co potřebujete pro svůj klid. Ideální pro pronájem s přáteli na velkolepý den. Moře je většinou klidné, jako by námořníky zvalo k pobytu a životu na svých vodách.

Výlety katamaránem

Nabízíme vám velmi pohodlné výlety, při kterých budete muset jen odpočívat a užívat si klidu moře. Ideální pro malé skupiny. Užijte si s rodinou nebo přáteli jiný zážitek obklopeni křišťálově čistou vodou a zářivým sluncem.

Potápění

Nenechte si ujít příležitost ponořit se do působivého moře. Pokud milujete potápění, budete mít příležitost a potřebné vybavení, abyste se mohli vydat do světa ryb a korálů.

Pronájem lodí bez licence

Malé čluny nevyžadují řidičský průkaz, takže můžete sami řídit, když se vydáte do mořských vod. Je to skvělá možnost pro odvážnější, kteří se raději chopí kormidla a sami si zvolí trasu.

Lodě s kapitánem a kapitánské lodě na Mallorce se doporučují lidem, kteří chtějí klidnou a bezstarostnou cestu. Výhodou pronájmu kapitánské lodi je, že vás vede osoba, která je odborníkem na lodě a zná trasu lépe než kdokoli jiný. Kapitán vás může zavést na skrytá místa, která mohou najít jen ti, kteří místo znají, navíc je připraven vyřešit všechny nepříjemnosti, které mohou s lodí nastat.

Kontaktujte nás, abychom vám pomohli vybrat výlet a loď, která nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a potřebám. V tomto oboru působíme více než 15 let a pomáháme našim klientům získat ty nejlepší zážitky na palubě nejlepších lodí na Mallorce.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: