Půjčovny lodí v Cala d’Or

Půjčovny lodí v Cala d’Or

V tomto článku vám představíme některé ze zážitků, které si můžete vychutnat při pronájmu lodi v Cala d’Or.

V přístavu Cala d’Or najdete lodě všech velikostí a pro všechny chutě. Žijí zde různé společnosti, které nabízejí výlety a balíčky, s nimiž se můžete plavit po křišťálově čistých vodách Středozemního moře.

Užijte si krásnou krajinu a rajské zátoky. Některé zátoky jsou přístupné pouze z vody, takže výlet lodí je nejlepší způsob, jak poznat vše, co ostrov nabízí.

Výše pronájmu závisí na datu, délce výletu a vlastnostech lodi. Můžete si vybrat mezi:

  • Plachetnice
  • Luxusní jachty
  • Katamarány
  • a mnoho dalších

Máme malé lodě pro 2 osoby i větší lodě až pro 100 osob. Oslavte své narozeniny nebo rozlučku se svobodou svého nejlepšího přítele na palubě lodi. Výlet lodí je jedinečný zážitek, a proto mnoho lidí přijíždí do Cala D’Or oslavit své události na moři.

Po cestě navíc můžete narazit na rodinku delfínů, kteří si hrají nedaleko. V závislosti na trase a ročním období můžete spatřit také velryby a kytovce.

Pronajměte si luxusní jachtu

Plavte se podél břehů nádherných zátok se snovými scenériemi, výhledy jsou majestátní. Ideální pro to, abyste vzali svého partnera a uspořádali romantickou schůzku obklopeni klidem moře. Doprovázet vás bude zkušený kapitán, který se o vše postará, takže se budete muset starat jen o to, abyste si užili sebe a svého partnera.

Výlety lodí

Pronajměte si motorový člun a plujte bez řidičského průkazu po moři. Jsou vybaveny GPS a mají vše, co potřebujete pro svůj klid. Ideální pro pronájem s přáteli na velkolepý den. Moře je většinou klidné, jako by námořníky zvalo k pobytu a životu na svých vodách.

Výlety katamaránem

Nabízíme vám velmi pohodlné výlety, při kterých budete muset jen odpočívat a užívat si klidu moře. Ideální pro malé skupiny. Užijte si s rodinou nebo přáteli jiný zážitek obklopeni křišťálově čistou vodou a zářivým sluncem.

Potápění

Nenechte si ujít příležitost ponořit se do působivého moře. Pokud milujete potápění, budete mít příležitost a potřebné vybavení, abyste se mohli vydat do světa ryb a korálů.

Pronájem lodí bez licence

Malé čluny nevyžadují řidičský průkaz, takže můžete sami řídit, když se vydáte do mořských vod. Je to skvělá možnost pro odvážnější, kteří se raději chopí kormidla a sami si zvolí trasu.

Lodě s kapitánem a kapitánské lodě na Mallorce se doporučují lidem, kteří chtějí klidnou a bezstarostnou cestu. Výhodou pronájmu kapitánské lodi je, že vás vede osoba, která je odborníkem na lodě a zná trasu lépe než kdokoli jiný. Kapitán vás může zavést na skrytá místa, která mohou najít jen ti, kteří místo znají, navíc je připraven vyřešit všechny nepříjemnosti, které mohou s lodí nastat.

Kontaktujte nás, abychom vám pomohli vybrat výlet a loď, která nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a potřebám. V tomto oboru působíme více než 15 let a pomáháme našim klientům získat ty nejlepší zážitky na palubě nejlepších lodí na Mallorce.

Pronájem lodí bez kapitána na Mallorca

Půjčování lodí bez lodního průkazu na Mallorca

Související články:

Výlet lodí je jedním z nejlepších zážitků, které si můžete během svého...
Zveme vás k prožití nádherných zážitků na otevřeném moři na plachetnici nebo...
V Cala d’Or najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste si užili dovolenou....
Na severozápadě Mallorky se nachází rekreační středisko Sa Coma, které se...
Pokud jste na Mallorce, nemůžete vynechat její hlavní město Palma de Mallorca....
Aktivity na Mallorce Mallorca je největším z Baleárských ostrovů a jednou z...