Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Jett-suuskad aastal Tenerife
Jetsuusa rentimine Tenerifel

Nautige fantastilist jetisuusasõitu Tenerifel ja lisage oma puhkusele veel rohkem lõbu. Tundke, kuidas adrenaliin paiskub läbi teie soontes, samal ajal kui te vaatate Tenerife kauneid rannikuäärseid maastikke. Allpool jätame teile väikese juhendi, kus on kõik, mida peate teadma, et rentida Tenerifel jetisuusad. Nautige seiklust ja jätke oma mured kõrvale.

Miks rentida jetisuusad Tenerifel

Jetski tenerife lõunaosas

Te ei saa jätta kasutamata võimalust nautida suurepäraseid seiklusi Tenerifel põnevate jetisuuskidega. Nagu kõik teavad, on see imeline saar kuulus oma mitmekesiste vaba aja veetmise ja vaba aja veetmise võimaluste poolest nii vee peal kui ka maal. Tenerifel on täiuslik keskkond veespordialade harrastamiseks oma kaunitel randadel, mis on valmis seiklusteks. Samuti on seal erakordselt soe kliima, mis võimaldab nautida päikest ja merd igal aastaajal.

Meie kodulehel pakume ka selliseid tegevusi nagu sukeldumine ja kajakisõit lahes. Mis tahes teavet, kirjutage meile meie WhatsApp ja me aitame teid hea meelega. Kui soovite teada teisi võimalusi, et oma puhkuse ajal lõbusalt aega veeta, sirvige meie veebisaiti ja avastage kõik, mida saate teha ja nautida Tenerifel. Seekord räägime teile põnevatest jetisuusa sõitudest Tenerifel, millega saate suurepäraselt aega veeta.

Nipid jetisuusa safari nautimiseks

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Oleme oma klientidele pühendunud ettevõte, seega pakume turvalist tegevust kontrollitud ja jälgitud keskkonnas. Meie jetisuusad on ohutud ja lihtsasti juhitavad, nii et igaüks saab neid juhtida.

Võite vabalt merel sõita, olles ise see, kes jetisuuskiga sõidab. Pöörake ja hüpake suurel kiirusel, et lisada lõbu. Kutsume teid sõitma mööda lahte ja avastama lummavaid kohti, kuhu pääseb ainult veega. Pea meeles, et võid sõita üksi või koos kaaslasega, et mitmekordistada lõbusust. Kui tuled koos partneriga, on see suurejooneline võimalus veelgi rohkem sidemeid luua ja koos lõbusalt aega veeta.

Kombineeri jetisuusatamise lõbu Tenerifel teiste veespordialadega

Fly Fish ride in Tenerife

Et lisada lõbu, pakume teile veepakette jetisuusatamiseks koos Parascendingi ja Flyfishiga. Parascending on paadi külge kinnitatud langevarju, mis viib teid kuni 15 meetri kõrgusele õhku. Tunne, nagu lendaksite üle mere ja nautige kauneid vaateid lahele. Flyfish on sarnane banaanipaadiga, kuid pakub rohkem lõbu, sest hõljute suure kiirusega läbi õhu.

Kestvus

Pakume teile erinevaid tegevusi jetisõiduks Tenerifel. Vaadake allpool olevast nimekirjast iga tegevuse omadusi ja kui soovite mõnda neist rentida, kirjutage meile meie WhatsAppi. See on rõõm olla teie usaldusväärne ettevõte rentida oma tegevusi Tenerife.

  • Jet-suusasõit 20 minutit, 40 minutit, 1 tund või 2 tundi.
  • 2,5-tunnine Giant’s Cliffs Safari, et uurida lahte sĂĽgavuti
  • Veespordipakett 1: 40 minutit jetisuusatamist ja 10 minutit parascendingut
  • Veespordipakett 2: 1 tund jetisuusatamist ja 10 minutit parascendingut
  • Veespordipakett 3: 1 tund jetisuusatamist, 10 minutit parascendingut ja 10 minutit Flyfishis

Kuidas rentida vesijetšokid Tenerifel

Teksti lõpus leiate üksikasjad iga tegevuse kohta, millega saab Tenerifel jetisuusatada. Nautige imelist päeva merel koos sõprade ja perega. Lõbu on garanteeritud. Kirjutage meile nüüd meie WhatsAppi, et teha oma broneeringud ja määrata oma järgmise veeseikluse kuupäev.

Mida meie kliendid ĂĽtlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: