Esimene avaldamine: märts 30, 2024 |

Avastage Gran Canarial asuv Amadores’i vapustav rand.

Playa de Amadores on fantastiline kunstlik rand Gran Canarial. Paljude reisijate jaoks on see ideaalne rand lõõgastumiseks, kuhu minna, et leida rahu ja uueneda. Nautige selle kaunist kuldset liiva ja rahulikku türkiissinist vett.

Lokatsioon

Playa de Amadores asub Gran Canaria edelaosas, Mogáni vallas ja vaid 48 km kaugusel lennujaamast. Sinna saab ka Puerto Rico rannast 1 km pikkuse promenaadi kaudu. Randa ühendavad ülejäänud saarega bussiliinid 01, 33, 39 ja 91.

Haavalised omadused

See on poolkuu kujuline ja ulatub 800 meetri ulatuses lopsakale rannajoonele. Laht on kaitstud kahe lainemurdjaga, mis tagavad vee rahulikkuse. Madala lainetuse piirkonnana sobib see suurepäraselt ujumiseks ja snorgeldamiseks.

Varem oli maa kivide poolt täis kasvanud, kuid pärast pühendunud tööd puhastati kaldaosa, jättes alles kauni kuldse liivase rannajoone. Tänapäeval on see paradiislik rand, mis sobib suurepäraselt ujumiseks ja lõõgastumiseks. Rannast võib näha mitmesuguseid lõbusõidulaevu ja kalapaate, mis Mogani rannikul silduvad.

Faimne rand

Playa de Amadorese rannas ei ole pallimängud ja vali muusika lubatud, et rand jääks rahulikuks ja kõigile meeldivaks. Samuti ei ole see piirkond suure ööeluga, mistõttu sobib see ideaalselt perepuhkuseks rahulikus atmosfääris. Need, kes tahavad minna klubidesse või pidutsema, võivad minna Playa Puerto Ricosse, kus on elavam ööelu.

Tänu oma rahulikule ja madalale veele sobib Playa de Amadores lastele, kes saavad ohutult ujuda. Väikelastele meeldib liivas mängida, liivalinnu teha ja vabalt ringi joosta, samal ajal kui nende vanemad päevitavad ja lõõgastuvad.

See on ka paaride lemmikrand, keda sageli näeb rannas rahulikul jalutuskäigul. Nad naudivad päikeseloojangut koos värvilise taeva ja mere värske energiaga. Kui ilm lubab, võite näha taustal naabersaarel Tenerifel asuvat Teidet, mis muudab päikeseloojangu veelgi romantilisemaks.

Teenused

Sellel on sinise lipu tunnustus, mis tagab selle vee sanitaarkvaliteedi, ohutuse ja suurepärased rannateenused. Amadores’i rannast leiate:

    • Wc-d
    • Riietavad lamamistoolid ja päikesevarjud
    • Liikumisvahendid
    • Rampid ratastoolide jaoks, amfiibitoolid ja poid, et hõlbustada ujumist liikumispuudega inimestele.

Rannaga paralleelselt kulgeval tänaval on piisavalt parkimiskohti. Samuti on teil juurdepääs tasulisele parkimisalale, kus on reserveeritud parkimiskohad puuetega inimestele.

Rannas on ka laste mänguväljak, mis pakub väikestele rõõmu, minigolfi rada, rannaklubi koos õhtuste pidude ja massaažialadega. Kui soovite sportida, saate lähedal asuvatest kauplustest rentida Playa de Amadorese veespordivarustust.

Ranna lähedal asub kuulus Amadores Fun Park, suurepärane veepark, kus on mitmesuguseid atraktsioone kogu perele. Pargis on suplejate ohutuse tagamiseks vetelpäästjad ja alla 4-aastased lapsed on keelatud.

Majutus Playa de Amadoresis

.
Playa de Amadores’i taga on pikk rida restorane ja baare, kus pakutakse head toitu ja värskendavaid jooke. Ranna lähedal on vähe hotelle, kuid suurepärase teeninduse ja kauni vaatega ookeanile. Samuti leiate merevaatega kaubanduskeskuse, kus saate osta kõik vajaliku ja nautida head toitu.

Rannad aastal Puerto Rico