Co dělat a kam se podívat na Lanzarote

Co dělat a kam se podívat na Lanzarote

V tomto příspěvku vám chceme říct o tom, co je nejlepší dělat na Lanzarote během vaší příští dovolené. Představíme vám také místa, která byste měli navštívit, aby vám neuniklo žádné z kouzel tohoto krásného ostrova. Nabízíme vám širokou škálu aktivit, které si můžete užít a skvěle se bavit, máme pro vás výlety lodí, kde můžete pozorovat delfíny a další kytovce, a také různé výlety a aktivity na souši. Zveme vás, abyste objevili a užili si pláže Lanzarote, dar Atlantiku k odpočinku a užívání si přírody.

Začneme charakteristikou Lanzarote a poté vám povíme o jeho plážích. Nakonec vám představíme kompletní seznam nejlepších míst, která můžete na dovolené na Lanzarote navštívit, takže přejděte až na konec a nenechte si ujít jediný detail.

Co dělat na Lanzarote?

Arrecife.min

Jeden z nejnavštěvovanějších ostrovů Kanárského souostroví, země sopek a rajských pláží, kam chce jet každý. Najdete zde nádherná místa s různými charakteristikami a kontrasty. V jeho vnitrozemí najdete všechny potřebné služby, jako jsou banky, obchody, bary a restaurace a další městské služby.

Hlavní turistický ruch na ostrově se odehrává kolem promenády, kde najdete hlavní pláže a hotelový komplex. Na druhé straně můžete navštívit krásné vesničky plné přátelských lidí, kde je patrná tradiční architektura, malé bílé domky, které kontrastují s černou barvou zanechanou sopečnou činností.

Co dělat na Lanzarote

Zde je seznam těch nejlepších věcí, které můžete na ostrově podniknout, abyste si ho co nejlépe užili:

Půjčovny lodí a výlety lodí

Puerto deportivo Playa Blanca.min

Nemůžete navštívit Lanzarote a odjet, aniž byste si užili příjemnou projížďku na plachetnici. Objednejte si výlet a vychutnejte si s rodinou a přáteli krásy ostrova z jeho břehů. Vyzvednou vás v hotelu a odvezou na nejkrásnější pláže ostrova, kde se můžete vykoupat. Součástí výletů je jídlo, hudba a další služby pro pohodlí turistů. Nezapomeňte nám napsat, abychom vám objasnili vaše pochybnosti, protože každá z aktivit nabízí jiné vlastnosti a ceny.

Pozorování delfínů

Jedná se o jednu z nejlepších aktivit na Lanzarote, která láká mnoho turistů milujících přírodu a tato fantastická zvířata. Kromě výše uvedených služeb vás během výletů lodí na Lanzarote kapitán zavede na konkrétní místa, kde delfíni a další kytovci obvykle plavou. Vychutnejte si jejich krásu z lodi a sledujte, jak k radosti návštěvníků dělají různé piruety. Nezapomeňte nás kontaktovat předem, abyste si mohli rezervovat místo, náš WhatsApp je vždy aktivní a pomůže vám s výběrem dalšího výletu.

Výlety na Lanzarote

Rezervujte si některý z našich výletů a poznejte různé zajímavosti Lanzarote z rukou průvodců. Výhodou exkurzí je, že zahrnují vstupné na jednotlivé atrakce a jsou navrženy tak, abyste si všechna místa užili bez starostí o vstupné, jízdní řády atd. Z tohoto ostrova můžete podniknout výlety na Fuerteventuru, krásný ostrov, kde na vás čekají velké atrakce.

Místa, která byste měli navštívit

Toto jsou místa, která byste měli během svého pobytu na ostrově navštívit:

Punta del Papagayo

Jedná se o malou část pobřeží na jihu ostrova, kde najdete skvělé pláže se sopečným pískem a snovou krajinou. Nachází se v těsné blízkosti Playa Blanca a dostanete se k ní po silnici, která je přístupná turistům a návštěvníkům.

Pláž Papagayo

Playas de Papagayo (5).min

Jedná se o nejznámější pláž v Punta del Papagayo. Je chráněna útesy, takže na ní vane velmi klidný vítr, což je ideální pro odpočinek a relaxaci. Díky svým vlastnostem je báječným místem pro šnorchlování.

Pláž Famara

Je to jedna z nejdelších pláží, které na ostrově najdete, s více než 5 km prodloužením. Je rájem pro surfaře, kteří hledají ty nejlepší vlny. Nabízí zvláštní a od ostatních pláží na ostrově odlišnou atmosféru díky obrovské skále Famara, která vyčnívá do moře jako ochranný štít.

Pláž El Ancla

Na této pláži jsou ideální podmínky pro šnorchlování a osvěžující potápění. Díky zlatavému písku a křišťálově čisté vodě je místem setkání mnoha turistů, kteří sem přijíždějí za zábavou a potěšením.

Pláž Janubio

Jedná se o divokou pláž s tmavým pískem sopečného původu. Tato pláž není vhodná ke koupání, protože se na ní vyskytují silné proudy.

Pláž Honda

Jedná se o poloměstskou pláž, která po celý rok přijímá mnoho návštěvníků.

Charco de los Clicos

Překvapí vás krajina, kterou zde uvidíte, a kontrastní barvy krajiny. Jedná se o pláž s červeným a černým pískem, který se snoubí s tyrkysovými vodami moře. Kromě toho zde najdete několik zářivě zelených lagun, které barevnou krajinu ještě více oživují.

Los Hervideros

Zvláštní název pro toto místo, ale velmi dobře se k němu hodí, protože se zde nachází mnoho kráterů a jeskyní sopečného původu. Nemyslete si však, že je těžké je projít, je zde připravena speciální stezka, aby si ji mohl projít každý a pokochat se takovým geologickým zázrakem.

Jameos del Agua

Jedná se o jednu z turisticky nejoblíbenějších návštěv. Řeč je o 5 tisíciletí staré sopečné rouře známé jako Cueva de los verdes s mnoha galeriemi a jeskyněmi uvnitř. Uvnitř se nachází jameo, to je část roury, jejíž střecha se oddělila. V té zase vzniklo krásné jezírko, ve kterém žijí roztomilí malí krabi albíni, kteří jsou světovým unikátem. Zde můžete rozjímat nad tím, jak architekt César Manrique dokázal svými uměleckými díly přidat další krásu tomu, co vytvořila příroda.

Národní park Timanfaya

Parque Nacional de Timanfaya (3).min

Tento park se vyznačuje jedinečnými vlastnostmi, které z něj činí jeden z nejznámějších v celém Španělsku. Navštivte ho autobusem nebo pěšky po jeho velkolepých stezkách. Nenechte si ujít příležitost poznat druhy, kterým se v parku daří, a dýchat ten nejčistší a nejpříjemnější vzduch, který si na dovolené užijete.

Zajímavosti Lanzarote

Lanzarote je nádherný ostrov s nevídaným kouzlem, tvoří ho nádherné pláže a malé vesničky ve vnitrozemí, kde najdete ty nejpřátelštější lidi, jaké kdy potkáte.

Nachází se zde více než 600 sopek, které vám vyrazí dech, budete si myslet, že jste se ocitli v jurském filmu. Sopečná krajina, kterou při své návštěvě uvidíte, je výsledkem série sopečných erupcí, k nimž došlo před dvěma stoletími. Dokonce budete projíždět kolem silnic, které protínají lávové proudy, jež vznikly během těchto erupcí.

Krajina Lanzarote je nádherná, jedinečná a neopakovatelná. Stanete se svědky moře lávy, které vás zanechá v úžasu, jako by to bylo místo mimo Zemi. Různé krátery a sopečné kužely dodávají krajině ještě větší působivost a fotografie, které zde pořídíte, budou patřit k těm nejpůsobivějším, které si odnesete ve svém fotoaparátu. A pokud máte ještě nějaké pochybnosti, neváhejte nám napsat, máme pro vás všechny služby, které potřebujete, abyste si Lanzarote užili od jeho pláží až po tajemné sopky. Již mnoho let pomáháme turistům prožít ty nejlepší zážitky během jejich návštěvy tohoto krásného ostrova. Vyplňte náš kontaktní formulář a my se vám co nejdříve ozveme, nezapomeňte, že naším posláním je, aby naši klienti byli během své dovolené spokojeni.

Costa Teguise.min

Související články:

Dnes bychom vám rádi pověděli o nejlepších aktivitách a místech, která můžete...
V tomto příspěvku vám chceme představit průvodce aktivitami a nejlepšími místy v...

Pláže v Lanzarote

V tomto příspěvku si povíme o plážích Papagayo nebo lépe řečeno o nejlepších...
Puerto del Carmen se nachází na jihovýchodě ostrova Lanzarote a je jedním z...
Costa Teguise nabízí širokou škálu restaurací s vynikající kvalitou služeb pro...