Ko darīt un ko apmeklēt Lansarotē

Ko darīt un ko apmeklēt Lansarotē

Guide

Šajā rakstā mēs vēlamies jums pastāstīt par labākajām lietām, ko darīt Lansarotē nākamo brīvdienu laikā. Mēs arī iepazīstināsim jūs ar vietām, kuras jums vajadzētu apmeklēt, lai jūs nepalaistu garām šīs skaistās salas burvību. Mēs piedāvājam plašu aktivitāšu klāstu, lai jūs varētu izbaudīt un lieliski pavadīt laiku, mēs piedāvājam izbraucienus ar laivu, kur jūs varat redzēt delfīnus un citus vaļveidīgos, kā arī dažādas ekskursijas un aktivitātes uz sauszemes. Mēs aicinām jūs atklāt un izbaudīt Lansarotes pludmales, kas ir Atlantijas okeāna dāvana, lai atpūstos un baudītu dabu.

Mēs sāksim ar Lansarotes raksturojumu un pēc tam pastāstīsim par tās pludmalēm. Visbeidzot piedāvājam pilnu sarakstu ar labākajām vietām, kuras apmeklēt brīvdienās Lansarotē, tāpēc dodieties līdz galam un nepalaidiet garām nevienu detaļu.

Ko darīt Lansarotē?

Arrecife.min

Šī ir viena no apmeklētākajām Kanāriju arhipelāga salām, vulkānu un paradīzes pludmaļu zeme, uz kuru vēlas doties ikviens. Jūs atradīsiet brīnišķīgas vietas ar dažādām īpatnībām un kontrastiem. Tās iekšienē jums būs pieejami visi nepieciešamie pakalpojumi, piemēram, bankas, veikali, bāri un restorāni, kā arī citi pilsētas pakalpojumi.

Galvenā tūristu aktivitāte uz salas ir ap promenādi, kur atrodas galvenās pludmales un viesnīcu komplekss. No otras puses, jūs varat apmeklēt skaistos ciematiņus, kuros dzīvo draudzīgi cilvēki un kur ir pamanāma tradicionālā arhitektūra – mazas baltas mājiņas, kas kontrastē ar vulkāna darbības rezultātā palikušo melno.

Ko darīt Lansarotē

Šeit ir saraksts ar labākajām lietām, ko darīt, lai maksimāli izmantotu savu laiku uz salas:

Laivu noma un izbraucieni ar laivu

Puerto deportivo Playa Blanca.min

Jūs nevarat apmeklēt Lansaroti un aizbraukt, nepiedzīvojot patīkamu izbraucienu ar buru laivu. Rezervējiet ekskursiju un kopā ar ģimeni un draugiem izbaudiet salas brīnumus no tās krastiem. Tie paņems jūs no viesnīcas un aizvedīs uz salas skaistākajām pludmalēm, kur varēsiet doties peldēties. Ekskursijās ir iekļauts ēdiens, mūzika un citi pakalpojumi tūristu ērtībām. Neaizmirstiet rakstīt mums, lai noskaidrotu savas neskaidrības, jo katra no aktivitātēm piedāvā atšķirīgas īpašības un cenas.

Delfīnu vērošana

Šī ir viena no labākajām nodarbēm Lansarotē, un šī aktivitāte piesaista daudzus tūristus, kuri mīl dabu un šos fantastiskos dzīvniekus. Papildus iepriekš minētajiem pakalpojumiem Lansarotes laivu braucienu laikā kapteinis aizvedīs jūs uz konkrētām vietām, kur parasti peld delfīni un citi vaļveidīgie. Izbaudiet viņu skaistumu no laivas un vērojiet, kā tie veic dažādus piruetus par prieku apmeklētājiem. Neaizmirstiet sazināties ar mums iepriekš, lai rezervētu vietu, mūsu WhatsApp vienmēr ir aktīvs, lai palīdzētu jums izvēlēties nākamo braucienu.

Ekskursijas Lansarotē

Rezervējiet kādu no mūsu ekskursijām un iepazīstiet dažādas Lansarotes apskates vietas no gidu rokas. Ekskursiju priekšrocība ir tā, ka tajās ir iekļauta ieejas maksa apskates objektos, un tās ir veidotas tā, lai jūs varētu izbaudīt visas vietas, neuztraucoties par ieejas maksām, laika grafikiem utt. No šīs salas jūs varat doties ekskursijās uz Fuerteventuru, skaistu salu, kur jūs gaida lieliski apskates objekti.

Vietas, kuras jums vajadzētu apmeklēt

Šīs ir vietas, kas jums jāapmeklē uzturēšanās laikā uz salas:

Punta del Papagajo

Šī ir neliela piekrastes daļa salas dienvidos, kur jūs atradīsiet lieliskas vulkānisko smilšu pludmales un sapņainas ainavas. Tā atrodas ļoti tuvu Playa Blanca, un uz to var nokļūt pa ceļam, kas ir pieejams tūristiem un viesiem.

Papagajo pludmale

Playas de Papagayo (5).min

Šī ir slavenākā Punta del Papagajo pludmale. Tā ir aizsargāta ar klintīm, tāpēc vējš ir ļoti mierīgs, ideāli piemērots atpūtai un relaksācijai. Pateicoties tās īpašībām, tā ir pasakaina vieta snorkelēšanai.

Famara pludmale

Tā ir viena no garākajām pludmalēm uz salas, kuras garums pārsniedz 5 km. Tā ir paradīze sērfotājiem, kas meklē labākos viļņus. Tā piedāvā īpašu un no pārējām salas pludmalēm atšķirīgu atmosfēru ar savu milzīgo Famara krauju, kas kā aizsargs izvirzās jūrā.

El Ancla pludmale

Šī ir pludmale, kurā ir ideāli apstākļi snorkelēšanai un atsvaidzinošai niršanai. Tā kā pludmalē ir zeltainas smiltis un kristāldzidrs ūdens, tā ir satikšanās vieta daudziem tūristiem, kas ierodas izklaides un baudas meklējumos.

Janubio pludmale

Šī ir mežonīga pludmale ar tumšām vulkāniskas izcelsmes smiltīm. Šī pludmale nav piemērota peldēšanai, jo tajā ir spēcīgas straumes.

Honda pludmale

Tā ir puspilsētas pludmale, kas uzņem daudz apmeklētāju visa gada garumā.

Charco de los Clicos

Jūs pārsteigs šeit redzamā ainava un kontrastējošās krāsas. Tā ir pludmale ar sarkanām un melnām smiltīm, kas mijas ar tirkīza jūras ūdeņiem. Turklāt šeit atradīsiet arī dažas mirdzoši zaļas lagūnas, kas ir šeit, lai krāsainajai ainavai piešķirtu vēl vairāk dzīvības.

Los Hervideros

Kāds savdabīgs nosaukums, bet tas tam ļoti labi piestāv, jo šeit ir daudz vulkāniskas izcelsmes krāteru un alu. Taču nedomājiet, ka to ir grūti izstaigāt, ir sagatavots īpašs ceļš, lai ikviens varētu to izstaigāt un izbaudīt šādu ģeoloģijas brīnumu.

Jameos del Agua

Šis ir viens no tūristu visvairāk apmeklētajiem objektiem. Runa ir par 5 tūkstošiem gadu veco vulkānisko cauruli, kas pazīstama kā Cueva de los verdes ar daudzām galerijām un alām iekšpusē. Tās iekšpusē atrodas jamejo, tas ir caurules rajons, kura jumts ir atdalījies. Tajā savukārt ir izveidojies skaists ezers, kurā dzīvo daži mīļi mazie albīnu krabji, kas ir unikāli visā pasaulē. Šeit var apcerēt, kā arhitekts Cēzars Manrike ar saviem mākslas darbiem ir spējis papildināt dabas radīto skaistumu.

Timanfajas nacionālais parks

Parque Nacional de Timanfaya (3).min

Šis ir parks ar unikālām īpašībām, kas to padara par vienu no slavenākajiem visā Spānijā. Apmeklējiet to ar autobusu vai dodieties pārgājienā pa iespaidīgajām takām. Nepalaidiet garām iespēju iepazīt parkā augošās sugas un elpot tīrāko un patīkamāko gaisu, ko izbaudīsiet brīvdienās.

Lansarotes apskates objekti

Lansarote ir brīnišķīga sala ar nepārspējamu šarmu, to veido skaistas pludmales un mazi iekšzemes ciematiņi, kur jūs atradīsiet visdraudzīgākos cilvēkus, kādus jebkad būsiet sastapuši.

Šeit ir vairāk nekā 600 vulkānu, kas jūs atstās bez vārdiem, jums šķitīs, ka esat nokļuvuši Juras laikmeta filmā. Vulkāniskā ainava, ko redzēsiet apmeklējuma laikā, ir vulkānu izvirdumu sērijas rezultāts, kas notikuši pirms diviem gadsimtiem. Jūs pat brauksiet garām ceļiem, kas šķērso lavas plūsmas, kas izveidojušās šo izvirdumu laikā.

Lansarotes ainava ir brīnišķīga, unikāla un neatkārtojama. Jūs kļūsiet liecinieki lavas jūrai, kas jūs pārņems bijība, it kā tā būtu vieta ārpus zemeslodes. Dažādi krāteri un vulkāniskie konusi piešķir ainavai vēl lielāku iespaidu, un fotogrāfijas, ko šeit uzņemsiet, būs pašas iespaidīgākās, ko paņemsiet līdzi savā fotoaparātā. Un, ja jums vēl ir kādas šaubas, nevilcinieties rakstīt mums, mēs piedāvājam visus pakalpojumus, kas jums nepieciešami, lai izbaudītu Lansaroti, sākot no tās pludmalēm un beidzot ar tās noslēpumainajiem vulkāniem. Mēs jau daudzus gadus palīdzam tūristiem gūt vislabākos iespaidus, apmeklējot šo skaisto salu. Aizpildiet mūsu kontaktformu, un mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk, atcerieties, ka mūsu misija ir padarīt mūsu klientus laimīgus viņu atvaļinājuma laikā.

Costa Teguise.min

 

Šodien mēs vēlamies jums pastāstīt par labākajām lietām, ko darīt, un vietām,...
Šajā rakstā mēs vēlamies iepazīstināt jūs ar ceļvedi par aktivitātēm un...
Kosta Teguise piedāvā plašu restorānu klāstu ar izcilas kvalitātes pakalpojumiem...
Šajā rakstā mēs runāsim par Papagajo pludmalēm vai, labāk sakot, labākajām...
Puerto del Karmena atrodas Lansarotes salas dienvidaustrumos un ir viens no...