Ką veikti ir ką aplankyti Lansarotėje

Ką veikti ir ką aplankyti Lansarotėje

Šiame pranešime norime papasakoti apie tai, ką geriausia nuveikti Lansarotėje per kitas atostogas. Taip pat pristatome vietas, kurias turėtumėte aplankyti, kad nepraleistumėte nė vieno šios nuostabios salos žavesio. Siūlome daugybę įvairių pramogų, kuriomis galėsite mėgautis ir puikiai praleisti laiką, siūlome keliones laivu, kurių metu galėsite pamatyti delfinus ir kitus banginius, taip pat įvairias ekskursijas ir užsiėmimus sausumoje. Kviečiame atrasti ir mėgautis Lansarotės paplūdimiais – Atlanto dovana, kurioje galima atsipalaiduoti ir mėgautis gamta.

Pradėsime nuo Lansarotės ypatybių, o paskui papasakosime apie jos paplūdimius. Galiausiai pateikiame išsamų geriausių vietų, kurias verta aplankyti atostogaujant Lansarotėje, sąrašą, todėl eikite iki galo ir nepraleiskite nė vienos smulkmenos.

Ką veikti Lansarotėje?

Arrecife.min

Tai viena iš labiausiai lankomų Kanarų salyno salų, ugnikalnių ir rojaus paplūdimių kraštas, į kurį nori nuvykti visi. Čia rasite nuostabių vietų, pasižyminčių skirtingomis savybėmis ir kontrastais. Jos viduje rasite visas reikalingas paslaugas, pavyzdžiui, bankus, parduotuves, barus ir restoranus bei kitas miesto paslaugas.

Pagrindinė turistų veikla saloje vyksta aplink promenadą, kur rasite pagrindinius paplūdimius ir viešbučių kompleksą. Kita vertus, galite aplankyti gražius kaimelius, kuriuose gyvena draugiški žmonės ir kuriuose pastebima tradicinė architektūra – maži balti namai, kontrastuojantys su ugnikalnio palikta juoda spalva.

Ką veikti Lansarotėje

Pateikiame geriausių dalykų, kuriuos galite nuveikti, kad kuo geriau išnaudotumėte laiką saloje, sąrašą:

Valčių nuoma ir išvykos laivu

Puerto deportivo Playa Blanca.min

Negalite aplankyti Lansarotės ir išvykti nepasimėgavę pasiplaukiojimu burlaiviu. Užsisakykite ekskursiją ir kartu su šeima bei draugais mėgaukitės salos stebuklais nuo jos krantų. Jie paims jus iš viešbučio ir nuveš į gražiausius salos paplūdimius, kuriuose galėsite pasiplaukioti. Į ekskursijas įeina maistas, muzika ir kitos turistų patogumui skirtos paslaugos. Nepamirškite mums parašyti, kad išsiaiškintumėte savo abejones, nes kiekviena veikla pasižymi skirtingomis savybėmis ir kainomis.

Delfinų stebėjimas

Tai vienas geriausių dalykų, kuriuos galima nuveikti Lansarotėje, ir ši veikla pritraukia daugybę turistų, mėgstančių gamtą ir šiuos fantastiškus gyvūnus. Be pirmiau minėtų paslaugų, kelionių laivu Lansarotėje metu kapitonas jus nuveš į konkrečias vietas, kuriose paprastai plaukioja delfinai ir kiti banginiai. Mėgaukitės jų grožiu iš valties ir stebėkite, kaip lankytojų džiaugsmui jie atlieka įvairius piruetus. Nepamirškite susisiekti su mumis iš anksto, kad rezervuotumėte savo vietą, mūsų „WhatsApp“ visada aktyvi, kad padėtume jums išsirinkti kitą kelionę.

Ekskursijos Lansarotėje

Užsisakykite vieną iš mūsų ekskursijų ir susipažinkite su įvairiomis Lansarotės lankytinomis vietomis iš gidų rankų. Ekskursijų privalumas yra tas, kad į jas įskaičiuoti įėjimo į lankytinas vietas mokesčiai ir jos yra sukurtos taip, kad galėtumėte mėgautis visomis vietomis nesirūpindami įėjimo mokesčiais, tvarkaraščiais ir pan. Iš šios salos galite vykti į ekskursijas į Fuerteventūrą – nuostabią salą, kurioje jūsų laukia puikūs lankytini objektai.

Vietos, kurias turėtumėte aplankyti

Tai vietos, kurias turėtumėte aplankyti viešnagės saloje metu:

Punta del Papagayo

Tai nedidelė pakrantės dalis salos pietuose, kur rasite puikių vulkaninio smėlio paplūdimių ir svajingų kraštovaizdžių. Jis yra visai netoli Playa Blanca, o pasiekti jį galima turistams ir lankytojams skirtu keliu.

Papagajo paplūdimys

Playas de Papagayo (5).min

Tai garsiausias Papagajo Punta del Papagajo paplūdimys. Jį saugo uolos, todėl vėjas čia labai ramus, idealiai tinka poilsiui ir atsipalaidavimui. Dėl savo ypatybių tai nuostabi vieta nardymui.

Famara paplūdimys

Tai vienas ilgiausių paplūdimių saloje, besitęsiantis daugiau nei 5 km. Tai rojus banglentininkams, ieškantiems geriausių bangų. Jis pasižymi ypatinga ir kitokia atmosfera nei kiti salos paplūdimiai, nes čia yra didžiulis Famara kalnagūbris, kuris tarsi apsauginis skydas išsikiša į jūrą.

El Ancla paplūdimys

Tai paplūdimys, kuriame puikios sąlygos nardyti su vamzdeliu ir atsigaivinti. Dėl auksinio smėlio ir krištolo skaidrumo vandens čia renkasi daugybė turistų, atvykstančių ieškoti pramogų ir malonumų.

Janubio paplūdimys

Tai laukinis paplūdimys su tamsiu vulkaninės kilmės smėliu. Šis paplūdimys netinkamas maudytis, nes jame stiprios srovės.

Hondos paplūdimys

Tai pusiau miesto paplūdimys, kuris ištisus metus sulaukia daug lankytojų.

Charco de los Clicos

Jus nustebins čia matomas kraštovaizdis ir kontrastingos spalvos. Tai raudono ir juodo smėlio paplūdimys, kuris dera su turkio spalvos jūros vandeniu. Be to, čia rasite kelias spindinčios žalios spalvos lagūnas, kurios dar labiau pagyvina spalvingą kraštovaizdį.

Los Hervideros

Kiek neįprastas vietovės pavadinimas, tačiau jis jai labai tinka, nes čia yra daugybė vulkaninės kilmės kraterių ir urvų. Tačiau nemanykite, kad čia sunku vaikščioti – įrengtas specialus takas, kad kiekvienas galėtų juo pasivaikščioti ir pasigrožėti tokiu geologiniu stebuklu.

Jameos del Agua

Tai vienas iš labiausiai turistų lankomų objektų. Kalbame apie 5 tūkstantmečių senumo vulkaninį vamzdį, vadinamą Cueva de los verdes, su daugybe galerijų ir urvų viduje. Viduje yra Jameo, tai vamzdžio dalis, kurios stogas atsiskyręs. Jame savo ruožtu susiformavo gražus ežeras, kuriame gyvena mieli maži, unikalūs pasaulyje krabai albinosai. Čia galima pasigrožėti, kaip architektas César Manrique savo meno kūriniais sugebėjo dar labiau pagražinti tai, ką sukūrė gamta.

Timanfajos nacionalinis parkas

Parque Nacional de Timanfaya (3).min

Šis parkas pasižymi unikaliomis savybėmis, dėl kurių jis yra vienas garsiausių visoje Ispanijoje. Aplankykite jį autobusu arba keliaudami pėsčiomis įspūdingais takais. Nepraleiskite progos susipažinti su parke augančiomis gyvūnų rūšimis ir kvėpuoti tyriausiu ir maloniausiu oru, kuriuo mėgausitės per atostogas.

Lansarotės įdomybės

Lansarotė – nuostabi sala, turinti nepakartojamo žavesio, ją sudaro nuostabūs paplūdimiai ir maži vidaus kaimai, kuriuose rasite draugiškiausius kada nors sutiktus žmones.

Čia yra daugiau kaip 600 ugnikalnių, kurie paliks jus be žado, pagalvosite, kad atsidūrėte Juros periodo filme. Vulkaninis kraštovaizdis, kurį pamatysite apsilankę, yra prieš du šimtmečius įvykusių ugnikalnių išsiveržimų padarinys. Jūs net pravažiuosite kelius, kurie driekiasi per tų išsiveržimų metu susidariusius lavos srautus.

Lansarotės kraštovaizdis nuostabus, unikalus ir nepakartojamas. Tapsite liudininkais lavos jūros, kuri jus privers aikčioti iš nuostabos, tarsi tai būtų vieta už žemės ribų. Įvairūs krateriai ir ugnikalnių kūgiai suteikia kraštovaizdžiui dar daugiau įspūdingumo, o čia padarytos nuotraukos bus pačios įspūdingiausios, kurias išsinešite su savimi į fotoaparatą. O jei vis dar turite kokių nors abejonių, nedvejodami rašykite mums, mes teikiame visas paslaugas, kurių jums reikia, kad galėtumėte mėgautis Lansarote nuo jos paplūdimių iki paslaptingų ugnikalnių. Jau daug metų padedame turistams patirti geriausius įspūdžius lankantis šioje nuostabioje saloje. Užpildykite mūsų kontaktinę formą ir mes su jumis susisieksime kuo greičiau, nepamirškite, kad mūsų misija – padaryti savo klientus laimingus per jų atostogas.

Costa Teguise.min

Susiję straipsniai:

Šiandien norime papasakoti apie geriausius dalykus ir vietas, kurias verta aplankyti...
Šiame įraše norime pristatyti jums pramogų ir geriausių lankytinų vietų gidą...

Playas en Lansarote

Puerto del Karmen yra Lansarotės salos pietryčiuose ir yra vienas svarbiausių regiono...
Puerto del Karmen yra Lansarotės salos pietryčiuose ir yra vienas svarbiausių regiono...
Kosta Teguise yra daugybė restoranų, teikiančių puikios kokybės paslaugas visiems...
Šiame pranešime kalbėsime apie Papagajo paplūdimius arba, geriau tariant, geriausius...