Co dělat a co navštívit v Puerto del Carmen

Co dělat a co navštívit v Puerto del Carmen

V tomto příspěvku vám chceme představit průvodce aktivitami a nejlepšími místy v Puerto del Carmen, oblasti na jihovýchodě Lanzarote. Na konci textu uvádíme seznam rozmanitých možností, jak si pobyt v tomto krásném městě užít. Vyberte si z různých lodních a pozemních výletů a poznejte nejzajímavější místa v Puerto del Carmen. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho WhatsAppu, rádi vám pomůžeme vybrat tu nejlepší aktivitu podle vašich přání a preferencí.

Co dělat v Puerto del Carmen?

Především vám musíme říci, že díky své dobré poloze, pouhých 10 minut od letiště a rozmanitým možnostem zábavy, je Puerto del Carmen ideálním místem pro strávení úžasné dovolené na Lanzarote.

Výlety lodí

Lanzarote Boat

Z přístavu vyplouvají různé výlety, přičemž jednou z nejatraktivnějších aktivit je pozorování velryb a delfínů. Během výletu poznáte to nejlepší z ostrova a můžete využít příležitosti vykoupat se v lahodných vodách Středozemního moře. K dispozici jsou různé lodě, včetně motorových člunů, plachetnic, luxusních jachet, katamaránů a mnoha dalších.

Nabízíme různé možnosti pro každou potřebu.

Výlety jsou organizovány podle počtu osob a charakteristiky výletu. Některé lodě nabízejí jídlo a nápoje, možnost grilování na palubě nebo nácvik hlubokomořského rybolovu. Napište nám, abychom vám objasnili všechny vaše nejasnosti a pomohli vám vybrat výlet, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Mořské sporty

Lanzarote Surf (2)

Toto je klíčové místo pro milovníky potápění. V Puerto del Carmen najdete různé potápěčské školy a budete mít k dispozici vše, co k potápění pod mořskou hladinou potřebujete. Dalším oblíbeným sportem v Puerto del Carmen je windsurfing.

Pokud však hledáte zábavu ve větru, co může být lepšího než paraskijöring. Jedná se o super zábavu, při které budete přivázáni k padáku, který je zase velkou rychlostí tažen lodí.

Můžete si také pronajmout vodní skútry plné zábavy a adrenalinu, ze kterých nebudete chtít vystoupit poté, co se chopíte řízení a začnete brázdit vody Středozemního moře.

Navštivte zábavní park

Rancho Texas Lanzarote Park - Lanzarote - Puerto del Carmen

Nemůžete odjet, aniž byste navštívili Rancho Texas Lanzarote Park, což je vodní park, zoologická a botanická zahrada. Je to úžasné místo, které si užije každý, můžete zde vidět druhy zvířat z různých zeměpisných oblastí. Budete mít možnost zaplavat si s delfíny a hrát si s nimi jako děti.

Užijte si rajské pláže

V Puerto del Carmen najdete ty nejkrásnější pláže s klidnými vlnami. To je bezpochyby největší lákadlo tohoto místa. Na zdejších plážích najdete veškerý servis pro koupající, jako jsou lehátka k pronájmu, toalety a restaurace.

Playa Grande

Puerto del Carmen Lanzarote.min

Jedná se o nejoblíbenější pláž v oblasti. Je to velmi klidná městská pláž s krásným zlatým pískem pro odpočinek a nádhernou tyrkysovou vodou pro osvěžující koupání. Přijeďte sem s dětmi a užijte si báječný den, najdete zde všechny služby, které potřebujete pro své pohodlí, včetně plavčíků a spousty obchodů, barů a restaurací.

Pláž Playa Chica

Jedná se o malou pláž, která skrývá mnoho půvabů. Mnoho návštěvníků sem přijíždí pro její velkou krásu a možnost strávit báječný den. Je to pláž se zlatavým pískem, křišťálovou vodou a veškerým servisem pro koupající se, ale je také místem setkání mnoha potápěčů, které sem láká bohatství ukryté pod jejími vodami. K dispozici vám bude několik potápěčských škol, které vás seznámí s tímto vzrušujícím sportem.

Los Pocillos

Jedná se o krásnou pláž s tyrkysovou vodou a zlatavým pískem, na které se nachází několik malých bazénků tvořených mořskou vodou. Její název je odvozen od těchto malých bazénků, které připomínají koupaliště. Vítr je zde o něco aktivnější než na předchozích plážích a je to nádherné místo pro windsurfing a kitesurfing.

Na závěr bychom vám rádi prozradili, že Puerto del Carmen byla původně malá rybářská vesnička, která se později stala jednou z hlavních atrakcí Lanzarote. Dnes přitahuje stovky turistů, kteří jsou vášnivými milovníky moře, slunce, výletů lodí, surfování a potápění. To vše najdete na našich webových stránkách, takže neváhejte a vyplňte náš kontaktní formulář, pošlete nám e-mail nebo nám napište na WhatsApp, rádi vám pomůžeme vybrat a rezervovat vaše další dobrodružství v Puerto del Carmen.

Pláže v Puerto del Carmen

Puerto del Carmen se nachází na jihovýchodě ostrova Lanzarote a je jedním z...