Co dělat a co navštívit v Puerto del Carmen

Co dělat a co navštívit v Puerto del Carmen

Guide

V tomto příspěvku vám chceme představit průvodce aktivitami a nejlepšími místy v Puerto del Carmen, oblasti na jihovýchodě Lanzarote. Na konci textu uvádíme seznam rozmanitých možností, jak si pobyt v tomto krásném městě užít. Vyberte si z různých lodních a pozemních výletů a poznejte nejzajímavější místa v Puerto del Carmen. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho WhatsAppu, rádi vám pomůžeme vybrat tu nejlepší aktivitu podle vašich přání a preferencí.

Co dělat v Puerto del Carmen?

Především vám musíme říci, že díky své dobré poloze, pouhých 10 minut od letiště a rozmanitým možnostem zábavy, je Puerto del Carmen ideálním místem pro strávení úžasné dovolené na Lanzarote.

Výlety lodí

Lanzarote Boat

Z přístavu vyplouvají různé výlety, přičemž jednou z nejatraktivnějších aktivit je pozorování velryb a delfínů. Během výletu poznáte to nejlepší z ostrova a můžete využít příležitosti vykoupat se v lahodných vodách Středozemního moře. K dispozici jsou různé lodě, včetně motorových člunů, plachetnic, luxusních jachet, katamaránů a mnoha dalších.

Nabízíme různé možnosti pro každou potřebu.

Výlety jsou organizovány podle počtu osob a charakteristiky výletu. Některé lodě nabízejí jídlo a nápoje, možnost grilování na palubě nebo nácvik hlubokomořského rybolovu. Napište nám, abychom vám objasnili všechny vaše nejasnosti a pomohli vám vybrat výlet, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Mořské sporty

Lanzarote Surf (2)

Toto je klíčové místo pro milovníky potápění. V Puerto del Carmen najdete různé potápěčské školy a budete mít k dispozici vše, co k potápění pod mořskou hladinou potřebujete. Dalším oblíbeným sportem v Puerto del Carmen je windsurfing.

Pokud však hledáte zábavu ve větru, co může být lepšího než paraskijöring. Jedná se o super zábavu, při které budete přivázáni k padáku, který je zase velkou rychlostí tažen lodí.

Můžete si také pronajmout vodní skútry plné zábavy a adrenalinu, ze kterých nebudete chtít vystoupit poté, co se chopíte řízení a začnete brázdit vody Středozemního moře.

Navštivte zábavní park

Rancho Texas Lanzarote Park - Lanzarote - Puerto del Carmen

Nemůžete odjet, aniž byste navštívili Rancho Texas Lanzarote Park, což je vodní park, zoologická a botanická zahrada. Je to úžasné místo, které si užije každý, můžete zde vidět druhy zvířat z různých zeměpisných oblastí. Budete mít možnost zaplavat si s delfíny a hrát si s nimi jako děti.

Užijte si rajské pláže

V Puerto del Carmen najdete ty nejkrásnější pláže s klidnými vlnami. To je bezpochyby největší lákadlo tohoto místa. Na zdejších plážích najdete veškerý servis pro koupající, jako jsou lehátka k pronájmu, toalety a restaurace.

Playa Grande

Puerto del Carmen Lanzarote.min

Jedná se o nejoblíbenější pláž v oblasti. Je to velmi klidná městská pláž s krásným zlatým pískem pro odpočinek a nádhernou tyrkysovou vodou pro osvěžující koupání. Přijeďte sem s dětmi a užijte si báječný den, najdete zde všechny služby, které potřebujete pro své pohodlí, včetně plavčíků a spousty obchodů, barů a restaurací.

Pláž Playa Chica

Jedná se o malou pláž, která skrývá mnoho půvabů. Mnoho návštěvníků sem přijíždí pro její velkou krásu a možnost strávit báječný den. Je to pláž se zlatavým pískem, křišťálovou vodou a veškerým servisem pro koupající se, ale je také místem setkání mnoha potápěčů, které sem láká bohatství ukryté pod jejími vodami. K dispozici vám bude několik potápěčských škol, které vás seznámí s tímto vzrušujícím sportem.

Los Pocillos

Jedná se o krásnou pláž s tyrkysovou vodou a zlatavým pískem, na které se nachází několik malých bazénků tvořených mořskou vodou. Její název je odvozen od těchto malých bazénků, které připomínají koupaliště. Vítr je zde o něco aktivnější než na předchozích plážích a je to nádherné místo pro windsurfing a kitesurfing.

Na závěr bychom vám rádi prozradili, že Puerto del Carmen byla původně malá rybářská vesnička, která se později stala jednou z hlavních atrakcí Lanzarote. Dnes přitahuje stovky turistů, kteří jsou vášnivými milovníky moře, slunce, výletů lodí, surfování a potápění. To vše najdete na našich webových stránkách, takže neváhejte a vyplňte náš kontaktní formulář, pošlete nám e-mail nebo nám napište na WhatsApp, rádi vám pomůžeme vybrat a rezervovat vaše další dobrodružství v Puerto del Carmen.

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Pláže v Puerto del Carmen