Ką veikti ir ką aplankyti Puerto del Karmen mieste

Ką veikti ir ką aplankyti Puerto del Karmen mieste

Šiame įraše norime pristatyti jums pramogų ir geriausių lankytinų vietų gidą Puerto del Karmen, Lansarotės pietryčiuose esančioje vietovėje. Teksto pabaigoje pateikiame įvairių galimybių sąrašą, kad galėtumėte pasimėgauti viešnage šiame gražiame miestelyje. Rinkitės įvairias ekskursijas laivu ir sausuma, kad susipažintumėte su įdomiausiomis Puerto del Karmeno vietomis. Nedvejodami susisiekite su mumis per mūsų WhatsApp, mielai padėsime išsirinkti geriausią veiklą pagal jūsų norus ir pageidavimus.

Ką veikti Puerto del Karmene?

Pirmiausia turime pasakyti, kad dėl savo geros padėties, vos 10 minučių kelio nuo oro uosto, ir pramogų galimybių įvairovės Puerto del Karmen yra puiki vieta praleisti neįtikėtinas atostogas Lansarotėje.

Išvykos laivu

Lanzarote Boat

Iš uosto išplaukia įvairios ekskursijos, viena patraukliausių pramogų – banginių ir delfinų stebėjimas. Kelionės metu susipažinsite su geriausiomis salos vietomis ir galėsite pasinaudoti galimybe išsimaudyti gardžiame Viduržemio jūros vandenyje. Turime įvairių laivų: motorinių valčių, burlaivių, prabangių jachtų, katamaranų ir daug kitų.

Siūlome skirtingą variantą kiekvienam poreikiui.

Ekskursijos organizuojamos atsižvelgiant į žmonių skaičių ir kelionės ypatumus. Kai kuriuose laivuose siūlomas maitinimas ir gėrimai, galimybė laive kepti šašlykus arba praktikuoti giluminę žvejybą. Parašykite mums, kad išsiaiškintume visas abejones ir padėtume išsirinkti jums tinkamiausią ekskursiją.

Jūrų sportas

Lanzarote Surf (2)

Tai pagrindinė vieta nardymo mėgėjams. Puerto del Karmen mieste rasite įvairių nardymo mokyklų ir turėsite viską, ko reikia nardymui po vandeniu. Burlenčių sportas yra dar viena populiari sporto šaka Puerto del Karmene.

O jei ieškote pramogų su vėju, kas gali būti geriau nei parasparnių sportas. Tai itin smagi patirtis, kurios metu būsite pririšti prie parašiuto, kurį savo ruožtu dideliu greičiu traukia valtis.

Taip pat galite išsinuomoti vandens motociklus, kupinus malonumo ir adrenalino, nuo kurių nenorėsite nulipti, kai perimsite vairą ir pradėsite plaukioti Viduržemio jūros vandenimis.

Apsilankykite pramogų parke

Rancho Texas Lanzarote Park - Lanzarote - Puerto del Carmen

Negalima išvykti neaplankius Rancho Texas Lanzarote parko, kuriame yra vandens parkas, zoologijos sodas ir botanikos sodas. Tai nuostabi vieta, kuri patiks kiekvienam, čia galima pamatyti gyvūnų rūšių iš įvairių geografinių kraštų. Turėsite galimybę pasiplaukioti su delfinais ir pažaisti su jais kaip vaikai.

Mėgaukitės rojaus paplūdimiais

Puerto del Karmene rasite gražiausius paplūdimius su ramiomis bangomis. Tai neabejotinai yra didžiausias šios vietos traukos objektas. Jos paplūdimiuose rasite visas maudymosi paslaugas, pavyzdžiui, gultų nuomą, tualetus ir restoranus.

Playa Grande

Puerto del Carmen Lanzarote.min

Tai populiariausias paplūdimys šioje vietovėje. Tai labai ramus miesto paplūdimys su gražiu auksiniu smėliu poilsiui ir nuostabiu turkio spalvos vandeniu, kuriame galima gaiviai paplaukioti. Atvykite su vaikais ir praleiskite nuostabią dieną, čia rasite visas jūsų patogumui reikalingas paslaugas, įskaitant gelbėtojus ir daugybę parduotuvių, barų bei restoranų.

Playa Chica paplūdimys

Tai nedidelis paplūdimys, kuriame slypi daug žavesio. Daugelis lankytojų čia atvyksta dėl nuostabaus grožio ir galimybės praleisti nuostabią dieną. Tai paplūdimys su auksiniu smėliu, krištoliniu vandeniu ir visomis paslaugomis besimaudantiems, tačiau čia taip pat susirenka daugybė narų, kuriuos traukia po vandeniu slypintys turtai. Jūsų paslaugoms – kelios nardymo mokyklos, kurios supažindins jus su šiuo įdomiu sportu.

Los Pocillos

Tai gražus paplūdimys su turkio spalvos vandeniu ir auksiniu smėliu, kuriame yra keli nedideli baseinėliai, suformuoti jūros vandens. Jo pavadinimas kilo nuo šių mažų baseinėlių, primenančių plaukimo baseiną. Čia vėjas šiek tiek aktyvesnis nei ankstesniuose paplūdimiuose, todėl tai puiki vieta burlenčių ir jėgos aitvarų sportui.

Galiausiai norėtume papasakoti, kad Puerto del Karmen iš pradžių buvo nedidelis žvejų kaimelis, kuris vėliau tapo viena pagrindinių Lansarotės lankytinų vietų. Šiandien jis traukia šimtus turistų, aistringai mėgstančių jūrą, saulę, keliones laivu, banglenčių sportą ir nardymą. Visa tai rasite mūsų svetainėje, todėl nedvejodami užpildykite mūsų kontaktinę formą, atsiųskite mums el. laišką arba parašykite mums „WhatsApp“, mes mielai padėsime jums išsirinkti ir užsisakyti kitą nuotykį Puerto del Karmen.

Playas en Puerto del Carmen

Puerto del Karmen yra Lansarotės salos pietryčiuose ir yra vienas svarbiausių regiono...
Puerto del Karmen yra Lansarotės salos pietryčiuose ir yra vienas svarbiausių regiono...