Výlety a pronájem soukromého katamaránu na Tenerife

Výlety a pronájem soukromého katamaránu na Tenerife

Guide

Výlety katamaránem na Tenerife jsou mezi turisty velmi oblíbené. Objednejte si tuto fantastickou loď a objevte tajemství oceánu. Sbalte si zavazadla a pojeďte s námi, nezapomeňte si sluneční brýle, opalovací krém, plavky, ručníky a fotoaparát.

Výlety lodí na Tenerife jsou skvělým způsobem, jak si odpočinout a užít si oceán. Během výletu budete mít čas na opalování v soláriu na lodi. Užívejte si s přáteli, relaxujte a sdílejte nezapomenutelné okamžiky.

Pronájem katamaránu na Tenerife

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

Na Tenerife máme různé lodě pro všechny chutě. Tentokrát mluvíme o katamaránu, dokonalé lodi, na které si můžete užívat moře s přáteli a rodinou.

Katamarán je velmi oblíbená loď, která se vyznačuje tím, že má:

  • Dostatek prostoru
  • Komfort
  • Určen pro rekreaci

Pozorování delfínů a velryb

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

Připravte se na setkání s kytovci v jejich přirozeném prostředí. Odletem z Puerto Colón a Los Cristianos se dostanete do míst, která mořští živočichové preferují. Vezměte si fotoaparát a vyfoťte velryby a delfíny.

Odborný průvodce kytovci

Na palubě lodi bude mít tu čest se vám věnovat odborný průvodce. Bude vám vyprávět o mořských zvířatech, jejich vlastnostech a některých anekdotách na moři.

Šnorchlování

Během prohlídky je pro hosty připravena přestávka, během které se mohou ponořit a prozkoumat krásy mořského dna Tenerife.

Nezapomeňte si vzít šnorchlovací vybavení a ponořte se, abyste zjistili, co vám mořské dno nabízí.

Rajské pláže a zátoky

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (4)

Katamarán je navržen tak, abyste mohli plout ve skupinách a sdílet pohodlí. Po pozorování delfínů a velryb vás odvezou do zátoky, kde se můžete vykoupat a opalovat.

Některé výlety katamaránem zahrnují oběd, který si můžete vychutnat na pláži nebo na ostrově, kde loď kotví. Jídlo zahrnuje oběd a nealkoholické nápoje.

Na zpáteční cestě si budete moci vychutnat nádherné výhledy na ostrov. Kromě pobřežních scenérií budete moci spatřit i Teide, které se hrdě tyčí jako nejvyšší vrchol Španělska.

Doba trvání

Doba trvání výletů katamaránem na Tenerife závisí na trase, kterou jste si vybrali. Pokud chcete vidět kytovce v jejich přirozeném prostředí, bude vám stačit tříhodinový výlet.

Některé výlety trvají 4 a více hodin, abyste si mohli odpočinout a užít si moře beze spěchu. Budete mít dostatek času na koupání v moři, potápění a průzkum mořského dna.

Pokud si pronajmete katamarán na Tenerife v odpoledních hodinách, budete ohromeni nejbarevnějším a nejfantastičtějším západem slunce, jaký jste kdy viděli. Ostrov je proslulý nejkrásnějšími západy slunce na světě.

Pronájem katamaránů na Tenerife

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Související články:

Pláže v Tenerife