Esimene avaldamine: september 6, 2022 |

Katamaraani tšarterid aastal Tenerife
Ekskursioonid ja erakatamaraani prahtimine Tenerifel

Katamaraanireisid Tenerifel on turistide seas väga populaarsed. Broneeri see fantastiline paat, et avastada ookeani saladusi. Pakkige oma pagas ja tulge kaasa, ärge unustage päikeseprille, päikesekaitsekreemi, ujumisriietust, rätikuid ja kaamerat.

Paadireisid Tenerifel on suurepärane võimalus lõõgastumiseks ja ookeani nautimiseks. Reisi ajal on teil aega päevitada laeva solaariumis. Nautige koos sõpradega, lõõgastuge ja jagage unustamatuid hetki.

Katamaraani rentimine Tenerifel

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

Tenerifel on erinevaid paate igale maitsele. Seekord räägime katamaraanist, mis on ideaalne paat, et nautida merd koos sõprade ja perega.

Katamaraan on väga populaarne paat, mida iseloomustab, et tal on:

  • rohkelt ruumi
  • Mugavus
  • Mõeldud puhkamiseks

Delfiinide ja vaalade vaatlemine

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

Ole valmis kohtuma vaalaliste loomuliku elupaigaga. Puerto Colónist ja Los Cristianosest väljudes jõuate mereloomade eelistatud kohtadesse. Võtke välja oma fotoaparaat, et pilootvaalasid ja delfiine pildistada.

Asjatundlik vaalaliste giid

Laeva pardal on ekspertidest giidil au teid lõbustada. Ta räägib teile mereloomadest, nende omadustest ja mõnest anekdootist merel.

Snorkeldamine

Ekskursiooni ajal on külalistel võimalus teha paus, et sukelduda ja uurida Tenerife merepõhja ilu.

Võtke kindlasti kaasa oma snorgeldamisvarustus ja sukelduge, et näha, mida merepõhi pakub.

Paradiisirannad ja lahed

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (4)

Katamaraan on mõeldud selleks, et sõita gruppides ja jagada mugavust. Pärast delfiinide ja vaalade vaatlemist viiakse teid mõnda lahte, kus saate supelda ja päevitada.

Mõne katamaraanireisi juurde kuulub lõunasöök, mida saate nautida rannas või saarel, kus paat ankrusse jääb. Söök sisaldab lõunasööki ja karastusjooke.

Tagasisõidul saate nautida imeilusaid vaateid saarele. Lisaks rannikumaastikule näete Teidet, mis on uhkelt Hispaania kõrgeim tipp.

Kestus

Katamaraanireisi kestus Tenerifel sõltub teie valitud marsruudist. Kui soovite näha vaalasid nende loomulikus elupaigas, piisab 3-tunnisest reisist.

Mõned ekskursioonid kestavad 4 tundi või kauem, nii et saate puhata ja nautida merd ilma kiirustamata. Teil on piisavalt aega meres ujumiseks, sukeldumiseks ja merepõhja uurimiseks.

Kui rendite katamaraani Tenerifel pärastlõunal, üllatab teid kõige värvilisem ja fantastilisem päikeseloojang, mida olete kunagi näinud. Saar on tuntud selle poolest, et seal on maailma kõige uhkemad päikeseloojangud.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: