První publikace: 25 března, 2024 |

Exkurze s průvodcem na Costa Adeje
Prohlídky a výlety s průvodcem z Costa Adeje

Jste v Costa Adeje a chcete poznat zbytek Tenerife? V tomto textu naleznete kompletního průvodce výlety a exkurze z Costa Adeje, které si můžete objednat na našich webových stránkách. Pokud si přejete navrhnout konkrétní trasu, můžeme se přizpůsobit vašim požadavkům. Naším posláním je potěšit naše klienty a my dobře víme, jak na to. Neváhejte nám napsat na náš WhatsApp, abychom vám poskytli nějaké návrhy a rezervovali vaše příští výlety s průvodcem na Tenerife.

Vlastnosti prohlídek a výletů s průvodcem z Costa Adeje

Playa Troya - pláž Costa Adeje (11)
Nabízíme fantastické zájezdy a výlety, během nichž poznáte nejzajímavější místa na Tenerife. Nabízíme výlety s profesionálními průvodci, kteří vám poskytnou nezapomenutelné zážitky. Naši průvodci znají velmi dobře každé místo na Tenerife a jeho historii, poví vám mnoho anekdot, abyste se dobře bavili a užili si to.

Nabízíme také soukromé výlety, během kterých poznáte ostrov exkluzivním způsobem. Během prohlídky zapomeňte na davy lidí a společnost cizích lidí. Při našich soukromých exkurzích jste tu jen vy a vaše skupina hostů. Můžete si tak také vybrat, která místa navštívíte. Napište nám na WhatsApp a navrhněte novou trasu po Tenerife podle svých preferencí a preferencí svých přátel.

Zde je několik návrhů míst, která můžete navštívit, a aktivit, které jsou k dispozici v rámci našich výletů a exkurzí s průvodcem z Costa Adeje.

Výlety s průvodcem do Národního parku Teide

Soukromý výlet do Teide (7)
Vezmeme vás na návštěvu velké hory Teide a její působivé sopečné krajiny. Objednejte si naše prohlídky s odborníkem na tuto oblast a poznejte nejzajímavější detaily parku a jeho zajímavá místa.

Nabízíme také výlety s průvodcem, během nichž můžete navštívit Teide v noci a pokochat se noční oblohou. V této oblasti se nachází velká astronomická observatoř s výkonnými dalekohledy, s nimiž můžete zkoumat vesmír a kochat se jeho zázraky.

Výlety s průvodcem do symbolických vesnic Tenerife

Garachico tenerife air view.min
Objednejte si autobusový zájezd a navštivte Garachico, Icod de los Vinos a krásnou vesnici Masca. Každé z těchto měst nabízí jedinečnou a mezi návštěvníky cennou atrakci.

Prohlídky měst na Tenerife

La Laguna - Tenerife sever (4).min
Zavedeme vás do Santa Cruz de Tenerife a San Cristóbal de la Laguna. V obou městech si můžete prohlédnout kontrast mezi jejich tradiční architekturou a moderními stavbami z minulého století. Projděte se ulicemi, ochutnejte kanárské chutě a pořiďte si suvenýry, které si odvezete domů.

Ochutnejte tenerifská vína

ochutnávka vín na tenerfe (3)
Díky našim prohlídkám a výletům s průvodcem z Costa Adeje můžete také potěšit své chuťové buňky. Nabízíme prohlídky plantáží a některých vinařství na Tenerife, kde se dostanete do kontaktu s přírodou a seznámíte se s procesem výroby a degustace vína.

Navštivte sousední ostrov La Gomera

VIP výlet La Gomera (9)
Můžete si také objednat výlet s průvodcem z Tenerife na ostrov La Gomera. Přeprava po vodě se uskutečňuje trajektem. Po příjezdu na ostrov La Gomera vás provedeme jeho uličkami, přírodními scenériemi a vynikající gastronomií.

Výlety lodí z Costa Adeje

Výlet katamaránem po tenerife soukromý a společný (10).min
Výlety lodí jsou senzační a můžete si je objednat z Costa Adeje, kdykoli si budete přát. Vychutnejte si klid moře na palubě pohodlného člunu. Lehněte si a opalujte se, opalujte si kůži nebo si jen odpočiňte ve stínu a dopřejte si chvilku relaxace. Většina výletů lodí nabízí jídlo, osvěžující nápoje a občerstvení. Na konci textu se podívejte na nabídku lodních výletů z Costa Adeje a jejich charakteristiku.

royal delfin tenerife los gigantes (59)
Lodní výlety z Costa Adeje zahrnují pozorování velryb v jejich přirozeném prostředí. Vody mezi Tenerife a sousedním ostrovem La Gomera jsou plné kytovců, kteří zde harmonicky koexistují. Tito přátelští mořští živočichové jsou na lodě zvyklí, takže vás přijdou beze strachu pozdravit. Vezměte si s sebou fotoaparát, abyste mohli pořídit krásné snímky a pořídit pěkná videa ladného plavání delfínů a velryb.

Po pozorování loď zakotví v zátoce v zálivu, abyste se mohli sejít dolů a zchladit se. Vody Atlantiku jsou křišťálově čisté a velmi příjemné. Využijte příležitosti ke koupání a šnorchlování s želvami a pestrobarevnými rybami.

Pomoc a doprava

Nezapomeňte, že výlety a exkurze z Costa Adeje s průvodcem můžeme navrhnout podle vašeho vkusu a preferencí. Všechny aktivity zahrnují dopravu s vyzvednutím a odvozem v Costa Adeje a hlavních turistických střediscích na jihu Tenerife. Napište nám nyní na WhatsApp a uveďte místa, která chcete navštívit, velikost skupiny a vaši polohu. Je nám potěšením být vaším spolehlivým společníkem při poznávání Tenerife a jeho zajímavých míst. Prohlížejte si naše webové stránky dál, najdete zde nejrůznější aktivity pro strávení zábavné dovolené na Tenerife. Šťastnou dovolenou na ostrově zářícího slunce!

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: