První publikace: 25 března, 2024 |

Pronájem lodí na Playa Paraiso
Půjčovna lodí na Playa Paraiso
Výlety lodí na Playa Paraiso
Výlety lodí z Playa Paraíso

Výlety lodí z Playa Paraiso jsou úžasné. V tomto textu vám prozradíme, co všechno můžete během lodních výletů po Atlantickém oceánu podniknout. Jako společnost se specializujeme na poskytování turistických služeb pro nezapomenutelnou dovolenou na Tenerife. Máme k dispozici všechny lodě na ostrově, takže vždy najdete tu, kterou hledáte. Pokud nás chcete kontaktovat, stačí napsat na náš WhatsApp, rádi vám pomůžeme. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy, poskytneme návrhy a provedeme rezervaci.

Co dělat během výletů z Playa Paraiso?

charter lodi z puerto de golf del sur (4).min-min

Playa Paraiso nabízí širokou škálu zábavných a zajímavých aktivit, které si můžete během své dovolené užít. Pokud se na tomto kouzelném místě ubytujete, doufejme, že si budete moci užít všeho, co pro své návštěvníky nabízí. Kromě toho, že si budete užívat jeho zářivých pláží a zasněných zátok, měli byste se vydat na výlet lodí, abyste se naplnili energií moře a užili si skvělé chvíle se svými blízkými.

Lodě, které jsou k dispozici pro projížďku po moři z Playa Paraíso:

  • Komfortní luxusní jachty s avantgardním designem
  • Exkluzivní plachetnice s přátelskou atmosférou
  • Praktické a rychlé motorové čluny
  • Prostorné katamarány s velkou palubou pro oslavy s přáteli
  • Rybářské lodě s moderním vybavením
  • A mnoho dalšího

Pozorování velryb a delfínů v jejich přirozeném prostředí

Výlet katamaránem Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)

Pokud se ubytujete na Playa Paraíso, musíte se vydat na výlet na moře za velrybami a delfíny. Ujišťujeme vás, že se budete skvěle bavit. Kontakt s mořským životem je vznešený zážitek, na který nikdy nezapomenete. Pozorování velryb a delfínů je jednou z nejoblíbenějších aktivit turistů. Zejména děti milují pozorování delfínů a velryb, kteří se blíží k lodi. Běžně jsou k vidění vorvaně, kosatky, plejtváci a delfíni skákaví, tak si tento zážitek užijte!

Útesy obrů

Výlety lodí z Playa Paraíso

Slavné útesy Los Gigantes jsou další přírodní zajímavostí, která na vás čeká během výletů lodí v Playa Paraiso. Tyto obrovské skály sopečného původu chrání pobřeží Tenerife jako hradby. Dnes stojí pevně a impozantně a vytvářejí kouzelnou a podmanivou krajinu, která každoročně přitahuje tisíce návštěvníků. Loď směřuje k úpatí těchto obrovských skal, abyste mohli pocítit jejich sílu a vychutnat si krásu krajiny. Ponořená část útesů je plná bohatého mořského života, který láká potápěče. Nasaďte si masku se šnorchlem a ponořte se do fantastického světa podmořské krásy.

Sdílené výlety lodí z Playa Paraíso

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Objednejte si naše sdílené výlety lodí, abyste si odpočinuli a zbavili se stresu. Nechte se unášet mořským vánkem a kouzlem moře, které odplaví vaše starosti. Využijte výlet lodí k opalování a příjemnému opálení. Sdílejte se svými přáteli a smějte se nahlas, o tom to přece je, být šťastný a užívat si dobrodružství.

Věřte nám, že na palubě vytvoříme dokonalou atmosféru pro skvělý den. Většina výletů lodí zahrnuje jídlo, občerstvení a osvěžující nápoje. Na konci textu najdete podrobný seznam všech aktivit spojených se sdílením lodí, abyste si mohli vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu vkusu. Napište nám na WhatsApp a proveďte rezervaci nebo si vyjasněte své nejasnosti.

Soukromé pronájmy lodí pro exkluzivní plavbu z Playa Paraíso

tenerife-plachteni-loď-na-pronajem-bílé-tenerife (5)

Pro exkluzivnější prohlídku vám nabízíme naše soukromé výlety lodí, při kterých se budete plavit po zálivu sami se skupinou hostů. Vezměte s sebou své blízké přátele, rodinu nebo obchodní partnery a užijte si potěšení z moře.

Slavnostní příležitosti

Naše soukromé výlety lodí jsou ideální pro oslavy zvláštních událostí a dat, jako jsou narozeniny nebo výročí svatby. Již mnoho let si pronajímáme soukromé lodě k oslavám událostí na palubě. Pojďte s námi oslavovat do rukou prvotřídní posádky. Naši klienti jsou velmi spokojeni.

Tímto končíme našeho průvodce výlety lodí v Playa Paraiso a doufáme, že si během svého dobrodružství užijete krásné chvíle. Specializujeme se na pronájem lodí pro plavbu po zálivu a je nám potěšením být vaším partnerem pro vaši dovolenou. Napište nám hned teď na WhatsApp nebo se podívejte na seznam na konci, abyste se dozvěděli všechny alternativy, které jsou k dispozici k pronájmu. Nezapomeňte nám napsat několik dní předem, protože vyřizujeme mnoho žádostí.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: