Costa Adeje päevased ekskursioonid

Costa Adeje päevased ekskursioonid

Siit leiate Top päevakülastused ja ekskursioonid, mida saate teha Costa Adejest. Pakume suurt ja mitmekesist valikut, et te leiaksite oma puhkuse jaoks Costa Adejes parima võimaluse ja kogeksite suurepäraseid hetki oma viibimise ajal. Loe edasi ja avasta, millised vahelejäämatud ekskursioonid ja fantastilised kohad ootavad sind!

See koht on ilmselt esimene, mis meenub, kui räägime Tenerife kohustuslikest kohtadest. Costa Adejest saate valida 2 Teide mäe ekskursiooni vahel.

Poolpäevase ekskursiooniga Teide’ile on teil ka võimalus sõita tippu köisraudteega.

Teine võimalus on Teide-Masca täispäevane ekskursioon. See bussiekskursioon võimaldab teil külastada ka teisi suurepäraseid kohti, nagu Icod de los Vinos, Garachico ja Masca küla.

Teine monumentaalne koht, mida saate Costa Adejest külastada, on Los Gigantese kaljud. Nende suuruse hindamiseks soovitame teha paadiretke, mis võtab aega umbes pool päeva (4,5 tundi). Paat väljub Puerto Colonist, mis asub Costa Adejes.

Kui soovite tunda veidi Tenerife kultuurilist külge, võite teha ühepäevase ekskursiooni kahte peamisesse kultuuri- ja ajalookeskusesse: La Laguna ja Santa Cruz de Tenerife, kus näete kanaari arhitektuuri ja saate teada veidi Tenerife ajaloost.

Costa Adejest on võimalik teha ka ühepäevane väljasõit teisele Kanaari saarele – La Gomera, mida olete ilmselt rannast vaadanud. See ekskursioon rikastab teid kanaari kultuuri ja traditsioonidega – näete autentset pillikeelt.

Lisaks Tenerife kõige olulisemate kohtade külastamisele meie päevareiside ja ekskursioonidega võite lihtsalt teha mõnda toredat tegevust, näiteks Costa Adeje paadiretki vaalade ja delfiinide vaatlemiseks, mida on võimalik teha kogu aasta jooksul.

Või võite külastada Siami parki ja Loro parki, kui teil on piisavalt aega.

Adrenaliinisõbrad hindavad meie jetisuusasafari või langevarjuhüppeid.

Pea meeles, et me pakume suurt valikut kõige populaarsematest ja parimatest asjadest, mida Costa Adejes teha. Paljud meie poolt pakutavad päevased ekskursioonid ja paadimatkad sisaldavad ka TASUTA KORRALDUSETTEPANEKUT teie hotellist. Ja loomulikult ka tagasitulekut oma hotelli. Nii et kui te olete juba avastanud kõik Costa Adejes ja soovite Tenerifest natuke rohkem näha, siis me tõesti soovitame teha ühe meie saare ekskursioonidest ja ekskursioonidest, mis algavad samuti Costa Adejest.

Vaadake allpool täielikku nimekirja kõigist Costa Adejest pakutavatest päevareisidest. Ainus asi, mida peate tegema, on valida, milliseid päevareise, ekskursioone ja tegevusi soovite teha ja saata meile broneerimistaotlus.

Ja viimasena, kuid mitte vähem tähtsana. Siin on mõned faktid Costa Adeje kohta, mis tõenäoliselt on teile huvitavad ja kasulikud.

FAKTID

Costa Adeje asub Tenerife lõunaosas ja on tuntud oma luksuslike 4- ja 5-tärnihotellide poolest, nagu Bahia del Duque, Jardines del Teide, Gran Tacande või Costa Adeje Gran Hotel.

Ilm on tavaliselt soe ja päikesepaisteline, välja arvatud mõned talvised vihmaperioodid, mida saab sõrmede pealt kokku lugeda. Nii et teete õige valiku, Costa Adeje on suurepärane puhkuse sihtkoht teie tulevaseks puhkuseks!

Costa Adeje ei ole ainult suurepärane ilm, mis muudab selle igal aastal enam kui miljoni puhkaja jaoks nii atraktiivseks. Siit leiad kõik, mida võid vajada, et oma puhkuse ajal suurepäraselt veeta. Teid ootab palju meelelahutusvõimalusi, nagu karaoke, baarid, show’d, klubid, restoranid ja palju muud.

Ka ostuhuvilistele on siin palju avastamist: Siam Mall, Plaza del Duque, Duke Shops ja paljud teised kohad ootavad teid.

Kalapüügiretked aastal Costa Adeje

Paadireisid aastal Costa Adeje

Quad Bike Safarid aastal Costa Adeje

Saare ekskursioonid aastal Costa Adeje

Soovitatavad tegevused aastal Costa Adeje

Temaatilised pargid aastal Costa Adeje

Trekking aastal Costa Adeje

Vaalade vaatamine aastal Costa Adeje

Veesport aastal Costa Adeje

Saistītie raksti:

Tere tulemast Bananapalmbay.com, selles jaotises leiate 14 paati Costa Adeje rendile....
Costa Adeje paadiretked on üks populaarsemaid ja soovitatavamaid tegevusi Costa Adejes....
Selles jaotises leiate meie neljarattasafarid, mida pakume koos pealevõtmise ja...
Tuled puhkusele Tenerifele ja peatud Costa Adejes? Siis tahate kindlasti teada, milliseid...
Vaalade vaatamine Costa Adejes, Tenerifel on ilmselt kõige populaarsem tegevus, mida...
Sa kavatsed veeta oma puhkuse Costa Adejes ja otsid tegevusi, mida teha? Siis olete...