Wycieczki autobusem z Callao Salvaje

Wycieczki autobusem z Callao Salvaje

Guide

Przy tej okazji przedstawiamy Państwu kilka sugestii, które pomogą Państwu lepiej wybrać wycieczki autobusowe w Callao Salvaje. Wiemy, że szukasz rekomendacji na temat najlepszych miejsc do odwiedzenia na Teneryfie, więc specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ten przewodnik. Na końcu tekstu znajdziesz naszą listę wycieczek autobusowych w Callao Salvaje i innych miejscach, dzięki którym poznasz każdy zakątek Teneryfy.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas bezpośrednio na nasz WhatsApp, stamtąd odpowiemy na Twoje pytania, damy Ci sugestie i dokonamy rezerwacji. A teraz czytaj dalej i mamy nadzieję, że spodoba Ci się ten tekst tak samo jak nam podobało się jego pisanie.

Wycieczki autobusowe w Callao Salvaje

Teneryfa to wyspa pełna uroków i pięknych miejsc. Znajdziesz w jej obrębie różne opcje do zobaczenia i podziwiania, zaczarowane wioski, lasy, góry, rajskie plaże i wulkany. Nic dziwnego, że mówi się, że to prawdziwy wakacyjny raj. W tym artykule poznasz najciekawsze miejsca na wyspie, dzięki czemu będziesz mógł oddać się swoim podróżniczym i przygodowym pragnieniom.

Callao Salvaje to przyjemna i spokojna miejscowość wypoczynkowa. Po rozkoszowaniu się jej wulkanicznymi, piaszczystymi plażami i kąpielami w hotelowych basenach, jesteś gotowy na odkrywanie reszty Teneryfy autobusem. Oto najbardziej atrakcyjne zakątki naszej wyspy, które możesz odkryć dzięki naszym wycieczkom VIP busem i minibusem.

Wycieczki do Parku Narodowego Teide

Teneryfa: Ferie w zimie

Na naszej stronie internetowej oferujemy różne wycieczki autobusowe z przewodnikiem, aby odwiedzić Park Narodowy Teide z profesjonalnymi przewodnikami i doskonałą uwagą. Skonsultuj się z naszym WhatsApp, aby poznać różne opcje poznania Teide. Poniżej tekstu znajdziesz również listę dostępnych wycieczek autobusowych, które zabiorą Cię również do wiosek Vilaflor, Masca i Garachico.

Park Narodowy TeideTeide half day tour in tenerife with cable car or without

Park Narodowy Teide jest magicznym miejscem na Teneryfie, dla wielu jest najpiękniejszy i nie można go przegapić, dlatego oferujemy różne opcje zwiedzania Teide autobusem. Jest uważany za miejsce boskie w wierzeniach Guanczów, rdzenni mieszkańcy widzieli w wulkanie Teide obrońcę i czcili go za bogactwo naturalne parku. Jedną z najważniejszych atrakcji parku Teide jest możliwość oglądania z bliska gwiazd. Znajduje się tu obserwatorium astronomiczne, w którym można zobaczyć nocne niebo z całkowitą jasnością. Dzięki potężnym teleskopom Teide można zobaczyć z bliska Księżyc, jego kratery, burze słoneczne i odkryć gwiazdy w kosmosie. Na koniec chcielibyśmy wspomnieć o kolejce linowej Teide, która pozwala nam wejść na szczyt bez większego wysiłku i bardzo się do niego zbliżyć.

Nasze wycieczki autokarowe zabierają również do odwiedzenia Vilaflor, najwyżej położonej wioski na wyspie. Jest to mała gmina z niewielką liczbą mieszkańców. Jedną z atrakcji tego miasteczka jest jego „księżycowy krajobraz”. Mówimy tu o szczególnym krajobrazie z reliefem w kształcie stożka i białą gliną na jego powierzchni. Poczujesz się tak, jakbyś naprawdę był na Księżycu.

Masca – najpiękniejsza miejscowość na Teneryfie

tenerife day trip teide masca icod garachico

Kolejnym obowiązkowym punktem na naszych trasach jest miejscowość Masca, mała wioska reprezentująca esencję Teneryfy. Mimo że jest zanurzona w górach, jest ulubionym miejscem, do którego każdy chce się udać. Jej walory krajobrazowe, ekologiczne i kulturowe sprawiają, że ta piękna wioska jest obowiązkowym punktem naszych wycieczek autokarowych. Znajdziemy tam sklepy z rękodziełem, a także kilka barów i restauracji.

Jednym z najbardziej znanych miejsc w Masca jest jej słynny wąwóz. Wąwóz Masca łączy wioskę z plażą poprzez strome i trudne szlaki. Jest odpowiedni dla poszukiwaczy przygód i osób z wcześniejszym doświadczeniem. Po zejściu z wąwozu czeka Cię nagroda w postaci pięknej Bahía de Masca, dziewiczej plaży z dala od nowoczesności.

Możecie również poznać Garachico i jego historię. Do 1706 roku posiadało bardzo aktywny port handlowy, który dawał mu życie i utrzymywał gospodarkę regionu. Jednak w tym samym roku zostało zniszczone przez wulkan i straciło swój port. Od tego czasu Garachico borykało się z trudnościami i musiało krok po kroku stawać na nogi. Choć było to trudne, udało się stanąć na nogi i dziś czeka na Was zwycięskie ze swoimi pięknymi placami, kościołami, pustelniami i innymi zabytkami. Jeśli staniecie na punkcie widokowym Garachico, możecie zobaczyć miasto z wysokości i jego ikoniczną skałę w morzu.

Garachico tenerife air view.min

Wycieczki autobusem z Callao Salvaje do autentycznych wiosek Teneryfy

Zabieramy Cię po Teneryfie autobusem, abyś odkrył najpiękniejsze wioski na wyspie. La Candelaria jest religijnym centrum Teneryfy i siedzibą katedry naszej patronki, Dziewicy z La Candelaria. Zabierzemy Cię również do La Orotava, położona w dolinie o tej samej nazwie, jest miastem o wielkiej urodzie i wielu atrakcjach turystycznych. Wyróżnia się dobrze zachowaną zabytkową zabudową. Odwiedź jego historyczne centrum, które zostało uznane za Miejsce Historyczno-Artystyczne.

La Orotava - Teneryfa (6).min

Icod de Los Vinos to małe miasteczko, w którym znajduje się Smok Młyński, najstarszy na świecie. Znajdziesz tu również kilka miejsc ciekawych kulturowo, dzięki czemu możesz dowiedzieć się wiele o mieście, jego historii i kulturze.

tenerife day trip teide masca icod garachico

Erjos to kolejna z miejscowości położonych na północy Teneryfy w obrębie Rural Park of Teno, której nie można przegapić. Spacerując po jej zboczach poczujesz się orzeźwiony. Przejdź się wzdłuż jego majestatycznych szczytów i daj się porwać jego energii.

Nie powinieneś przegapić Acantilado de los Gigantes, lokalizowanych w zachodniej części wyspy w mieście Los Gigantes. Są to wulkaniczne ściany skalne, które chronią zachodnie wybrzeże wyspy. Zapraszamy do ich odwiedzenia w godzinach popołudniowych, aby podziwiać spektakl kolorów. Oprócz tego, że zobaczysz odcienie nieba o zachodzie słońca, będziesz podziwiać jak klify zmieniają kolor na pomarańczowy wraz z zachodem słońca.

"los-g</p

Wycieczki autobusowe na północny wschód Teneryfy

Zapraszamy do poznania drugiej strony wyspy, dzięki naszym wycieczkom autokarowym na północ Teneryfy poznasz piękne miasta i atrakcje turystyczne o dużej wartości. Przede wszystkim chcielibyśmy wspomnieć o Santa Cruz de Tenerife, stolicy wyspy. Tutaj znajdziesz dobre plaże i najlepszy karnawał na wyspie. Ciesz się kolonialną architekturą obok nowoczesnych budynków otoczonych dużą ilością zielonej i świeżej roślinności.

Innym miastem, do którego możesz wybrać się na wycieczkę autobusową jest La Laguna, deklarowana jako Światowe Dziedzictwo Kultury w 1999 roku ze względu na swoje życie kulturalne i bogactwo. Jest to dobre miejsce, aby poznać kanaryjski styl życia. Znajdziesz tu zabytkowe budynki obok kościołów i domów o tradycyjnej architekturze. Jest to również punkt odniesienia na wyspie ze względu na różne możliwości spędzania wolnego czasu i kultury.

"La

Możesz również odwiedzić piękny Park Wiejski Anaga, magiczne i wyjątkowe miejsce w górach północno-wschodniej Teneryfy. Ciesz się lasami Laurisilva i spokojem jego szlaków. W tle będziesz miał imponującą górę Teide, która stoi zwycięsko jako król wyspy. W obrębie tego parku znajduje się Taganana, piękna wioska rolników i przyjaznych ludzi. Tutaj wszyscy żyją w harmonii z krajobrazem, a domy doskonale pasują do wiejskiej esencji Anagi.

Poznaj smaki i wina Teneryfy

Na koniec chcielibyśmy opowiedzieć Ci o naszych wycieczkach autobusowych w Callao Salvaje, dzięki którym poznasz plantacje Teneryfy. Zabierzemy Cię, abyś zobaczył jak przebiega proces produkcji wina i będziesz mógł spróbować kilku win, abyś mógł wybrać swoje ulubione. Wycieczki te obejmują również posiłek z najlepszymi kanaryjskimi smakami.

Wycieczki autobusowe na wyspę La Gomera

Wycieczka VIP La Gomera (10)

Być może słyszeliście, że wyspa La Gomera leży bardzo blisko Teneryfy. Korzystając z tej bliskości, przygotowaliśmy wycieczki luksusowym minibusem, aby poznać La Gomerę. Jest to fantastyczna wyspa z zabytkowymi budynkami, pięknymi wioskami i piękną przyrodą.

Pomoc i transport

Dziękujemy, że nam zaufałeś i pozwoliłeś nam poprowadzić Cię naszymi wycieczkami autobusowymi w Callao Salvaje. Mamy nadzieję, że poznasz najpiękniejsze zakątki wyspy takie jak Teide, Masca i różne wioski, które dają życie jej krajobrazom. Wynajmij nasze prywatne lub wspólne wycieczki, aby uzyskać inne doświadczenie. Mamy wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki naszym luksusowym usługom będziesz podróżował w pełnym komforcie i otrzymasz spersonalizowaną obsługę. Pamiętaj, że możesz się z nami skontaktować, kiedy tylko chcesz na naszym WhatsApp, czekamy na pomoc w cieszeniu się wakacjami, robieniu wspaniałych wspomnień i pięknych zdjęć.

Wycieczki autobusowe w Callao Salvaje
Co mówią nasi klienci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Powiązane artykuły: