Ekskursijos autobusu iš Callao Salvaje

Ekskursijos autobusu iš Callao Salvaje

Guide

Šia proga pateikiame Jums keletą pasiūlymų, kurie padės geriau pasirinkti ekskursijas autobusu Callao Salvaje. Žinome, kad ieškote rekomendacijų apie geriausias vietas, kurias verta aplankyti Tenerifėje, todėl specialiai Jums parengėme šį vadovą. Teksto pabaigoje rasite mūsų siūlomų ekskursijų autobusu Callao Salvaje ir kitose vietose sąrašą, kad pažintumėte kiekvieną Tenerifės kampelį.

Jei turite klausimų, rašykite mums tiesiai į mūsų WhatsApp, iš ten mes atsakysime į jūsų klausimus, pateiksime pasiūlymų ir rezervuosime vietas. O dabar skaitykite toliau ir tikimės, kad tekstas jums patiks taip pat, kaip mums patiko jį rašyti.

Eskursijos autobusu Callao Salvaje

Tenerifė – tai sala, kupina žavesio ir gražių vietų. Joje rasite įvairių galimybių pamatyti ir pasimėgauti, užburtų kaimelių, miškų, kalnų, rojaus paplūdimių ir ugnikalnių. Nenuostabu, kad sakoma, jog tai tikras atostogų rojus. Šiame straipsnyje sužinosite apie įdomiausias salos vietas, kad galėtumėte patenkinti savo kelionių ir nuotykių troškimus.

Callao Salvaje yra malonus ir ramus atostogų kurortas. Pasimėgavę jo vulkaninio smėlio paplūdimiais ir pasiplaukioję viešbučio baseinuose, galėsite autobusu atrasti likusią Tenerifės dalį. Štai patraukliausi mūsų salos kampeliai, kuriuos galite atrasti su mūsų VIP ekskursijomis autobusais ir mikroautobusais.

Eksursijos į Teidės nacionalinį parką

Tenerifė: atostogos žiemą

Mūsų svetainėje siūlome įvairias ekskursijas autobusu, skirtas aplankyti Teidės nacionalinį parką su profesionaliais gidais ir puikiu dėmesiu. Pasiskaitykite mūsų programėlėje „WhatsApp”, kad sužinotumėte įvairias galimybes pažinti Teidę. Žemiau teksto taip pat rasite galimų ekskursijų autobusu, kurios taip pat nuveš jus į Vilafloro, Maskos ir Garačiko kaimelius, sąrašą.

Teidės nacionalinis parkas

Teidės pusės dienos ekskursija tenerifėje su keltuvu arba be jo

Taidės nacionalinis parkas yra stebuklinga Tenerifės vieta, daugeliui ji yra pati gražiausia, todėl neturėtumėte jos praleisti, todėl siūlome įvairių variantų, kaip aplankyti Teidę autobusu. Guančų tikėjime ši vieta laikoma dieviška, vietiniai gyventojai Teidės ugnikalnį laikė globėju ir gerbė jį už parko gamtos turtus. Viena iš svarbiausių Teidės parko pramogų yra ta, kad čia galima iš arti stebėti žvaigždes. Čia įrengta astronomijos observatorija, kurioje galima visiškai aiškiai stebėti naktinį dangų. Galingais Teidės teleskopais galite iš arti pamatyti Mėnulį, jo kraterius, Saulės audras ir atrasti žvaigždes kosmose. Galiausiai norėtume paminėti Teidės keltuvą, kuriuo be didelių pastangų galima pakilti į viršūnę ir labai priartėti prie jos.

Mūsų ekskursijos autobusu taip pat veža į Vilaflorą, aukščiausiai esantį salos kaimą. Tai nedidelė savivaldybė, kurioje gyvena nedaug gyventojų. Viena iš šio miestelio įžymybių yra jo „mėnulio kraštovaizdis”. Kalbame apie ypatingą kraštovaizdį su kūgio formos reljefu ir baltu moliu jo paviršiuje. Pasijusite taip, tarsi iš tiesų būtumėte Mėnulyje.

Masca – gražiausias Tenerifės kaimelis

 

tenerife day trip teide masca icod garachico

Kitas mūsų maršrutų objektas, kurį būtina aplankyti, yra Masca kaimas – nedidelis kaimelis, atspindintis Tenerifės esmę. Nors jis panardintas kalnuose, tai mėgstama vieta, kur visi nori nuvykti. Dėl savo vaizdingumo, ekologinės ir kultūrinės vertės šis gražus kaimelis yra privalomas mūsų autobusų maršrutų maršrute. Jame rasite rankdarbių parduotuvių, taip pat keletą barų ir restoranų.

Viena iš žinomiausių Maskos vietų yra garsioji jos dauba. Maskės raguva stačiais ir sudėtingais takeliais jungia kaimą su paplūdimiu. Ji tinka nuotykių ieškotojams ir žmonėms su ankstesne patirtimi. Nusileidus nuo griovos jūsų laukia nuostabus Bahía de Masca, nepaliestas paplūdimys, esantis toli nuo modernybės.

Taip pat galėsite susipažinti su Garačiku ir jo istorija. Iki 1706 m. čia veikė labai aktyvus prekybinis uostas, kuris teikė gyvybę ir palaikė regiono ekonomiką. Tačiau tais metais jį nuniokojo ugnikalnis ir jis neteko savo uosto. Nuo to laiko Garačikas susidūrė su sunkumais ir žingsnis po žingsnio turėjo atsistoti ant kojų. Nors ir sunkiai, jam pavyko atsistoti ant kojų ir šiandien jis laukia jūsų nugalėtojų su savo gražiomis aikštėmis, bažnyčiomis, eremitais ir kitais istoriniais paminklais. Atsistoję Garačiko apžvalgos aikštelėje galėsite pamatyti miestą iš aukštumų ir jo simbolinę uolą jūroje.

Garachico tenerife air view.min

Eskursijos autobusu iš Callao Salvaje į autentiškus Tenerifės kaimelius

Vežame Jus autobusu po Tenerifę, kad pažintumėte gražiausius salos kaimelius. La Candelaria – tai religinis Tenerifės centras, kuriame stovi mūsų šventosios globėjos, La Candelaria Mergelės Marijos, katedra. Taip pat nuvešime Jus į La Orotavą, įsikūrusią to paties pavadinimo slėnyje, tai nuostabaus grožio ir daugybe turistų lankomų vietų pasižymintis miestelis. Jis išsiskiria gerai išsilaikiusiais istoriniais pastatais. Aplankykite jo istorinį centrą, kuris paskelbtas istorine-menine vietove.

La Orotava - Tenerifė (6).min

Icod de Los Vinos – tai mažas miestelis, kuriame stovi Milžiniškas drakonas, seniausias pasaulyje. Čia taip pat rasite keletą kultūrinių lankytinų vietų, todėl galėsite daug sužinoti apie miestelį, jo istoriją ir kultūrą.

tenerife day trip teide masca icod garachico

Erjos – tai dar vienas iš Tenerifės šiaurėje esančių kaimelių, priklausančių Teno kaimo parkui, kurio negalima praleisti. Pasivaikščiojimas jo šlaitais leidžia pasijusti gaiviai. Pasivaikščiokite jo didingomis viršūnėmis ir leiskite sau pasinerti į jo energiją.

Neturėtumėte praleisti Acantilado de los Gigantes, salos vakaruose esančio Los Gigantes miestelio. Tai vulkaninių uolų sienos, saugančios vakarinę salos pakrantę. Kviečiame jas aplankyti po pietų ir pasigrožėti spalvų spektakliu. Pamatysite ne tik dangaus atspalvius saulėlydžio metu, bet ir pasigrožėsite, kaip uolos nusidažo oranžine spalva saulei leidžiantis.

"los-g</p

Turas autobusu į Tenerifės šiaurės rytus

Kviečiame pažinti kitą salos pusę, su mūsų ekskursijomis autobusu po šiaurinę Tenerifės dalį susipažinsite su gražiais miestais ir vertingais turistiniais objektais. Pirmiausia norėtume paminėti Santa Krus de Tenerifė, salos sostinę. Čia rasite gerus paplūdimius ir geriausią karnavalą saloje. Mėgaukitės kolonijine architektūra greta modernių pastatų, apsuptų daug žalios ir gaivios augmenijos.

Kitas miestas, į kurį galite vykti autobusu, yra La Laguna, 1999 m. dėl savo kultūrinio gyvenimo ir turtingumo paskelbtas pasaulio paveldo objektu. Tai gera vieta susipažinti su Kanarų gyvenimo būdu. Čia rasite istorinių pastatų greta bažnyčių ir tradicinės architektūros namų. Be to, tai yra atskaitos taškas saloje dėl įvairių laisvalaikio ir kultūrinių galimybių.

"La

Taip pat galite aplankyti gražųjį Anagos kaimo parką – stebuklingą ir ypatingą vietą šiaurės rytų Tenerifės kalnuose. Mėgaukitės Laurisilvos miškais ir jo takų ramybe. Fone matysite įspūdingą Teidės kalną, kuris pergalingai stovi kaip salos karalius. Šiame parke yra Taganana, gražus ūkininkų ir draugiškų žmonių kaimelis. Čia visi gyvena darnoje su kraštovaizdžiu, o namai puikiai dera prie kaimiškosios Anagos esmės.

Ragaukite Tenerifės skonių ir vynų

Pabaigai norėtume papasakoti apie ekskursijas autobusu po Callao Salvaje, kurių metu susipažinsite su Tenerifės plantacijomis. Vežame Jus pamatyti vyno gamybos procesą ir galėsite paragauti kai kurių vynų, kad galėtumėte išsirinkti mėgstamiausią. Į šias ekskursijas taip pat įeina valgis su geriausiais Kanarų skoniais.

Eskursijos autobusu į La Gomeros salą

VIP ekskursija La Gomera (10)

Galbūt girdėjote, kad La Gomeros sala yra labai arti Tenerifės. Pasinaudodami šiuo artumu, parengėme ekskursijas prabangiu mikroautobusu, skirtas pažinti La Gomerą. Tai fantastiška sala su istoriniais pastatais, gražiais kaimais ir nuostabia gamta.

Paslauga ir transportas

Dėkojame, kad pasitikite mumis ir leidžiate mums vesti Jus į ekskursijas autobusu po Callao Salvaje. Tikimės, kad galėsite susipažinti su gražiausiais salos kampeliais, tokiais kaip Teidė, Masca ir įvairiais kaimais, kurie suteikia gyvybės jos kraštovaizdžiui. Išsinuomokite mūsų privačias arba bendras ekskursijas ir patirkite kitokių įspūdžių. Turime viską, ko jums reikia. Naudodamiesi mūsų prabangiomis paslaugomis keliausite visiškai patogiai ir gausite asmeninį aptarnavimą. Nepamirškite, kad galite susisiekti su mumis, kada tik norite, mūsų „WhatsApp” programa, mes tikimės padėti jums mėgautis atostogomis, išsivežti puikių prisiminimų ir gražių nuotraukų.

Ekskursijos autobusu į Callao Salvaje
Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: