Výlety autobusem z Callao Salvaje

Výlety autobusem z Callao Salvaje

Guide

Při této příležitosti vám předkládáme několik návrhů, které vám pomohou lépe si vybrat autobusové výlety v Callao Salvaje. Víme, že hledáte doporučení na nejlepší místa, která byste mohli navštívit na Tenerife, proto jsme speciálně pro vás připravili tohoto průvodce. Na konci textu najdete náš seznam autobusových zájezdů do Callao Salvaje a dalších míst, díky kterým poznáte každý kout Tenerife.

Pokud máte jakékoli dotazy, napište nám přímo na náš WhatsApp, odtud vám odpovíme na vaše otázky, dáme vám návrhy a provedeme rezervaci. Nyní čtěte dál a doufáme, že se vám text bude líbit stejně jako nám jeho psaní.

Autobusové výlety v Callao Salvaje

Tenerife je ostrov plný kouzel a krásných míst. Najdete v něm různé možnosti, jak si ho prohlédnout a užít, kouzelné vesničky, lesy, hory, rajské pláže a sopky. Není divu, že se o něm říká, že je to skutečný prázdninový ráj. V tomto článku se dozvíte o nejzajímavějších místech ostrova, abyste mohli uspokojit své cestovatelské a dobrodružné touhy.

Callao Salvaje je příjemné a klidné prázdninové letovisko. Poté, co si užijete jeho vulkanické písečné pláže a koupání v hotelových bazénech, jste připraveni objevovat zbytek Tenerife autobusem. Zde jsou nejatraktivnější zákoutí našeho ostrova, která můžete objevit s našimi VIP autobusovými a minibusovými výlety.

Exkurze do národního parku Teide

Tenerife: Dovolená v zimě

Na našich webových stránkách nabízíme různé autobusové zájezdy k návštěvě Národního parku Teide s profesionálními průvodci a vynikající pozorností. Podívejte se na náš WhatsApp na různé možnosti poznávání Teide. Pod textem najdete také seznam dostupných autobusových zájezdů, které vás zavedou také do vesnic Vilaflor, Masca a Garachico.

Národní park Teide

Teide půldenní výlet na tenerife s lanovkou nebo bez

Národní park Teide je kouzelné místo na Tenerife, pro mnohé je nejkrásnější a neměli byste si ho nechat ujít, proto nabízíme různé možnosti návštěvy Teide autobusem. Ve víře Guančů je považován za božské místo, původní obyvatelé považovali sopku Teide za ochránkyni a uctívali ji pro přírodní bohatství parku. Jednou z nejdůležitějších atrakcí parku Teide je, že zde můžete zblízka pozorovat hvězdy. Nachází se zde astronomická observatoř, kde můžete pozorovat noční oblohu s naprostou jasností. Pomocí výkonných dalekohledů v Teide můžete zblízka pozorovat Měsíc, jeho krátery, sluneční bouře a objevovat hvězdy ve vesmíru. Nakonec bychom se rádi zmínili o lanovce na Teide, která umožňuje vystoupat bez větší námahy a dostat se velmi blízko k vrcholu.

Naše autobusové zájezdy vás také zavedou do Vilafloru, nejvýše položené vesnice na ostrově. Jedná se o malou obec s malým počtem obyvatel. Jednou ze zajímavostí této obce je její „měsíční krajina“. Mluvíme o zvláštní krajině s kuželovitým reliéfem a bílou hlínou na povrchu. Budete si připadat, jako byste se skutečně ocitli na Měsíci.

Masca, nejkrásnější vesnice na Tenerife

 

tenerife day trip teide masca icod garachico

Dalším cílem, který musíte na našich trasách navštívit, je vesnička Masca, malá vesnička představující podstatu Tenerife. Přestože je ponořena v horách, je oblíbeným cílem, kam se chce vydat každý. Díky své malebné, ekologické a kulturní hodnotě je tato krásná vesnice nezbytnou součástí našich autobusových zájezdů. Najdete zde obchůdky s řemeslnými výrobky i několik barů a restaurací.

Jedním z nejznámějších míst v Masce je její slavná rokle. Strž Masca spojuje vesnici s pláží strmými a náročnými stezkami. Je vhodná pro dobrodruhy a osoby s předchozími zkušenostmi. Po sestupu roklí vás čeká odměna v podobě nádherné Bahía de Masca, nedotčené pláže daleko od moderny.

Můžete se také seznámit s Garachicem a jeho historií. Do roku 1706 zde byl velmi aktivní obchodní přístav, který mu vdechoval život a udržoval ekonomiku regionu. V tomto roce jej však zničila sopka a o přístav přišlo. Od té doby se Garachico potýká s problémy a musí se krok za krokem znovu stavět na nohy. Ačkoli to bylo obtížné, podařilo se mu postavit zpět na nohy a dnes na vás vítězně čeká se svými krásnými náměstími, kostely, poustevnami a dalšími historickými památkami. Pokud se postavíte na vyhlídku Garachico, můžete si město prohlédnout z výšky a jeho ikonickou skálu v moři.

Garachico tenerife air view.min

Autobusové výlety z Callao Salvaje do autentických vesnic Tenerife

Provezeme vás autobusem po Tenerife, abyste poznali nejkrásnější vesnice ostrova. La Candelaria je náboženským centrem Tenerife, kde se nachází katedrála naší patronky, Panny Marie z La Candelaria. Vezmeme vás také do La Orotava, která se nachází ve stejnojmenném údolí, je městečkem s velkou krásou a mnoha turistickými atrakcemi. Vyniká zachovalými historickými budovami. Navštivte jeho historické centrum, které bylo vyhlášeno historicko-uměleckou památkou.

La Orotava - Tenerife (6).min

Icod de Los Vinos je městečko, ve kterém se nachází Miléniový drak, nejstarší na světě. Najdete zde také několik kulturně zajímavých míst, takže se můžete dozvědět mnoho zajímavého o městě, jeho historii a kultuře.

tenerife day trip teide masca icod garachico

Erjos je další z vesnic na severu Tenerife v rámci Vesnického parku Teno, kterou nemůžete minout. Při procházce po jejích svazích se budete cítit svěže. Projděte se po jeho majestátních vrcholcích a nechte se pohltit jeho energií.

Neměli byste vynechat ani Acantilado de los Gigantes, které se nachází na západě ostrova ve městě Los Gigantes. Jedná se o sopečné skalní stěny, které chrání západní pobřeží ostrova. Zveme vás k jejich návštěvě v odpoledních hodinách, abyste si užili barevnou podívanou. Kromě toho, že uvidíte odstíny oblohy při západu slunce, budete obdivovat, jak se útesy při západu slunce zbarvují do oranžova.

"los-g-g</p

Autobusové výlety na severovýchod Tenerife

Zveme vás k poznávání druhé strany ostrova, s našimi autobusovými zájezdy na sever Tenerife poznáte krásná města a turisticky zajímavá místa s velkou hodnotou. Především bychom rádi zmínili Santa Cruz de Tenerife, hlavní město ostrova. Najdete zde dobré pláže a nejlepší karneval na ostrově. Vychutnejte si koloniální architekturu vedle moderních budov obklopených spoustou zeleně a svěží vegetace.

Dalším městem, kam se můžete vydat na autobusový výlet, je La Laguna, vyhlášená v roce 1999 za světové dědictví pro svůj kulturní život a bohatství. Je to dobré místo pro poznání kanárského způsobu života. Najdete zde historické budovy vedle kostelů a domů s tradiční architekturou. Stejně tak je referenčním bodem ostrova pro různé možnosti trávení volného času a kulturního vyžití.

"La

Můžete také navštívit krásný venkovský park Anaga, kouzelné a zvláštní místo v horách na severovýchodě Tenerife. Vychutnejte si lesy Laurisilva a klid na jejich stezkách. V pozadí budete mít impozantní horu Teide stojící vítězně jako král ostrova. Uvnitř tohoto parku se nachází Taganana, krásná vesnička zemědělců a přátelských lidí. Všichni zde žijí v souladu s krajinou a domy dokonale zapadají do venkovské podstaty Anagy.

Ochutnejte chutě a vína Tenerife

Na závěr bychom vám rádi pověděli o našich autobusových zájezdech do Callao Salvaje, při kterých poznáte plantáže Tenerife. Vezmeme vás na prohlídku procesu výroby vína a budete moci ochutnat některá vína, abyste si mohli vybrat to své oblíbené. Součástí těchto exkurzí je také jídlo s nejlepšími kanárskými chutěmi.

Autobusové výlety na ostrov La Gomera

VIP Exkurze La Gomera (10)

Možná jste slyšeli, že ostrov La Gomera leží velmi blízko Tenerife. Využívajíce této blízkosti, připravili jsme pro vás výlety luxusním minibusem za poznáním La Gomery. Je to fantastický ostrov s historickými stavbami, krásnými vesnicemi a překrásnou přírodou.

Pomoc a doprava

Děkujeme, že nám důvěřujete a necháte se provést našimi autobusovými výlety v Callao Salvaje. Doufáme, že se vám podaří poznat nejkrásnější zákoutí ostrova, jako je Teide, Masca a různé vesnice, které dávají život jeho krajině. Pronajměte si naše soukromé nebo společné výlety a zažijte něco jiného. Máme pro vás vše, co potřebujete. S našimi luxusními službami budete cestovat v naprostém pohodlí a dostanete individuální služby. Nezapomeňte, že nás můžete kdykoli kontaktovat na našem WhatsAppu, těšíme se, že vám pomůžeme užít si dovolenou, pořídit skvělé vzpomínky a krásné fotografie.

Autobusové výlety na Callao Salvaje

Co říkají naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Související články: