První publikace: 17 března, 2024 |

Safari na čtyřkolkách na Callao Salvaje
Safari na čtyřkolkách z Callao Salvaje

Rezervujte si čtyřkolky z Callao Salvaje snadno na našich webových stránkách. V tomto průvodci vám řekneme vše, co potřebujete vědět o tomto fantastickém sportu a jak si ho můžete rezervovat z Callao Salvaje. Užijte si vzrušující dobrodružství pro milovníky přírody a outdoorových aktivit. Necháváme vám k dispozici náš WhatsApp, na který nám můžete napsat své dotazy nebo přímo provést rezervaci.

Vlastnosti safari na čtyřkolkách z Callao Salvaje

Quad Safari Tenerife03.min

Callao Salvaje je klidné městečko na jihu Tenerife s různými možnostmi ubytování a restaurací. Užijte si slunce a moře na jeho atraktivních plážích s černým pískem a skalami. Pokud však toužíte po zábavě na kolech, můžete si ji dopřát také díky našemu safari na čtyřkolkách z Callao Salvaje, které je plné adrenalinu a vzrušení.

Udělejte si den na útěk a užijte si stezky Tenerife. Jelikož se jedná o ostrov sopečného původu, na jeho povrchu jsou patrné stopy po lávových proudech, které se zde nahromadily v průběhu času. Dáme vám možnost prozkoumat nepravidelné stezky Tenerife, obklopené roklemi a útesy. Projíždějte pobřežní krajinou Tenerife s vůní moře a svěžího větru. Podívejte se na konci textu na dostupné trasy a místa, která budete moci navštívit.

Jízda na vlastní čtyřkolce

Quad Safari Tenerife01.min

Jízda na čtyřkolkách trvá 4 hodiny a je jedním z nejzajímavějších zážitků vaší dovolené. Tato aktivita se odehrává převážně mimo silnice a nabízí divočejší dobrodružství. Uděláme zastávku na společné občerstvení a pořízení fotografií. Některé z našich čtyřkolkových safari zahrnují zastávku ve vyhlášené místní restauraci na kanárské jídlo. Podívejte se na možnosti, které jsou k dispozici na našem WhatsAppu právě teď.

Čtyřkolky jsou bezpečné a snadno ovladatelné, staráme se o jejich údržbu, abychom zajistili bezpečný zážitek. Nezáleží na tom, jestli jste čtyřkolku nikdy předtím neřídili, naši instruktoři vám před vyjetím poskytnou veškeré instrukce. Budou také dohlížet na každou čtyřkolku během jízdy, aby se ujistili, že vše probíhá hladce.

Při našem safari na čtyřkolkách z Callao Salvaje si můžete vybrat mezi různými trasami s různými úrovněmi obtížnosti. Pokud jste začátečníci, doporučujeme zvolit méně náročné trasy, abyste si na řízení čtyřkolek zvykli. Jakmile získáte praxi, můžete si vybrat složitější terény pro vzrušující zážitek.

Nájem a doprava

Squad Quad Safari Tenerife South (6)

Rezervace čtyřkolového safari z Callao Salvaje zahrnuje dopravu s vyzvednutím a odvozem v místě vašeho pobytu. Připomínáme, že k nástupu na čtyřkolku musíte být starší 18 let a předložit řidičský průkaz. Na konci tohoto textu naleznete všechny možnosti pronájmu čtyřkolových safari z Callao Salvaje, otevřete si jednotlivé aktivity pro podrobnosti. Jakmile si vyberete, kterou si chcete pronajmout, vyplňte kontaktní formulář nebo nám napište na WhatsApp, rádi vám pomůžeme. Nezapomenutelné zážitky na Tenerife nabízíme již řadu let, takže víme, že se u nás budete skvěle bavit.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: