Výlety autobusom z Callao Salvaje

Výlety autobusom z Callao Salvaje

Guide

Pri tejto príležitosti vám predstavujeme niekoľko návrhov, ktoré vám pomôžu lepšie si vybrať autobusové výlety v Callao Salvaje. Vieme, že hľadáte odporúčania na najlepšie miesta na Tenerife, preto sme špeciálne pre vás pripravili tohto sprievodcu. Na konci textu nájdete náš zoznam autobusových zájazdov do Callao Salvaje a ďalších miest, vďaka ktorým spoznáte každý kút Tenerife.

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám priamo na náš WhatsApp, odtiaľ vám odpovieme na vaše otázky, dáme vám návrhy a urobíme rezervácie. Teraz čítajte ďalej a dúfame, že sa vám text bude páčiť rovnako, ako sa nám páčilo jeho písanie.

Autobusové výlety v Callao Salvaje

Tenerife je ostrov plný pôvabov a krásnych miest. Nájdete v ňom rôzne možnosti, ako si ho pozrieť a užiť, čarovné dedinky, lesy, hory, rajské pláže a sopky. Niet divu, že sa hovorí, že je to skutočný dovolenkový raj. V tomto článku sa dozviete o najzaujímavejších miestach na ostrove, aby ste mohli naplniť svoje cestovateľské a dobrodružné túžby.

Callao Salvaje je príjemné a pokojné dovolenkové letovisko. Po tom, čo si vychutnáte jeho sopečné piesočnaté pláže a kúpanie v hotelových bazénoch, ste pripravení objavovať zvyšok Tenerife autobusom. Tu sú najatraktívnejšie zákutia nášho ostrova, ktoré môžete objaviť s našimi VIP autobusovými a minibusovými výletmi.

Exkurzie do národného parku Teide

Tenerife: Dovolenka v zime

Na našej webovej stránke ponúkame rôzne autobusové výlety so sprievodcom na návštevu Národného parku Teide s profesionálnymi sprievodcami a vynikajúcou pozornosťou. Pozrite si v našom WhatsApp rôzne možnosti spoznávania Teide. Pod textom nájdete aj zoznam dostupných autobusových zájazdov, ktoré vás zavedú aj do dedín Vilaflor, Masca a Garachico.

Národný park Teide

Teide poldenný výlet na tenerife s lanovkou alebo bez

Národný park Teide je čarovným miestom na Tenerife, pre mnohých je najkrajším a nemali by ste ho vynechať, preto vám ponúkame rôzne možnosti návštevy Teide autobusom. Vo viere Guančov sa považuje za božské miesto, pôvodní obyvatelia považovali sopku Teide za ochrancu a uctievali ju pre prírodné bohatstvo parku. Jednou z najdôležitejších atrakcií parku Teide je to, že môžete zblízka pozorovať hviezdy. Nachádza sa tu astronomické observatórium, v ktorom môžete pozorovať nočnú oblohu s úplnou jasnosťou. Pomocou výkonných teleskopov v Teide môžete zblízka pozorovať Mesiac, jeho krátery, slnečné búrky a objavovať hviezdy vo vesmíre. Na záver by sme chceli spomenúť lanovku na Teide, ktorá nám umožňuje vystúpiť bez väčšej námahy a dostať sa veľmi blízko k vrcholu.

Naše autobusové výlety vás zavedú aj do Vilafloru, najvyššie položenej dediny na ostrove. Je to malá obec s malým počtom obyvateľov. Jednou zo zaujímavostí tejto obce je jej „mesačná krajina“. Hovoríme o zvláštnej krajine s kužeľovitým reliéfom a bielou hlinou na jej povrchu. Budete mať pocit, akoby ste sa naozaj ocitli na Mesiaci.

Masca, najkrajšia dedina na Tenerife

 

tenerife day trip teide masca icod garachico

Ďalším cieľom, ktorý musíte vidieť na našich trasách, je dedinka Masca, malá dedinka reprezentujúca podstatu Tenerife. Hoci je ponorená v horách, je obľúbeným miestom, kam chce ísť každý. Vďaka svojej malebnej, ekologickej a kultúrnej hodnote je táto krásna dedinka povinnou súčasťou našich autobusových zájazdov. Nájdete tu remeselné obchody, ako aj niekoľko barov a reštaurácií.

Jedným z najznámejších miest v Masce je jej slávna roklina. Strž Masca spája dedinu s plážou strmými a náročnými chodníkmi. Je vhodná pre dobrodruhov a ľudí s predchádzajúcimi skúsenosťami. Po zostupe roklinou vás odmení nádherná Bahía de Masca, nedotknutá pláž ďaleko od moderny.

Môžete tiež spoznať Garachico a jeho históriu. Do roku 1706 tu bol veľmi aktívny obchodný prístav, ktorý mu dával život a udržiaval ekonomiku regiónu. V tomto roku ho však zničila sopka a prístav stratilo. Odvtedy Garachico čelilo ťažkostiam a muselo sa krok za krokom opäť postaviť na nohy. Aj keď to bolo ťažké, podarilo sa mu postaviť na nohy a dnes na vás víťazne čaká so svojimi krásnymi námestiami, kostolmi, pustovňami a ďalšími historickými pamiatkami. Ak sa postavíte na vyhliadku Garachico, uvidíte mesto z výšky a jeho ikonickú skalu v mori.

Garachico tenerife air view.min

Autobusové výlety z Callao Salvaje do autentických dedín Tenerife

Prevezieme vás autobusom po Tenerife, aby ste spoznali najkrajšie dedinky na ostrove. La Candelaria je náboženským centrom Tenerife a sídlom katedrály našej patrónky, Panny Márie z La Candelaria. Zoberieme vás aj do La Orotava, ktorá sa nachádza v rovnomennom údolí, je mestečkom s veľkou krásou a mnohými turistickými atrakciami. Vyniká zachovalými historickými budovami. Navštívte jeho historické centrum, ktoré bolo vyhlásené za historicko-umeleckú pamiatku.

La Orotava - Tenerife (6).min

Icod de Los Vinos je mestečko, v ktorom sa nachádza Miléniový drak, najstarší na svete. Nájdete tu aj niekoľko kultúrne zaujímavých miest, takže sa môžete dozvedieť veľa informácií o meste, jeho histórii a kultúre.

tenerife day trip teide masca icod garachico

Erjos je ďalšia z dedín na severe Tenerife v rámci Vesnického parku Teno, ktorú nemôžete vynechať. Pri prechádzke po jej svahoch sa budete cítiť sviežo. Prejdite sa po jeho majestátnych vrcholoch a nechajte sa pohltiť jeho energiou.

Nemali by ste vynechať ani Acantilado de los Gigantes, ktoré sa nachádza na západe ostrova v mestečku Los Gigantes. Sú to sopečné skalné steny, ktoré chránia západné pobrežie ostrova. Pozývame vás, aby ste ich navštívili v popoludňajších hodinách a vychutnali si farebné predstavenie. Okrem toho, že uvidíte odtiene oblohy pri západe slnka, budete obdivovať, ako sa útesy pri západe slnka sfarbujú do oranžova.

"los-g</p

Autobusové výlety na severovýchod Tenerife

Pozývame vás spoznať druhú stranu ostrova, s našimi autobusovými zájazdmi na sever Tenerife spoznáte krásne mestá a turistické atrakcie s veľkou hodnotou. V prvom rade by sme chceli spomenúť Santa Cruz de Tenerife, hlavné mesto ostrova. Nájdete tu dobré pláže a najlepší karneval na ostrove. Vychutnajte si koloniálnu architektúru vedľa moderných budov obklopených množstvom zelene a čerstvej vegetácie.

Ďalším mestom, kam sa môžete vybrať na autobusový výlet, je La Laguna, vyhlásená v roku 1999 za svetové dedičstvo pre svoj kultúrny život a bohatstvo. Je to dobré miesto na spoznanie kanárskeho spôsobu života. Nájdete tu historické budovy spolu s kostolmi a domami s tradičnou architektúrou. Rovnako je referenčným bodom na ostrove pre rôzne možnosti trávenia voľného času a kultúrneho vyžitia.

"La

Navštíviť môžete aj nádherný vidiecky park Anaga, čarovné a výnimočné miesto v horách na severovýchode Tenerife. Vychutnajte si lesy Laurisilva a pokoj na ich chodníkoch. V pozadí budete mať impozantnú horu Teide, ktorá víťazne stojí ako kráľ ostrova. V tomto parku sa nachádza Taganana, krásna dedinka farmárov a priateľských ľudí. Všetci tu žijú v harmónii s krajinou a domy dokonale zapadajú do vidieckej podstaty Anagy.

Ochutnajte chute a vína Tenerife

Na záver by sme vám chceli povedať o našich autobusových zájazdoch do Callao Salvaje, počas ktorých spoznáte plantáže Tenerife. Zoberieme vás, aby ste videli, ako funguje proces výroby vína, a budete môcť ochutnať niektoré z vín, aby ste si mohli vybrať svoje obľúbené. Súčasťou týchto výletov je aj jedlo s najlepšími kanárskymi chuťami.

Autobusové výlety na ostrov La Gomera

VIP výlet La Gomera (10)

Možno ste počuli, že ostrov La Gomera sa nachádza veľmi blízko Tenerife. Využívajúc túto blízkosť sme pre vás pripravili výlety luxusným minibusom, počas ktorých môžete spoznať ostrov La Gomera. Je to fantastický ostrov s historickými budovami, krásnymi dedinkami a nádherným prírodným prostredím.

Pomoc a doprava

Ďakujeme, že nám dôverujete a necháte sa viesť našimi autobusovými výletmi v Callao Salvaje. Dúfame, že sa vám podarí spoznať najkrajšie zákutia ostrova, ako sú Teide, Masca a rôzne dedinky, ktoré dávajú život jeho krajine. Prenajmite si naše súkromné alebo spoločné výlety a zažite niečo iné. Máme všetko, čo potrebujete. S našimi luxusnými službami budete cestovať v úplnom pohodlí a dostanete individuálne služby. Nezabudnite, že nás môžete kontaktovať kedykoľvek budete chcieť na našom WhatsApp, tešíme sa, že vám pomôžeme užiť si dovolenku, odniesť si skvelé spomienky a krásne fotografie.

Autobusové výlety na Callao Salvaje

Čo hovoria naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Súvisiace články: