Prvá publikácia: 17 marca, 2024 |

Safari na štvorkolkách na Callao Salvaje
Safari na štvorkolkách z Callao Salvaje

Rezervujte si safari na štvorkolkách z Callao Salvaje jednoducho na našej webovej stránke. V tomto sprievodcovi vám povieme všetko, čo potrebujete vedieť o tomto fantastickom športe a ako si ho môžete rezervovať z Callao Salvaje. Užite si vzrušujúce dobrodružstvo pre milovníkov prírody a outdoorových aktivít. Nechávame vám k dispozícii náš WhatsApp, kde nám môžete napísať svoje otázky alebo priamo vykonať rezerváciu.

Vlastnosti Quad safari z Callao Salvaje

Quad Safari Tenerife03.min

Callao Salvaje je pokojné mestečko na juhu Tenerife s rôznymi možnosťami ubytovania a reštaurácií. Užívajte si slnko a more na jeho atraktívnych plážach s čiernym pieskom a skalami. Ak však túžite po zábave na kolesách, môžete si ju dopriať aj vďaka našim safari na štvorkolkách z Callao Salvaje, ktoré sú plné adrenalínu a vzrušenia.

Urobte si deň na útek a vychutnajte si trasy Tenerife. Keďže je ostrov sopečného pôvodu, na jeho povrchu sú viditeľné stopy lávových prúdov, ktoré sa tu nahromadili v priebehu času. Ponúkame vám možnosť preskúmať nepravidelné cesty Tenerife, obklopené roklinami a útesmi. Prejdite sa pobrežnou krajinou Tenerife s vôňou mora a čerstvého vetra. Na konci textu si pozrite dostupné trasy a miesta, ktoré budete môcť navštíviť.

Vyskúšajte si jazdu na vlastnej štvorkolke

Quad Safari Tenerife01.min

Jazda na štvorkolkách trvá 4 hodiny a je jedným z najvzrušujúcejších zážitkov vašej dovolenky. Táto aktivita je prevažne mimo ciest, aby ste zažili divoké dobrodružstvo. Urobíme zastávku na spoločné občerstvenie a fotografovanie. Niektoré z našich safari na štvorkolkách zahŕňajú zastávku v známej miestnej reštaurácii na kanárske jedlo. Pozrite si možnosti, ktoré sú k dispozícii na našom WhatsApp práve teraz.

Štvorkolky sú bezpečné a ľahko ovládateľné, staráme sa o ich údržbu, aby sme zabezpečili bezpečný zážitok. Nezáleží na tom, či ste štvorkolku nikdy predtým neovládali, naši inštruktori vám pred vyrazením poskytnú všetky pokyny. Na každú štvorkolku budú dohliadať aj počas prehliadky, aby sa uistili, že všetko prebieha bez problémov.

Pri našom safari na štvorkolkách z Callao Salvaje si môžete vybrať z rôznych trás s rôznymi úrovňami náročnosti. Ak ste začiatočník, odporúčame vám vybrať si menej náročné trasy, aby ste si zvykli na riadenie štvorkolky. Po získaní praxe si môžete vybrať zložitejšie terény pre vzrušujúcejší zážitok.

Nájom a doprava

Squad Quad Safari Tenerife South (6)

Rezervácia štvorkolkového safari z Callao Salvaje zahŕňa dopravu s vyzdvihnutím a odovzdaním v mieste vášho pobytu. Pripomíname, že na štvorkolku musíte mať viac ako 18 rokov a predložiť vodičský preukaz. Na konci tohto textu nájdete všetky dostupné možnosti prenájmu štvorkolkových safari z Callao Salvaje, otvorte si jednotlivé aktivity pre podrobné informácie. Keď si vyberiete, ktorú si chcete prenajať, vyplňte kontaktný formulár alebo nám napíšte na WhatsApp, radi vám pomôžeme. Už roky ponúkame nezabudnuteľné zážitky na Tenerife, takže vieme, že sa budete mať skvele.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: