Bussiekskursioonid Callao Salvaje’st bussiga

Bussiekskursioonid Callao Salvaje’st bussiga

Guide

Sel võimalusel esitame teile mõned soovitused, mis aitavad teil paremini valida bussiekskursioone Callao Salvaje. Me teame, et otsite soovitusi Tenerife parimate külastuskohtade kohta, mistõttu oleme koostanud selle juhendi spetsiaalselt teie jaoks. Teksti lõpus leiate meie nimekirja Callao Salvaje bussiekskursioonidest ja teistest kohtadest, et tutvuda Tenerife iga nurgaga.

Kui teil on küsimusi, kirjutage meile otse meie WhatsAppi, sealt vastame teie küsimustele, anname teile soovitusi ja teeme teie broneeringud. Nüüd loe edasi ja loodame, et sulle meeldib see tekst sama palju kui meile meeldis selle kirjutamine.

Bussiekskursioonid Callao Salvajes

Tenerife on saar, mis on täis võlusid ja kauneid kohti. Leiad sealt erinevaid võimalusi, mida näha ja nautida, lummavaid külasid, metsi, mägesid, paradiislikke randu ja vulkaane. Pole ime, et öeldakse, et see on tõeline puhkuseparadiis. Selles artiklis saate teada, millised on selle saare kõige huvitavamad kohad, et saaksite rahuldada oma reisi- ja seiklushimulisi soove.

Callao Salvaje on meeldiv ja rahulik puhkekoht. Pärast selle vulkaaniliste liivarandade nautimist ja hotelli basseinides ujumist olete valmis avastama ülejäänud Tenerifet bussiga. Siin on meie saare kõige atraktiivsemad nurgad, mida saate avastada meie VIP-bussi- ja väikebussiekskursioonidega.

Ekskursioonid Teide rahvusparki

Tenerife: Pühad talvel

Meie kodulehel pakume erinevaid giidiga bussiekskursioone Teide rahvuspargi külastamiseks professionaalsete giidide ja suurepärase tähelepanuga. Konsulteerige meie WhatsAppis erinevaid võimalusi Teide tundmaõppimiseks. Teksti all leiate ka nimekirja olemasolevatest bussiekskursioonidest, mis viivad teid ka Vilaflori, Masca ja Garachico küladesse.

Teide rahvuspark

Teide poolpäevane ekskursioon tenerifel köisraudteega või ilma

Teide rahvuspark on maagiline koht Tenerifel, paljude jaoks on see kõige ilusam ja te ei tohiks seda vahele jätta, seepärast pakume erinevaid võimalusi Teide külastamiseks bussiga. Guanche uskumuses peetakse seda jumalikuks kohaks, põlisrahvas nägi Teide vulkaani kui kaitsjat ja austas seda pargi loodusliku rikkuse eest. Teide pargi üks olulisemaid vaatamisväärsusi on see, et siin saab tähti lähedalt vaadata. Seal on astronoomiline observatoorium, kus saab öötaevast täiesti selgelt näha. Teide võimsate teleskoopide abil saab lähedalt näha Kuud, selle kraatreid, päikesetormi ja avastada tähti kosmoses. Lõpetuseks tahaksime mainida Teide köisraudteed, mis võimaldab teil ilma suurema vaevata üles sõita ja jõuda tippu väga lähedale.

Meie bussiekskursioonid viivad teid ka Vilaflorisse, saare kõrgeimasse külla. See on väike, väikese rahvaarvuga vald. Üks selle linna tipphetki on selle “kuuvarjutusmaastik”. Tegemist on erilise maastikuga, mille pinnal on koonusekujuline reljeef ja valge savi. Teil on tunne, nagu oleksite tõesti Kuu peal.

Masca, Tenerife kauneim küla

 

tenerife day trip teide masca icod garachico

Teiseks kohustuslikuks sihtkohaks meie marsruudil on Masca küla, väike küla, mis esindab Tenerife olemust. Kuigi see on mägede keskel, on see lemmikpaik, kuhu kõik tahavad minna. Selle maastikuline, ökoloogiline ja kultuuriline väärtus teeb selle kauni küla meie bussiekskursioonide kohustuslikuks. Sealt leiate nii käsitööpoode kui ka mõned baarid ja restoranid.

Üks tuntumaid kohti Mascas on selle kuulus kuristik. Masca kuristik ühendab küla rannaga läbi järskude ja raskete radade. See sobib seiklejatele ja eelneva kogemusega inimestele. Pärast kurust alla laskumist premeerib teid kaunis Bahía de Masca, puutumatu rand kaugel modernsusest.

Sina saad tutvuda ka Garachico ja selle ajalooga. Kuni 1706. aastani oli siin väga aktiivne kaubasadam, mis andis sellele elu ja hoidis piirkonna majandust. Kuid sel aastal hävis see vulkaanist ja kaotas oma sadama. Sellest ajast alates on Garachico seisnud silmitsi raskustega ja on pidanud samm-sammult uuesti jalule tõusma. Kuigi see oli raske, suutis ta siiski uuesti jalule tõusta ja täna ootab ta teid võidukalt oma kaunite väljakute, kirikute, erakondade ja muude ajalooliste mälestusmärkidega. Kui seisate Garachico vaatepunktil, näete linna kõrgustelt ja selle ikoonilist kaljut meres.

Garachico tenerife air view.min

Bussiekskursioonid Callao Salvajest Tenerife autentsetesse küladesse

Viime teid bussiga mööda Tenerifet ringi, et avastada saare kauneimaid külasid. La Candelaria on Tenerife religioosne keskus, kus asub meie kaitsepühaku, La Candelaria neitsi katedraal. Samuti viib teid La Orotava, mis asub samanimelises orus, on väga kauni ja paljude vaatamisväärsustega linn. See paistab silma hästi säilinud ajalooliste hoonete poolest. Külastage selle ajaloolist keskust, mis on kuulutatud ajaloolis-kunstiliseks paigaks.

La Orotava - Tenerife (6).min

Icod de Los Vinos on väike linnake, kus asub Millenniumi draakon, mis on maailma vanim. Samuti leiad siit mõned kultuuriliselt huvipakkuvad kohad, nii et saad linnast, selle ajaloost ja kultuurist palju teada.

tenerife day trip teide masca icod garachico

Erjos on veel üks Tenerife põhjaosas asuv küla, mis asub Teno maapiirkonna pargis ja mida ei tohi vahele jätta. Selle nõlvadel jalutades tunnete end värskendatuna. Jalutage mööda selle majesteetlikke tippe ja laske end selle energiast ümbritseda.

Te ei tohiks vahele jätta Acantilado de los Gigantes, mis asub saare lääneosas Los Gigantese linnas. Need on vulkaanilised kaljuseinad, mis kaitsevad saare läänerannikut. Kutsume teid pärastlõunal neid külastama, et nautida värvilist vaatemängu. Lisaks sellele, et näete päikeseloojangul taeva värvitoone, saate imetleda, kuidas kaljud muutuvad päikeseloojangul oranžiks.

los-g

Bussiekskursioonid Tenerife kirdeosas

Kutsume teid tutvuma saare teise poolega, meie bussiekskursioonidega Tenerife põhjaosas saate tutvuda kaunite linnade ja suure väärtusega turismiobjektidega. Kõigepealt soovime mainida Santa Cruz de Tenerife, saare pealinna. Siit leiate häid randu ja saare parima karnevali. Nautige koloniaalarhitektuuri kõrvuti moodsate hoonetega, mida ümbritseb palju rohelist ja värsket taimestikku.

Teine linn, kuhu saate teha bussiekskursiooni, on La Laguna, mis kuulutati 1999. aastal oma kultuurielu ja rikkuse tõttu maailmapärandi nimistusse. See on hea koht, et saada aimu Kanaari eluviisist. Siit leiate ajaloolisi hooneid koos kirikute ja traditsioonilise arhitektuuriga majade kõrval. Samuti on see saare tugipunkt erinevate vaba aja veetmise ja kultuuriliste võimaluste poolest.

"La

Võite külastada ka kaunist Anaga Rural Park, mis on maagiline ja eriline koht Tenerife kirdeosa mägedes. Nautige Laurisilva metsi ja selle radade rahulikkust. Taustal seisab saare kuningana võidukalt imposantne Teide mägi. Selle pargi sees asub Taganana, kaunis talunike ja sõbralike inimeste küla. Siin elavad kõik harmoonias maastikuga ja majad sobivad suurepäraselt Anaga maaelu olemusesse.

Koosta Tenerife maitseid ja veine

Lõpetuseks soovime teile rääkida meie bussiekskursioonidest Callao Salvaje’s, et tutvuda Tenerife istandustega. Viime teid vaatama veinivalmistamise protsessi ja te saate maitsta mõnda veini, et saaksite valida oma lemmiku. Need ekskursioonid sisaldavad ka sööki, kus pakutakse parimaid kanaari maitseid.

Bussiekskursioonid La Gomera saarele

VIP-ekskursioon La Gomera (10)

Võib-olla olete kuulnud, et La Gomera saar on Tenerife saarele väga lähedal. Kasutades seda lähedust ära, oleme koostanud ekskursioonid luksuslikus väikebussis, et La Gomera saarega lähemalt tutvuda. See on fantastiline saar ajalooliste ehitiste, kaunite külade ja kauni loodusega.

Abi ja transport

Täname teid, et usaldate meid ja lasete meil juhendada teid meie bussiekskursioonidega Callao Salvaje’s. Loodame, et saate tutvuda saare kõige kaunimate nurkadega, nagu Teide, Masca ja erinevad külad, mis annavad elu selle maastikule. Rendige meie era- või ühised ekskursioonid, et saada teistsugune kogemus. Meil on kõik, mida vajate. Meie luksusteenusega reisite täiesti mugavalt ja saate personaalset teenust. Pidage meeles, et võite meiega ühendust võtta, kui soovite meie WhatsAppi kaudu, ootame, et aidata teil nautida oma puhkust, võtta suurepäraseid mälestusi ja ilusaid pilte.

Bussiekskursioonid aastal Callao Salvaje

Mida meie kliendid ütlevad:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Saistītie raksti: