Pierwsza publikacja: 15 marca, 2024 |

Obserwacja wielorybów w Teneryfa Południowa
Obserwowanie delfinów i wielorybów na Teneryfie Południowej

Obserwowanie delfinów i wielorybów na Teneryfie Południowej to jedna z najpopularniejszych rozrywek wśród turystów. Na bananapalmbay.com specjalizujemy się w dostarczaniu różnych atrakcji na rewelacyjne wakacje. Oferujemy wygodne i bezpieczne łodzie na przyjemną przejażdżkę po morzu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszych opcjach obserwacji wielorybów.

Pozostawiamy do Twojej dyspozycji nasz WhatsApp, abyś mógł dokonać rezerwacji lub napisać do nas w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Możemy również doradzić w wyborze aktywności, która najbardziej Ci odpowiada, w zależności od wielkości Twojej grupy i doświadczeń, którymi chcesz się cieszyć. Od ponad 15 lat oferujemy intensywne emocje na morzu. Mamy trasy zaprojektowane tak, aby aktywność była bardziej opłacalna dla wszystkich.

Wycieczki w poszukiwaniu wielorybów i delfinów na Teneryfie Południowej

Czy wiesz, że Teneryfa Południowa jest uprzywilejowanym miejscem na świecie do oglądania waleni w ich naturalnym środowisku? Powód jest bardzo prosty. Wody między Teneryfą a sąsiednią wyspą La Gomera są naturalnym rezerwuarem dla dziesiątek gatunków morskich.

Niektóre gatunki żyją na tym obszarze przez cały rok, a inne są tylko przejazdem, ponieważ Teneryfa jest częścią szlaku migracyjnego wielu waleni. Przy odrobinie szczęścia i w zależności od pory roku, możesz zobaczyć kilka gatunków pływających wokół łodzi. Delfiny butlonose i wieloryby pilotujące to dwa gatunki, które stale żyją w tych wodach i dlatego można je zobaczyć przez cały rok. Kaszaloty, delfiny szorstkozębne i atlantyckie delfiny plamiste pojawiają się tylko sporadycznie. Wreszcie, delfin zwyczajny i orka pojawiają się tylko w określonych porach roku.

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Wycieczki łodzią zabiorą Cię daleko od lądu, gdzie nie ma problemów i zmartwień. Pozwól, aby morze napełniło Cię swoją energią i wdychaj pyszną morską bryzę, która pieści łódź. Nie zapomnij zabrać swoich dzieci i podarować im niezapomniany dzień z delfinami i wielorybami. To wzruszające widzieć ich podekscytowane twarze, gdy obserwują przepływające wieloryby i delfiny. Nie zapomnij spakować aparatu, aby robić zdjęcia i nagrywać filmy z piruetów i obrotów, które walenie wykonują, aby przyciągnąć uwagę. Są one tak przyzwyczajone do łodzi, że z radością zbliżają się do wielorybów, szukając pozdrowień i wielu uśmiechów.

Aktywności dostępne, aby zobaczyć walenie na wolności

royal delfin tenerife los gigantes (59)

Oferujemy różne wycieczki i plany obserwacji wielorybów i delfinów na Teneryfie Południowej. Wspólne wycieczki łodzią dają możliwość rejsu po zatoce za wygodną cenę i cieszenia się morskimi przyjemnościami. Oferujemy wygodne i przestronne łodzie z różnymi usługami dla każdego. Jest to idealne zajęcie dla całej rodziny, aby oderwać się od codziennego zgiełku. Po zakończeniu obserwacji łódź jest zakotwiczona w zatoce, aby pasażerowie mogli popływać i ponurkować. Zarezerwuj wycieczkę łodzią na Teneryfie Południowej już teraz!

Oferujemy również wynajem prywatnej łodzi na ekskluzywną wycieczkę łodzią dla Ciebie i Twoich gości. W tym przypadku nie będziesz musiał dzielić przejażdżki z nieznajomymi. Tylko Ty, wybrana przez Ciebie grupa przyjaciół i nasza załoga profesjonalistów morskich. Dajemy ci możliwość dostosowania trasy zgodnie z twoimi gustami lub preferencjami.

Na końcu tekstu znajdziesz różne dostępne opcje wynajmu motorówek, żaglówek, jachtów i innych. Nie zapomnij skontaktować się z nami przez WhatsApp, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz dokonać bezpośredniej rezerwacji.

Pomoc i rezerwacje

Większość naszych atrakcji związanych z obserwacją wielorybów i delfinów na Teneryfie Południowej obejmuje transport do najważniejszych kurortów w regionie. Po prostu napisz do nas, aby poinformować nas, gdzie się zatrzymujesz, a my Cię odbierzemy. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na WhatsApp już teraz, możesz również dokonać rezerwacji, wypełniając formularz kontaktowy dołączony do każdej aktywności, czekamy na Ciebie!

Co mówią nasi klienci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Powiązane artykuły: