Esimene avaldamine: märts 30, 2024 |

Caleta del Mero ilu avastamine Lanzarote saarel

Kanaari saarestikus, mida ümbritsevad Atlandi ookeani kristallilised veed, asub looduslik aare, mis võlub kõiki neid, kellel on õnne seda avastada: Caleta del Mero. See maaliline rand, mis asub kaunil Lanzarote saarel, on rannikuparadiis, mis ühendab endas mere rahulikkuse ja vulkaanilise maastiku majesteetlikkuse.

Lokatsioon

Vallavalitsus: Haría

Caleta del Mero asub Lanzarote idarannikul, vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel Arrieta võluvast kalurikülast. Veelgi lähemal on Orzola (5 minutit), kaunis küla Haría vallas.

Hotellid ja restoranid

Caleta del Mero positiivseks küljeks on selle lähedus Orzolale ja kõigile selle restoranidele ja hotellidele. Nagu juba mainitud, on see vaid 5 minuti autosõidu kaugusel, nii et saate külastada tuntud restorane ja baare, nagu näiteks restoran “La Maresía” või “Mirador El Roque”, mis võimaldab teil söömise ajal nautida suurejoonelist vaadet.

Hotelle on raske leida 25-30-minutilise autosõidu raadiuses, kuid Orzolas leiate kõigi mugavustega üürikortereid. Nende hulgas on korterid “Rincón del Descanso” ja “Mirador del Muelle”, mis mõlemad on unistuste vaatega.

Liiv ja maastik

Caleta del Mero ilu avastamine Lanzarote saarel

Kõigepealt, naturaalvalge liiv paneb sind tundma, nagu oleksid sa pilvedes, tänu sellele, kui pehme ja puhas see on. Lisaks moodustab see suurejoonelise kontrasti tumedate vulkaanilise päritoluga kaljudega, mis on üle kogu lahe laiali. Värvikava täiendab türkiissinine merevesi. Kõik elemendid, mis moodustavad Caleta del Mero, muudavad selle ideaalselt sobivaks selleks, et puhata ja nautida unustamatuid elamusi.

Caleta del Mero sobib ideaalselt teile, kui olete surfamise entusiast, tänu selle üldiselt mõõdukale lainetusele. Lisaks sellele võimaldavad väikesed külgmised lainemurdjad lainetel vähese jõuga kaldale jõuda, nii et see on ideaalne ka siis, kui soovite lihtsalt kristallselges vees supelda.

Saadavus

Juurdepääs on lihtne, kas autoga või ühistranspordiga, kuid lastega reisides tuleks olla eriti ettevaatlik, sest ranna kõnniteele jõudmiseks tuleb ületada tee.

Parkla on 200 meetri kaugusel ja sinna mahub vaid paar autot, kuid tänu sellele, et Caleta del Mero on harva külastatav, ei pea muretsema. See muudab selle palju atraktiivsemaks sihtkohaks, kus saab rahulikult ja rahulikult lõõgastuda ja päevitada.

Märgata

Caleta del Mero ilu avastamine Lanzarote saarel

Huvitav on selle ranna puhul see, et nudism on lubatud, kuna see pole väga rahvarohke. Tasub mainida, et samamoodi tuleb järgida lugupidavat käitumist, et soodustada ja austada kõigi nautimist.

Caleta del Mero on inimese poolt muutmata, seega ei leidu seal mingeid ruume ega mingit infrastruktuuri. Et hoida seda paradiisina, mis see on, rõhutame Banana Palm Bay’s, et on oluline koguda kõik teie viibimise ajal tekkivad jäätmed.

Erinevalt mõnest saare rahvarohkemast rannast pakub see vaikne laht teile pelgupaika rahvamasside eest ja võimalust suhelda loodusega selle kõige puhtamal kujul. Olgu selleks siis päikesetõusu ajal rannas jalutamine või lihtsalt päikese käes lõõgastumine, Caleta del Mero pakub midagi kõigile, kes soovivad põgeneda igapäevaelu saginast.

Rannad aastal Lanzarote
Saistītie raksti: