Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Caleta del Mero grožio tyrinėjimas Lansarotėje

Kanarų salyne, apsuptame krištolinių Atlanto vandenyno vandenų, yra gamtos lobis, žavintis visus, kuriems pasiseka jį atrasti: Caleta del Mero. Šis vaizdingas paplūdimys, esantis nuostabioje Lansarotės saloje, yra pakrantės rojus, kuriame jūros ramybė dera su vulkaninio kraštovaizdžio didybe.

Lokalinė padėtis

Savivaldybė: Haría

Caleta del Mero yra rytinėje Lansarotės pakrantėje, vos už 10 minučių kelio automobiliu nuo žavaus žvejų kaimelio Arrieta. Dar arčiau yra Orzola (5 minutės), gražus kaimas Haría savivaldybėje.

Viešbučiai ir restoranai

Teigiamas Caleta del Mero aspektas yra tai, kad ji yra netoli Orzolos ir visų jos restoranų bei viešbučių. Kaip jau minėta, iki jo vos 5 minutės kelio automobiliu, todėl galėsite apsilankyti gerai žinomuose restoranuose ir baruose, pavyzdžiui, restorane „La Maresía” arba „Mirador El Roque”, iš kurių valgydami galėsite mėgautis įspūdingu vaizdu.

Viešbučius sunku rasti per 25-30 minučių kelio automobiliu, tačiau Orzoloje galite rasti nuomojamus butus su visais patogumais. Tarp jų – butas „Rincón del Descanso” ir butas „Mirador del Muelle”, iš kurių atsiveria svajonių vaizdai.

Miestas ir kraštovaizdis

Caleta del Mero grožio tyrinėjimas Lansarotėje

Visų pirma, balkšvas smėlis privers jus pasijusti tarsi debesyse dėl to, koks jis švelnus ir švarus. Be to, jis įspūdingai kontrastuoja su tamsiais vulkaninės kilmės akmenimis, išsibarsčiusiais visoje įlankoje. Spalvų gamą papildo turkio spalvos jūros vanduo. Kiekvienas Caleta del Mero įlanką sudarantis elementas puikiai tinka atsigulti ir mėgautis nepamirštamais įspūdžiais.

Caleta del Mero įlanka puikiai tinka, jei mėgstate banglenčių sportą, nes bangavimas čia paprastai būna vidutinio stiprumo. Be to, dėl nedidelių šoninių laužaviečių bangos krantą pasiekia su nedidele jėga, todėl ši vieta puikiai tinka ir tada, jei norite tiesiog pasimaudyti krištolo skaidrumo vandenyje.

Prieinamumas

Patekti į paplūdimį nesudėtinga – tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu, tačiau ypač atsargiai reikėtų elgtis, jei keliaujate su vaikais, nes norint pasiekti paplūdimio šaligatvį reikia kirsti kelią.

Automobilių stovėjimo aikštelė yra už 200 metrų ir joje telpa tik keli automobiliai, tačiau dėl to, kad Caleta del Mero yra retai lankoma, nerimauti nereikia. Dėl to ji tampa daug patrauklesne vieta ramiam poilsiui ir saulės vonioms.

Turite omenyje

Caleta del Mero grožio tyrinėjimas Lansarotėje

Įdomu tai, kad šiame paplūdimyje leidžiama užsiimti nudizmu, nes jis nėra labai perpildytas. Verta paminėti, kad taip pat reikia laikytis pagarbaus elgesio, kad būtų skatinamas ir gerbiamas visų malonumas.

Caleta del Mero yra žmogaus nepakeista, todėl čia nerasite jokių patalpų ar infrastruktūros. Siekdami išsaugoti šią vietovę kaip rojų, „Banana Palm Bay” pabrėžiame, kad svarbu surinkti visas jūsų viešnagės metu susidariusias atliekas.

Skirtingai nei kai kurie labiau perpildyti salos paplūdimiai, šioje ramioje įlankoje rasite prieglobstį nuo minios ir galimybę pabendrauti su gryniausia gamta. Nesvarbu, ar tai būtų pasivaikščiojimas paplūdimiu auštant, ar tiesiog poilsis saulėje, Caleta del Mero ras ką pasiūlyti kiekvienam, norinčiam pabėgti nuo kasdienio gyvenimo šurmulio.

Playas en Lansarote
Susiję straipsniai: