Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Atraskite nuostabų Playa El Jablillo miestą Lansarotėje

Šį kartą papasakosime apie nuostabų El Jablillo paplūdimį Lansarotėje, kuriame krištolo skaidrumo vanduo ir daug saulės ištisus metus. Jį nuo vėjo saugo viešbučio zona ir molas, todėl čia yra ramus vanduo, puikiai tinkantis maudytis ir nardyti. Atraskite kartu su mumis Playa El Jablillo paplūdimį, kuris laikomas ramybės kupinu paplūdimiu, kuriame galima ramiai atostogauti ir atsijungti nuo pasaulio.

Lokalinė padėtis

Jis yra Lansarotės pietvakariuose, Teguisės savivaldybėje. Apsistojusieji netoliese esančiuose butuose ir viešbučiuose paplūdimį gali pasiekti pėsčiomis. Apsistojusieji toliau paplūdimį gali pasiekti išsinuomotu automobiliu arba 1 ir 2 maršrutų autobusu, paplūdimys yra Avenida El Jablillo gatvėje.

El Jablillo paplūdimio ypatybės

Tai pusiau miesto paplūdimys su švelniu auksiniu smėliu ir turkio spalvos vandeniu, besitęsiantis 150 metrų. Jį sudaro smėlis, nusėtas akmenimis, kurie suteikia jam vulkaninės kilmės paplūdimiams būdingo patrauklumo. Dėl savo patrauklumo ir paslaugų kokybės jis pasižymi dideliu užimtumu. Ypač sezono metu jis prisipildo žmonių ir daugiau nebelieka vietos.

Jo jūros dugnas pasižymi dideliais gamtos turtais, kurie traukia gamtos mylėtojų dėmesį. Jis idealiai tinka nardymui ir nardymui su akvalangu. Tai taip pat vienas geriausių Lansarotės paplūdimių povandeninei fotografijai.

Šeimos paplūdimys

Teguisė Kosta Teguisė - Avenida del Jabillo - Playa del Jabillo 04 ies
Paplūdimį natūraliai saugo vėjas, kuris padeda išlaikyti vandenį be stiprių bangų. Kad šios sąlygos dar labiau pagerėtų, pastatyti bangolaužiai, kad vanduo būtų ramus kaip baseine. Dėl to tai idealus paplūdimys vaikams. Kadangi tai nedidelis paplūdimys, vaikus galima nuolat prižiūrėti.

Paslaugos

Paplūdimiui suteikta Mėlynoji vėliava, todėl jis tampa patrauklesnis turistams ir lankytojams iš viso pasaulio. Šiame paplūdimyje galite mėgautis:

  • Guldynų ir skėčių nuoma
  • Prausyklos
  • Tualetai
  • Gelbėtojai
  • Žmonėms su judėjimo negalia skirtos rampos ir pėsčiųjų takai

Patekti į paplūdimį labai paprasta, net automobilį galite pasistatyti vos už kelių metrų nuo paplūdimio. Automobilių stovėjimo aikštelė yra labai erdvi, joje telpa daug automobilių.

Maritono paplūdimys

El Jablillo paplūdimys yra netoli malonios promenados, jungiančios jį su įvairiomis miesto įstaigomis. Čia rasite keletą parduotuvių, kuriose galite įsigyti maudymosi kostiumų, paplūdimio reikmenų ir kt. Taip pat galite pasimėgauti geru maistu vietiniuose restoranuose ir pasilinksminti su draugais ledainėse bei baruose. Teguisės miestelis yra graži vieta, kurią verta aplankyti, jei lankotės Playa El Jablillo. Pasivaikščiokite jo gatvelėmis ir stebuklingais kampeliais. Miestelį įrėmina vulkaninės kilmės kraštovaizdis, o jo istorinis centras labai įdomus.

Primename, kad dėl didelio Playa El Jablillo užimtumo apgyvendinimo paslaugos greitai išparduodamos, ypač sezono metu. Dėl šios priežasties rekomenduojame vietas rezervuoti iš anksto ir į paplūdimį atvykti anksčiau, kad rastumėte laisvą vietą.

Playas en Lansarote
Susiję straipsniai: