Pirmasis leidimas: 8 birželio, 2022 |

Puerto del Karmen paplūdimiai

Puerto del Karmen yra Lansarotės salos pietryčiuose ir yra vienas svarbiausių regiono turizmo centrų. Jame yra daugybė turistams skirtų paslaugų ir 6 kilometrai vešlių paplūdimių.

Iš pradžių tai buvo žvejų rajonas, tačiau jis išsivystė ir dabar siūlo visapusišką turistinę pasiūlą. Šiuo metu La Tiñosa vadinamoje vietovėje vis dar nenutrūkstamai vykdoma žvejyba, todėl, siekiant išsaugoti vietovės esmę, viešbučio pastatai pastatyti laikantis tradicinės architektūros.

Puerto del Karmeno paplūdimiai

Pakrantė driekiasi 8 km, palei kurią rasite įvairiausių paslaugų. Čia taip pat galėsite užsiimti įvairia vandens pramoga, pavyzdžiui, nardyti, nardyti su akvalangu, plaukioti banglente ir kt. Daugelis turistų Puerto del Karmeno paplūdimius į savo maršrutą renkasi dėl puikaus klimato ir kokybiškų paslaugų.

Playa Grande paplūdimys

Playas de Puerto del Carmen

Tai miesto paplūdimys, besidriekiantis kilometrą auksinio smėlio ir ramaus vandens. Tai populiariausias paplūdimys šioje vietovėje, čia vyksta visos Puerto del Karmeno pramogos. Šalia esančioje promenadoje yra daugybė parduotuvių, restoranų ir laisvalaikio zonų, tinkančių visiems skoniams.

Čia rasite viską, ko reikia maudynėms, kad galėtumėte patogiai mėgautis jūra. Paplūdimyje yra dušai, tualetai, persirengimo kabinos, gelbėtojai, gultai ir skėčiai, saugoma automobilių stovėjimo aikštelė.

Matagorda

Jis tęsiasi 800 metrų ir yra 30 metrų pločio. Tai viena judriausių įlankų saloje, nes ją supa viešbučiai ir daugiabučiai. Čia rasite gultų ir skėčių, bet jei norite, galite gulėti ant smėlio ir degintis bei gražiai įdegti.

Los Pocillos

Puerto del Carmen Becahes - Lanzarote (1)

Jis yra centre, tarp Matagordos ir Playa Grande. Jis yra 1 km ilgio ir 150 m pločio ir pasitinka šimtus čia apsilankančių turistų. Jis pasižymi auksiniu smėliu ir ramiu vandeniu.

Paplūdimių alėja

Pliažų alėja (Avenida de las Playas) driekiasi lygiagrečiai Puerto del Karmeno paplūdimiams. Prie šios vietovės populiarumo prisidėjo joje esančios parduotuvės ir laisvalaikio praleidimo vietos. Eidami ja, rasite įvairių restoranų, parduotuvių ir daugybę dienos ir nakties laisvalaikio praleidimo vietų. Aikštelėje įrengta dviračių zona, kad galėtumėte ją kirsti dviem ratais ir mėgautis jūros vėjeliu.

Kaip ten patekti

Į Puerto del Karmeno paplūdimius nuvykti labai paprasta. Tereikia važiuoti prospektu ir pasistatyti automobilį prie pasirinkto paplūdimio. Taip pat galite ten nuvykti autobusu, važiuojančiu viena iš autobusų linijų, kursuojančių į Puerto del Karmeną. Dabar, kai jau esate paplūdimyje, belieka mėgautis nuostabia diena Lansarotės jūroje.

Playas en Puerto del Carmen
Susiję straipsniai: