Puerto del Karmena pludmales

Puerto del Karmena pludmales

Puerto del Karmena atrodas Lansarotes salas dienvidaustrumos un ir viens no svarīgākajiem tūrisma centriem reģionā. Tajā ir daudz pakalpojumu tūristiem un 6 kilometrus garas sulīgas pludmales.

Sākotnēji tas bija zvejniecības rajons, bet ir attīstījies, lai piedāvātu pilnīgu tūrisma piedāvājumu. Mūsdienās šajā teritorijā, kas pazīstama kā La Tiñosa, joprojām notiek nepārtraukta zvejniecība, un, lai saglabātu šīs teritorijas būtību, viesnīcu ēkas tika būvētas, ievērojot tradicionālo arhitektūru.

Puerto del Karmenas pludmales

Piekraste stiepjas 8 kilometru garumā, gar kuru jūs atradīsiet visdažādākos pakalpojumus. Jums būs arī iespēja nodarboties ar dažādām ūdens aktivitātēm, piemēram, niršanu, snorkelēšanu, sērfošanu un citām. Daudzi tūristi Puertoriko del Karmenas pludmales izvēlas savā maršrutā, jo šeit ir lielisks klimats un kvalitatīvi pakalpojumi.

Playa Grande pludmale

Puerto del Carmen Becahes - Lanzarote (1)

Šī ir pilsētas pludmale, kas stiepjas kilometru garumā ar zeltainām smiltīm un mierīgiem ūdeņiem. Tā ir populārākā pludmale šajā apvidū, un šeit notiek visas Puertoriko del Karmenas aktivitātes. Blakus esošajā promenādē ir dažādi veikali, restorāni un atpūtas vietas, kas piemērotas visām gaumēm.

Šeit atradīsiet visu, kas nepieciešams peldētājam, lai ērti baudītu jūru. Pludmalē ir dušas, tualetes, ģērbtuves, glābēji, sauļošanās krēsli un saulessargi, kā arī droša autostāvvieta.

Matagorda

Tā stiepjas 800 metru garumā un ir 30 metrus plata. Tas ir viens no salas dzīvīgākajiem līčiem, jo to ieskauj viesnīcas un dzīvokļi. Šeit atradīsiet sauļošanās krēslus un saulessargus, bet, ja vēlaties, varat gulēt uz smiltīm, lai sauļotos un iegūtu patīkamu iedegumu.

Los Pocillos

Puerto del Carmen Becahes - Lanzarote (1)

Tas atrodas centrā, starp Matagordu un Playa Grande. Tā ir 1 kilometru gara un 150 metrus plata un uzņem simtiem tūristu, kas to apmeklē. To raksturo zeltainas smiltis un mierīgs ūdens.

Pludmales aleja

Avenida de las Playas stiepjas paralēli Puertoriko del Karmenas pludmalēm. Tās iepirkšanās un izklaides iespējas ir veicinājušas šī rajona popularitāti. Pastaigājoties pa to, jūs atradīsiet dažādus restorānus, veikalus un daudz dienas un nakts atpūtas iespēju. Alejā ir ierīkots velosipēdistu laukums, lai jūs varētu to šķērsot ar diviem riteņiem un izbaudīt jūras vēsmu visā tās krāšņumā.

Kā tur nokļūt

Uz Puerto del Karmenas pludmalēm nokļūt ir ļoti viegli. Viss, kas jums jādara, ir jābrauc pa aleju un jāparko pie izvēlētās pludmales. Tur var nokļūt arī ar autobusu, izmantojot kādu no autobusu līnijām, kas kursē uz Puertoriko del Karmenu. Tagad, kad esat pludmalē, jums atliek tikai izbaudīt brīnišķīgu dienu Lansarotes jūrā.

Paplūdimiai Puerto del Carmen