Pirmizrāde: 8 jūnijs, 2022 |

Spiagge di Papagayo

Šajā rakstā mēs runāsim par Papagajo pludmalēm vai, labāk sakot, labākajām Lansarotes pludmalēm. Dažādu iemeslu dēļ daudzi tūristi dod priekšroku šai vietai, lai peldētos un baudītu jūru.

Papagajo pludmales raksturo zeltainas smiltis un intensīvi tirkīza ūdens. Tās apmeklētājus uzņem visu gadu, taču plašā piekrastes josla nav pārpildīta. Lielākā daļa apmeklējumu notiek vasarā, tāpēc, ja jums patīk vientulība, varat doties arī citos gadalaikos un izbaudīt jūru savā brīvajā laikā un ekskluzīvā veidā.

Atrašanās vieta

Papagajo pludmales atrodas Yaiza pašvaldībā Lansarotes dienvidos un pieder pie tūrisma centra Playa Blanca. Ja esat apmetušies kādā no viesnīcām, tās var sasniegt kājām dažu minūšu laikā.

Tās stiepjas piecu kilometru garumā un ir sadalītas nelielos līčos, kas pazīstami kā Playa Mujeres, Caleta del Congrio, El Pozo, Puerto Muelas un Papagayo. Katru no šīm vietām ieskauj zemas klinšu sienas.

Šajās pludmalēs vienmēr ir labi laikapstākļi, tāpēc jūs varēsiet izbaudīt lielisku dienu ar daudz saules un maz vēja. No pludmales var redzēt blakus esošo Fuerteventuras salu un Lobos saliņu.

Ūdens sporta veidi

Ja jūs aizrauj jūra un tās burvība, jums noteikti jāapmeklē Papagajo pludmales. Ja, baudot jūru, vēlaties izkustēties, iesakām doties pastaigās gar Papagajo pludmales krastu. Bet, ja jūs meklējat tieši jūru, mēs gaidām jūs, lai dotos niršanā, peldēšanā un snorkelēšanā. Izbaudiet ūdeni un izpētiet jūras gultni Lansarotes populārākajā piekrastē.

Miers un atpūta

Nelielā izmēra dēļ līcīši nodrošina drošu vidi bērniem, kuriem patīk šļakstīties ūdenī un būvēt smilšu pilis.

Jūs varat gulēt uz smiltīm, sauļojoties un atpūšoties. Tā ir brīnišķīga relaksācijas terapija, kas nav salīdzināma ar labāko spa pasaulē. Jūs atradīsieties paradīzes ainavas vidū, sajutīsiet atsvaidzinošu vēju uz sejas un dzirdēsiet maigo jūras šalkoņu. Tā neapšaubāmi ir neparasta pieredze visām jūsu maņām.

Papagajo pludmale

Playas de Papagayo - Lanzarote Beach (2)

Šī ir viena no skaistākajām grupas pludmalēm, kas ir devusi tai savu nosaukumu. Tā veido nelielu ieleju starp divām klintīm, radot lielisku vidi atpūtai un jūras baudīšanai.

Tā stiepjas 120 metru garumā un aptuveni 20 metru platumā, kur jūs atradīsiet smalkas zeltainas smiltis un kristāldzidru ūdeni, kas ir gandrīz nekustīgs. Tā ir lieliska pludmale jūras gultnes izpētei.

Šeit ir autostāvvieta un kempinga zona, kā arī pludmales bārs, kur var nodrošināties ar pārtiku un dzērieniem. Šajā pludmalē pulcējas gan nūdisti, gan nūdisti.

Playa Mujeres pludmale

Lanzarote Beach Playa Mujeres.min

Šī pludmale stiepjas 400 metru garumā ar baltu smilšu pludmali. Tā piedāvā mierīgus ūdeņus un iespaidīgu ainavu. Tā kā tā ir tik plaša, jums nebūs jāuztraucas par mierīgas un klusas vietas atrašanu.

Los Ajaches dabas piemineklis

Playas de Papagayo

Papagajo pludmaļu grupa pieder Los Ajaches dabas piemineklim, kas nozīmē, ka tā ir jutīga teritorija, kura ir jāsaglabā. Šā iemesla dēļ tās piekļuve ir ierobežota nerezidentiem, kuriem jāmaksā 3 eiro, lai izbaudītu tās ūdeņus.

Kā nokļūt Papagajo pludmalēs?

Ja braucat ar automašīnu, jums jābrauc uz Los Ajaches dabas pieminekļa ieleju, kur atrodas namiņš, kas kontrolē piekļuvi. Bet, ja nolemjat tur nokļūt kājām, jums jāizmanto San Marcial del Rubicón taka, kas sākas Las Coloradas un aizved vispirms uz Playa Mujeres un tad uz pārējām kompleksa pludmalēm.

Playas de Papagayo