Kosta Teguise pludmales Lansarotē

Kosta Teguise pludmales Lansarotē

Kosta Teguise piedāvā plašu restorānu klāstu ar izcilas kvalitātes pakalpojumiem visām gaumēm. To apmeklē viesi no visas pasaules, jo šeit ir skaistas pludmales, bagāta gastronomija un daudzveidīgas atpūtas un izklaides iespējas.

Šoreiz mēs vēlamies pastāstīt par Kosta Teguisē pludmalēm, kas izceļas ar smilšu baltumu, lielisku klimatu un sapņainām ainavām.

Atrašanās vieta

Kosta Teguise pludmales atrodas Lansarotes austrumos, konkrēti Teguise pašvaldībā. Tas ir viens no svarīgākajiem Lansarotes tūrisma centriem.

Šīs apdzīvotās vietas promenāde stiepjas 5 kilometru garumā, gar kuru atradīsiet daudz veikalu, restorānu, viesnīcu un dažādu vietu, kur izklaidēties kopā ar ģimeni un draugiem.

Svarīgākās Kosta Teguise pludmales

Zemāk uzskaitītas svarīgākās pludmales pēc to skaistuma, pludmales pakalpojumu kvalitātes un iespējām nodarboties ar ūdenssportu.

Las Cucharas pludmale

Šī ir garākā un skaistākā Kosta Teguises pludmale un viena no populārākajām divu iemeslu dēļ. No vienas puses, tūristi meklē šo pludmali, lai izbaudītu tās piedāvāto klusumu. Tā ir ideāla izvēle atpūtniekiem, kuri vēlas atslēgties no mūsdienu pasaules burzmas un burzmas. Pāri ar bērniem un draugu kompānijas šeit pastāvīgi ierodas, lai baudītu sauli un rotaļātos zem spoži zilajām debesīm.

No otras puses, tas ir lielisks dabas anklāvs dažādiem ūdens sporta veidiem, īpaši vindsērfingam. Tā ir arī ļoti populāra makšķerēšanas un niršanas vieta.

Tas atrodas blakus jūras promenādei un piedāvā vairākus pakalpojumus peldētāju ērtībām. To raksturo zeltainās smiltis un mierīgie ūdeņi, ko aizsargā viļņlauži.

Bastian pludmale

Tā stiepjas 200 metru garumā, un atšķirībā no blakus esošajām pludmalēm tajā ir tumšas smiltis, ko nodrošina smiltīs esošais vulkāniskais pikons.

Tā parasti nav pārpildīta, un tajā ir pieejami visi nepieciešamie pludmales pakalpojumi. Šeit ir autostāvvieta, dušas, tualetes un piekļuve. Jūs varat ņemt līdzi arī bērnus un ļaut viņiem mierīgi un klusi rotaļāties, jo tās ūdeņi ir mierīgi un ļoti droši.

Jablillo pludmale

Things to do in Costa Teguise | Lanzarote

Šī ir neliela pludmale ar mierīgiem ūdeņiem, pateicoties viļņlaužiem, kas to aizsargā, kā arī glābējiem, kuri vienmēr dežurē. Tā ir ideāli piemērota snorkelēšanai un seklās jūras gultnes izpētei. Pludmalē ir sauļošanās krēsli un saulessargi, un tā atrodas netālu no autostāvvietas un promenādes.

Los Charcos

Šī ir neliela, aptuveni 150 metrus gara pludmale ar baltām smiltīm. Tā nav ļoti pārpildīta, tāpēc jūs varēsiet baudīt jūru ārpus redzesloka. Tā piedāvā dažādus pludmales pakalpojumus un ir ideāli piemērota sērfošanai.

El Ancla pludmale

Šī ir labākā izvēle, ja meklējat mieru un klusumu. Tā piedāvā ideālu vidi atpūtai, sauļošanai un jūras izpētei, izmantojot snorkelēšanu. Taču jums jāzina, ka tā neatrodas netālu no nevienas iestādes, tāpēc jums ir jāapbruņojas un jāņem līdzi viss, kas jums būs nepieciešams.

Kā tur nokļūt

Ja izīrējat automašīnu, jūs varat viegli nokļūt tur pa ceļu. Cits vienkāršs veids ir izmantot autobusu līniju un, izkāpjot autobusa pieturā, dažas minūtes pastaigāties kājām.

Paplūdimiai Lansarote