Pirmizrāde: 2 jūnijs, 2022 |

Ko darīt un ko apmeklēt Costa Teguise

Šodien mēs vēlamies jums pastāstīt par labākajām lietām, ko darīt, un vietām, ko apmeklēt Kosta Teguise, skaistā pilsēta Lansarotē. Mēs sniegsim jums visu nepieciešamo, lai izbaudītu tās skaistās pludmales, nodarbotos ar ūdens un sauszemes sporta veidiem vai rezervētu labākās ekskursijas un ekskursijas, lai iepazītu šo skaisto pilsētu.

Kosta Teguise atrodas tikai pusstundas brauciena attālumā no Lansarotes lidostas. Mūsdienās tā tiek uzskatīta par ļoti nozīmīgu salas tūrisma centru, jo piedāvā plašu tūrisma un atpūtas pasākumu klāstu.

Sāksim ar Kosta Teguisē pludmalēm, kurās, lai gan tā ir neliela vieta, ir viss, kas nepieciešams, lai pavadītu vislabākās brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem.

Las Cucharas pludmales

Cosas que hacer y lugares para visitar en Costa Teguise

Tā ir neliela pludmale, kas ir mazliet vairāk nekā puskilometru gara, taču tajā ir visi nepieciešamie pakalpojumi tūristiem un peldētāju ērtībām.

Tā ir viena no iecienītākajām sērfošanas entuziastu vietām, kuri šeit ierodas, meklējot labus viļņus, lai sajustu adrenalīnu uz dēļa. Šeit ir nošķirtas vietas, kur nodarboties ar ūdens sporta veidiem, piemēram, vindsērfingu. Šeit ir daudz uzņēmumu, kas sniedz aprīkojuma nomas pakalpojumus, kā arī piedāvā specializētus trenerus, kas jums palīdzēs.

Ja jūs apmeklēsiet šo vietu jūnija mēnesī, jūs varēsiet izbaudīt PWA Costa Teguise Windsurfing World Championship, kur uz skatuves redzēsiet labākos sērfotājus, kas sacentīsies par balvu labākajam uz dēļa.

Pudžu pludmale

Tā atrodas blakus Las Cucharas, taču atšķiras ar savām baltajām smiltīm. Tajā ir visi pakalpojumi peldētāju atpūtai un ideāli apstākļi sērfošanai.

Jabillo pludmale

Šī ir ļoti klusa pludmale ar vislabākajiem apstākļiem snorkelēšanai. Tā ir aizsargāta ar viļņlaužiem, un, pateicoties tās klusumam, tā ir visdrošākā pludmale, kur doties kopā ar bērniem un baudīt atpūtu bez raizēm.

Bastian pludmale

Tā ir melno smilšu pludmale, kas raksturīga salas vulkāniskajai ainavai. Tā ir ļoti klusa un nesaņem daudz apmeklētāju, taču tajā ir visi nepieciešamie pakalpojumi, piemēram, tualetes, dušas un autostāvvieta.

Promenāde

Cosas que hacer y lugares para visitar en Costa Teguise

Pastaigas pa šo promenādi ir pārsteidzošs piedzīvojums, jūs varēsiet baudīt jūras vēsmu un skaistus skatus, tuvojoties vietējām iestādēm un restorāniem. Šeit ir ģimenes vadīti restorāni, starptautiskās virtuves ēdieni un svaigas zivis ar labākajām Kanāriju garšām.

Ja vēlaties darīt ko citu, iznomājiet skrituļslidas un dodieties izbraucienā ar visu ģimeni. Tie ir jautri piedzīvojumi, kas rada lieliskas atmiņas un pasakainas fotogrāfijas.

Ko darīt Kosta Teguisē

playa de las cucharas Costa Teguise -Lanzarote

Šeit ir uzskaitītas visas lietas, ko varat izbaudīt, ja nākamajās brīvdienās nolemjat apmeklēt šo brīnišķīgo vietu:

Izbraucieni ar laivu

Lanzarote Boat

Mēs piedāvājam dažādas laivu braucienu iespējas Kosta Teguisē. Mums ir alianses ar labākajiem uzņēmumiem, kas piedāvā drošu un kvalitatīvu pieredzi. Braucienos ir iekļauta ēdināšana un dzērieni. Daži laivu braucieni ir ideāli piemēroti bērniem, kuriem brauciena laikā ir vislielākā jautrība. Jūs varat arī izvēlēties burāšanas braucienu un izbaudīt romantisku randiņu zem Lansarotes saulrieta. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu cenas un kārtību, lai jūs bez raizēm varētu izbaudīt labākos maršrutus.

Ūdens sporta veidi

Lanzarote Surf (2)

Kosta Teguise ir vislabākie vēja un viļņu apstākļi sērfošanai un braukšanai pa viļņiem. Ja vēlaties iemācīties vai vēl esat iesācējs, dodieties uz vindsērfinga klubu Las Cucharas, kur ir daudz aktivitāšu un tiek piedāvāta nepieciešamā aprīkojuma noma.

Kosta Teguisē jūs varat praktizēt:

  • Vindsērfings
  • snorkelēšanu
  • jūras kajaku braukšana
  • sērfošanu ar airi stāvus
  • Bodyboarding

Pārgājieni

Izbaudiet Corona kalna slēptās takas – lielu krāteri, ko ieskauj krāšņa veģetācija un kurā var uzkāpt, paveroties labākajiem salas skatiem. Uzkāpšana aizņem aptuveni stundu un ir vidēji sarežģīta, tāpēc tā ir piemērota lielākajai daļai cilvēku. Uzvelciet pārgājienu zābakus un sagatavojieties kāpšanai pa vulkāna darbības radīto akmeņaino vidi. Kad sasniegsiet virsotni, jūs jutīsieties triumfējoši, un jūsu acu priekšā būs Atlantijas okeāna krāšņums.

Vietas, ko apmeklēt

Papildus pludmales un sporta baudīšanai Kosta Teguisē mēs iesakām apmeklēt šādus tūrisma objektus pilsētā, kur ir liels tūristu pieprasījums:

Lansarotes akvāriju

Aquarium Lanzarote Costa Teguise5.min

Obligāts apmeklējums, ja vēlaties redzēt haizivis. Tas atrodas Teguise piekrastes centrā, ir neliela vieta, bet tās iekšpusē jūs redzēsiet visdažādākās jūras sugas, kas dejo un gaida apmeklētājus, lai veiktu kādu smieklīgu kūleni. Šeit ir arī daži interaktīvi akvāriji, kuros var iejusties kontaktā ar dažām sugām.

Viens no apskates objektiem, ko vērts pieminēt, ir atkritumu akvārijs – atpūta, kurā redzēsiet daudzu pludmaļu pašreizējo stāvokli, ko izraisījusi to apmeklētāju bezatbildība. Šīs atrakcijas mērķis ir aizskart cilvēku sirdsapziņu un mēģināt apturēt mūsu dabas teritoriju piesārņošanu. Tās savukārt ir mājvieta tūkstošiem neaizsargātu un neaizsargātu sugu.

Aquapark Costa Teguise

Aquapark Lanzarote - Costa Teguise20.min (2)

Turpinot doties pilsētas virzienā, jūs nonāksiet akvaparkā, kas ir ļoti jautra vieta, īpaši mazajiem.

Parks atrodas uz rietumiem no Las Cucharas pludmales. Tajā ir slidkalniņi un pasakaini baseini, kuros var jautri pavadīt laiku. Tajā ir arī trases, pa kurām var sacensties un izklaidēties kā par savu mūžu. Katram ir kaut kas piemērots, sākot no milzu spirālveida slīdkalniņiem drosmīgajiem līdz maziem bumbiņu baseiniem mazajiem.

Ir arī 10D kino ar sensoriem elementiem, kas ļaus jums justies kā daļai no filmas. Izbaudiet gardos ēdienus, ko atradīsiet restorānā, kas piedāvā plašu Kanāriju un starptautiskās virtuves ēdienu klāstu.

Kosta Teguisē apskates objekti

Vietējie iedzīvotāji šo anklāvu joprojām dēvē par Rio Tinto, jo tā bija pirmā uzņēmuma nosaukums, kas 20. gadsimta 60. gados šajā apvidū uzcēla pirmo tūrisma kompleksu.

Pirms tas kļuva par skaistu kūrortu, tas bija liels lauks. To veidoja plašas ganības, kas bija paredzētas lopkopībai. Tur bija arī kviešu un miežu lauki, un zemē tika atrastas dažas aborigēnu keramikas paliekas.

Tagad, kad zināt nedaudz vairāk par šo Lansarotes paradīzi, ja vēlaties to apmeklēt, sazinieties ar mums, lai palīdzētu jums izvēlēties labākās aktivitātes. Mēs piedāvāsim jums plašu iespēju klāstu, lai izbaudītu un lieliski pavadītu laiku, piedāvāsim ekskursijas un ekskursijas, izbraucienus ar laivu un daudzas vietas, ko apmeklēt. Aizpildiet mūsu kontaktformu, lai sazinātos un noskaidrotu visas jūsu šaubas. Jūs varat arī rakstīt mums tieši pa WhatsApp vai e-pastu, mums būs prieks palīdzēt jums izbaudīt labāko Kostas Teguisē.

Rezervējiet caur WhatsApp

Rezervējiet caur WhatsApp

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.