Ką veikti ir ką aplankyti Kosta Teguise

Ką veikti ir ką aplankyti Kosta Teguise

Šiandien norime papasakoti apie geriausius dalykus ir vietas, kurias verta aplankyti Kosta Teguise, gražiame Lansarotės miestelyje. Mes padėsime jums rasti viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis nuostabiais paplūdimiais, užsiimti vandens ir sausumos sportu arba užsisakyti geriausias ekskursijas ir ekskursijas, kad pažintumėte šį nuostabų miestą.

Kosta Teguisė yra vos už pusvalandžio kelio nuo Lansarotės oro uosto. Šiandien jis laikomas labai svarbiu salos turizmo centru, nes jame siūloma daug įvairių turizmo ir poilsio pramogų.

Pradėkime nuo Kosta Teguisės paplūdimių, kurie, nors ir nedideli, turi viską, ko reikia geriausioms atostogoms su šeima ir draugais.

Las Cucharas paplūdimiai

Cosas que hacer y lugares para visitar en Costa Teguise

Tai nedidelis paplūdimys, kurio ilgis – kiek daugiau nei pusė kilometro, tačiau jame teikiamos visos būtinos paslaugos turistams ir užtikrinamas maudymosi komfortas.

Tai vienas mėgstamiausių banglenčių sporto mėgėjų, kurie čia atvyksta ieškoti gerų bangų ir pajusti adrenalino ant lentos. Jame yra nuošali zona, kurioje galima užsiimti vandens sportu, pavyzdžiui, plaukioti burlente. Yra daug įmonių, teikiančių įrangos nuomos paslaugas ir siūlančių specializuotus instruktorius, kurie jums padės.

Jei apsilankysite birželio mėnesį, galėsite pasimėgauti PWA Kosta Teguisės burlenčių sporto pasaulio čempionatu, kuriame pamatysite geriausius banglentininkus, besivaržančius dėl geriausio ant lentos prizo.

Dumblių paplūdimys

Jis yra šalia Las Cucharas, tačiau skiriasi baltu smėliu. Jame teikiamos visos maudytis skirtos paslaugos ir yra puikios sąlygos banglenčių sportui.

Jabillo paplūdimys

Tai labai ramus paplūdimys su geriausiomis sąlygomis nardyti. Jį saugo molos, o dėl ramybės tai saugiausias paplūdimys, į kurį galima eiti su vaikais ir mėgautis juo be rūpesčių.

Bastiano paplūdimys

Tai juodo smėlio paplūdimys, būdingas vulkaninės kilmės salos kraštovaizdžiui. Ji labai rami ir nesulaukia daug lankytojų, tačiau joje yra visos reikiamos paslaugos, pavyzdžiui, tualetai, dušai ir automobilių stovėjimo aikštelė.

Promenada

Cosas que hacer y lugares para visitar en Costa Teguise

Pasivaikščiojimas čia – nuostabi patirtis, nes artėdami prie vietinių įstaigų ir restoranų galėsite mėgautis jūros vėju ir gražiais vaizdais. Šeimos valdomuose restoranuose galima paragauti tarptautinės virtuvės patiekalų ir šviežios žuvies, pasižyminčios geriausiais Kanarų salų skoniais.

Jei norite nuveikti ką nors kito, išsinuomokite riedučius ir važinėkite su visa šeima. Tai smagios patirtys, kurios suteikia puikių prisiminimų ir nuostabių nuotraukų.

Ką veikti Kosta Teguise

playa de las cucharas Costa Teguise -Lanzarote

Štai visi dalykai, kuriais galėsite mėgautis, jei nuspręsite aplankyti šią nuostabią vietą per kitas atostogas:

Kelionės laivu

Lanzarote Boat

Siūlome įvairias kelionių laivu Kosta Teguise galimybes. Mes bendradarbiaujame su geriausiomis įmonėmis, kurios siūlo saugią ir kokybišką patirtį. Į keliones įskaičiuotas maistas ir gėrimai. Kai kurios išvykos laivu idealiai tinka vaikams, kuriems kelionės metu būna smagiausia. Taip pat galite rinktis kelionę burlaiviu ir pasimėgauti romantišku pasimatymu po Lansarotės saulėlydžiu. Susisiekite su mumis dėl kainų ir sąlygų, kad galėtumėte mėgautis geriausiomis kelionėmis be rūpesčių.

Vandens sportas

Lanzarote Surf (2)

Kosta Teguise yra geriausios vėjo ir bangavimo sąlygos banglenčių sportui ir plaukiojimui ant bangų. Jei norite išmokti arba dar tik pradedate mokytis, apsilankykite burlenčių sporto klube „Las Cucharas“, kur vyksta daugybė užsiėmimų ir siūloma išsinuomoti reikiamą įrangą.

Kosta Teguise galite praktikuoti:

  • Burlenčių sportas
  • Nardymas
  • Plaukimas baidarėmis
  • Banglenčių sportas
  • Bodyboarding

Žygiai pėsčiomis

Mėgaukitės paslėptais Corona kalno takais – tai didelis krateris, apsuptas nuostabios augmenijos, į kurį galima užkopti ir iš kurio atsiveria geriausi salos vaizdai. Pakilimas trunka apie valandą ir yra vidutinio sudėtingumo, todėl tinka daugumai žmonių. Apsiaukite žygio batus ir pasiruoškite kopti per vulkaninės kilmės uolėtą aplinką. Pasiekę viršūnę jausitės triumfuojantys, o prieš akis atsivers Atlanto vandenyno didybė.

Lankytinos vietos

Kosta Teguise ne tik mėgaujatės paplūdimiu ir sportuojate, bet ir rekomenduojame aplankyti šias turistų pamėgtas miesto lankytinas vietas:

Akvariumas Lansarotėje

Aquarium Lanzarote Costa Teguise5.min

Privaloma, jei norite pamatyti ryklius. Teguisės pakrantės centre esantis baseinas yra nedidelis, tačiau jo viduje pamatysite įvairiausių rūšių jūrų gyvūnų, kurie šoka ir laukia lankytojų, kad galėtų atlikti keletą juokingų salto. Taip pat yra keletas interaktyvių akvariumų, kuriuose galite pabendrauti su kai kuriomis gyvūnų rūšimis.

Vienas iš lankytinų objektų, kurį verta paminėti, yra šiukšlių akvariumas – poilsio vieta, kurioje išvysite dabartinę daugelio paplūdimių būklę, kurią lėmė neatsakingas lankytojų elgesys. Šia atrakcija siekiama paliesti žmonių sąžinę ir pabandyti sustabdyti mūsų gamtinių erdvių taršą. Juose savo ruožtu gyvena tūkstančiai beginklių ir pažeidžiamų rūšių.

Vandens parkas Kosta Teguise

Aquapark Lanzarote - Costa Teguise20.min (2)

Jei važiuosite toliau link miesto, pateksite į vandens parką – itin smagią vietą, ypač mažiesiems.

Parkas yra į vakarus nuo Las Cucharas paplūdimio. Jame yra čiuožyklų ir pasakiškų baseinų, kuriuose galima smagiai praleisti laiką. Jame taip pat yra trasų, kuriose galima lenktyniauti ir linksmai praleisti laiką. Čia kiekvienas ras ką nors sau – nuo milžiniškų spiralinių kalnelių drąsuoliams iki mažų baseinėlių su kamuoliukais mažiesiems.

Taip pat yra 10D kino teatras su sensoriniais elementais, kurie leis pasijusti filmo dalimi. Mėgaukitės skaniais patiekalais, kuriuos rasite restorane, siūlančiame įvairių Kanarų ir tarptautinės virtuvės patiekalų.

Kosta Teguisės įdomybės

Vietiniai gyventojai šį anklavą vis dar vadina „Rio Tinto“, nes taip vadinosi pirmoji bendrovė, kuri XX a. septintajame dešimtmetyje šioje vietovėje pastatė pirmąjį turizmo kompleksą.

Prieš tapdamas gražiu kurortu, jis buvo didelis laukas. Ją sudarė plačios ganyklos, skirtos galvijininkystei. Taip pat buvo kviečių ir miežių laukų, žemėje rasta aborigenų keramikos liekanų.

Dabar, kai jau žinote šiek tiek daugiau apie šį Lansarotės rojų, jei norite jį aplankyti, susisiekite su mumis, kad padėtume pasirinkti geriausią veiklą. Mes jums pasiūlysime daugybę galimybių mėgautis ir puikiai praleisti laiką, siūlome ekskursijas ir ekskursijas, keliones laivu ir daugybę lankytinų vietų. Užpildykite mūsų kontaktinę formą, kad galėtumėte susisiekti ir išsiaiškinti visas abejones. Taip pat galite parašyti mums tiesiogiai „WhatsApp“ arba el. paštu, bus malonu padėti jums mėgautis geriausiais Kosta Teguise.

Playas en Costa Teguise

Kosta Teguise yra daugybė restoranų, teikiančių puikios kokybės paslaugas visiems...