Ką veikti ir ką aplankyti Kosta Teguise

Ką veikti ir ką aplankyti Kosta Teguise

Guide

Šiandien norime papasakoti apie geriausius dalykus ir vietas, kurias verta aplankyti Kosta Teguise, gražiame Lansarotės miestelyje. Mes padėsime jums rasti viską, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis nuostabiais paplūdimiais, užsiimti vandens ir sausumos sportu arba užsisakyti geriausias ekskursijas ir ekskursijas, kad pažintumėte šį nuostabų miestą.

Kosta Teguisė yra vos už pusvalandžio kelio nuo Lansarotės oro uosto. Šiandien jis laikomas labai svarbiu salos turizmo centru, nes jame siūloma daug įvairių turizmo ir poilsio pramogų.

Pradėkime nuo Kosta Teguisės paplūdimių, kurie, nors ir nedideli, turi viską, ko reikia geriausioms atostogoms su šeima ir draugais.

Las Cucharas paplūdimiai

Cosas que hacer y lugares para visitar en Costa Teguise

Tai nedidelis paplūdimys, kurio ilgis – kiek daugiau nei pusė kilometro, tačiau jame teikiamos visos būtinos paslaugos turistams ir užtikrinamas maudymosi komfortas.

Tai vienas mėgstamiausių banglenčių sporto mėgėjų, kurie čia atvyksta ieškoti gerų bangų ir pajusti adrenalino ant lentos. Jame yra nuošali zona, kurioje galima užsiimti vandens sportu, pavyzdžiui, plaukioti burlente. Yra daug įmonių, teikiančių įrangos nuomos paslaugas ir siūlančių specializuotus instruktorius, kurie jums padės.

Jei apsilankysite birželio mėnesį, galėsite pasimėgauti PWA Kosta Teguisės burlenčių sporto pasaulio čempionatu, kuriame pamatysite geriausius banglentininkus, besivaržančius dėl geriausio ant lentos prizo.

Dumblių paplūdimys

Jis yra šalia Las Cucharas, tačiau skiriasi baltu smėliu. Jame teikiamos visos maudytis skirtos paslaugos ir yra puikios sąlygos banglenčių sportui.

Jabillo paplūdimys

Tai labai ramus paplūdimys su geriausiomis sąlygomis nardyti. Jį saugo molos, o dėl ramybės tai saugiausias paplūdimys, į kurį galima eiti su vaikais ir mėgautis juo be rūpesčių.

Bastiano paplūdimys

Tai juodo smėlio paplūdimys, būdingas vulkaninės kilmės salos kraštovaizdžiui. Ji labai rami ir nesulaukia daug lankytojų, tačiau joje yra visos reikiamos paslaugos, pavyzdžiui, tualetai, dušai ir automobilių stovėjimo aikštelė.

Promenada

Cosas que hacer y lugares para visitar en Costa Teguise

Pasivaikščiojimas čia – nuostabi patirtis, nes artėdami prie vietinių įstaigų ir restoranų galėsite mėgautis jūros vėju ir gražiais vaizdais. Šeimos valdomuose restoranuose galima paragauti tarptautinės virtuvės patiekalų ir šviežios žuvies, pasižyminčios geriausiais Kanarų salų skoniais.

Jei norite nuveikti ką nors kito, išsinuomokite riedučius ir važinėkite su visa šeima. Tai smagios patirtys, kurios suteikia puikių prisiminimų ir nuostabių nuotraukų.

Ką veikti Kosta Teguise

playa de las cucharas Costa Teguise -Lanzarote

Štai visi dalykai, kuriais galėsite mėgautis, jei nuspręsite aplankyti šią nuostabią vietą per kitas atostogas:

Kelionės laivu

Lanzarote Boat

Siūlome įvairias kelionių laivu Kosta Teguise galimybes. Mes bendradarbiaujame su geriausiomis įmonėmis, kurios siūlo saugią ir kokybišką patirtį. Į keliones įskaičiuotas maistas ir gėrimai. Kai kurios išvykos laivu idealiai tinka vaikams, kuriems kelionės metu būna smagiausia. Taip pat galite rinktis kelionę burlaiviu ir pasimėgauti romantišku pasimatymu po Lansarotės saulėlydžiu. Susisiekite su mumis dėl kainų ir sąlygų, kad galėtumėte mėgautis geriausiomis kelionėmis be rūpesčių.

Vandens sportas

Lanzarote Surf (2)

Kosta Teguise yra geriausios vėjo ir bangavimo sąlygos banglenčių sportui ir plaukiojimui ant bangų. Jei norite išmokti arba dar tik pradedate mokytis, apsilankykite burlenčių sporto klube „Las Cucharas”, kur vyksta daugybė užsiėmimų ir siūloma išsinuomoti reikiamą įrangą.

Kosta Teguise galite praktikuoti:

  • Burlenčių sportas
  • Nardymas
  • Plaukimas baidarėmis
  • Banglenčių sportas
  • Bodyboarding

Žygiai pėsčiomis

Mėgaukitės paslėptais Corona kalno takais – tai didelis krateris, apsuptas nuostabios augmenijos, į kurį galima užkopti ir iš kurio atsiveria geriausi salos vaizdai. Pakilimas trunka apie valandą ir yra vidutinio sudėtingumo, todėl tinka daugumai žmonių. Apsiaukite žygio batus ir pasiruoškite kopti per vulkaninės kilmės uolėtą aplinką. Pasiekę viršūnę jausitės triumfuojantys, o prieš akis atsivers Atlanto vandenyno didybė.

Lankytinos vietos

Kosta Teguise ne tik mėgaujatės paplūdimiu ir sportuojate, bet ir rekomenduojame aplankyti šias turistų pamėgtas miesto lankytinas vietas:

Akvariumas Lansarotėje

Aquarium Lanzarote Costa Teguise5.min

Privaloma, jei norite pamatyti ryklius. Teguisės pakrantės centre esantis baseinas yra nedidelis, tačiau jo viduje pamatysite įvairiausių rūšių jūrų gyvūnų, kurie šoka ir laukia lankytojų, kad galėtų atlikti keletą juokingų salto. Taip pat yra keletas interaktyvių akvariumų, kuriuose galite pabendrauti su kai kuriomis gyvūnų rūšimis.

Vienas iš lankytinų objektų, kurį verta paminėti, yra šiukšlių akvariumas – poilsio vieta, kurioje išvysite dabartinę daugelio paplūdimių būklę, kurią lėmė neatsakingas lankytojų elgesys. Šia atrakcija siekiama paliesti žmonių sąžinę ir pabandyti sustabdyti mūsų gamtinių erdvių taršą. Juose savo ruožtu gyvena tūkstančiai beginklių ir pažeidžiamų rūšių.

Vandens parkas Kosta Teguise

Aquapark Lanzarote - Costa Teguise20.min (2)

Jei važiuosite toliau link miesto, pateksite į vandens parką – itin smagią vietą, ypač mažiesiems.

Parkas yra į vakarus nuo Las Cucharas paplūdimio. Jame yra čiuožyklų ir pasakiškų baseinų, kuriuose galima smagiai praleisti laiką. Jame taip pat yra trasų, kuriose galima lenktyniauti ir linksmai praleisti laiką. Čia kiekvienas ras ką nors sau – nuo milžiniškų spiralinių kalnelių drąsuoliams iki mažų baseinėlių su kamuoliukais mažiesiems.

Taip pat yra 10D kino teatras su sensoriniais elementais, kurie leis pasijusti filmo dalimi. Mėgaukitės skaniais patiekalais, kuriuos rasite restorane, siūlančiame įvairių Kanarų ir tarptautinės virtuvės patiekalų.

Kosta Teguisės įdomybės

Vietiniai gyventojai šį anklavą vis dar vadina „Rio Tinto”, nes taip vadinosi pirmoji bendrovė, kuri XX a. septintajame dešimtmetyje šioje vietovėje pastatė pirmąjį turizmo kompleksą.

Prieš tapdamas gražiu kurortu, jis buvo didelis laukas. Ją sudarė plačios ganyklos, skirtos galvijininkystei. Taip pat buvo kviečių ir miežių laukų, žemėje rasta aborigenų keramikos liekanų.

Dabar, kai jau žinote šiek tiek daugiau apie šį Lansarotės rojų, jei norite jį aplankyti, susisiekite su mumis, kad padėtume pasirinkti geriausią veiklą. Mes jums pasiūlysime daugybę galimybių mėgautis ir puikiai praleisti laiką, siūlome ekskursijas ir ekskursijas, keliones laivu ir daugybę lankytinų vietų. Užpildykite mūsų kontaktinę formą, kad galėtumėte susisiekti ir išsiaiškinti visas abejones. Taip pat galite parašyti mums tiesiogiai „WhatsApp” arba el. paštu, bus malonu padėti jums mėgautis geriausiais Kosta Teguise.

Ką sako mūsų klientai:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!

Playas en Costa Teguise