Pirmasis leidimas: 8 birželio, 2022 | Paskutinį kartą atnaujinta: 16 rugsėjo, 2022 | Autorius: Jan Daniel

Costa Teguise paplūdimiai Lansarotėje

Kosta Teguise yra daugybė restoranų, teikiančių puikios kokybės paslaugas visiems skoniams. Dėl gražių paplūdimių, turtingos gastronomijos ir įvairių laisvalaikio bei pramogų galimybių čia atvyksta lankytojai iš viso pasaulio.

Šį kartą norėtume papasakoti apie Kosta Teguizės paplūdimius, kurie išsiskiria smėlio baltumu, puikiu klimatu ir svajingais kraštovaizdžiais.

Vieta

Kosta Teguisės paplūdimiai yra Lansarotės rytuose, konkrečiai Teguisės savivaldybėje. Tai vienas svarbiausių Lansarotės turizmo centrų.

Šios vietovės promenada tęsiasi 5 km, palei kurią rasite daugybę parduotuvių, restoranų, viešbučių ir įvairių vietų, kur galima pasilinksminti su šeima ir draugais.

Svarbiausi Kosta Teguisės paplūdimiai

Toliau pateikiame svarbiausių paplūdimių sąrašą pagal jų grožį, paplūdimių paslaugų kokybę ir galimybę užsiimti vandens sportu.

Las Cucharas paplūdimys

Tai ilgiausias ir gražiausias Kosta Teguisės paplūdimys, vienas populiariausių dėl dviejų priežasčių. Viena vertus, turistai jo ieško dėl teikiamos ramybės. Tai idealus pasirinkimas poilsiautojams, norintiems atsijungti nuo šiuolaikinio pasaulio šurmulio. Poros su vaikais ir draugų grupės čia nuolat atvyksta pasimėgauti saule ir pažaisti po skaisčiai mėlynu dangumi.

Kita vertus, tai puikus gamtos anklavas įvairioms vandens sporto šakoms, ypač banglenčių sportui. Čia taip pat labai populiari žvejyba ir nardymas.

Šalia jūros pakrantės promenados įsikūrusioje maudykloje teikiamos įvairios paslaugos maudymosi patogumui. Jis pasižymi auksiniu smėliu ir ramiais vandenimis, kuriuos saugo molų bangos.

Bastian paplūdimys

Jis tęsiasi 200 metrų ir, skirtingai nei kaimyniniai paplūdimiai, turi tamsų smėlį dėl smėlyje esančio vulkaninio pikono.

Paprastai jis nebūna labai perpildytas ir jame teikiamos visos reikalingos paplūdimio paslaugos. Čia rasite automobilių stovėjimo aikštelę, dušus, tualetus ir prieigą. Taip pat galite pasiimti vaikus ir leisti jiems ramiai žaisti, nes jo vanduo ramus ir labai saugus.

Jablillo paplūdimys

Things to do in Costa Teguise | Lanzarote

Tai nedidelis paplūdimys, kurio vandenys ramūs dėl jį saugančių molų ir nuolat budinčių gelbėtojų. Jis idealiai tinka nardyti ir tyrinėti seklų jūros dugną. Paplūdimyje yra gultai ir skėčiai, jis yra netoli automobilių stovėjimo aikštelės ir promenados.

Los Charcos

Tai nedidelis apie 150 metrų ilgio paplūdimys su baltu smėliu. Jame nėra daug žmonių, todėl galėsite mėgautis jūra nepastebimi. Čia teikiamos įvairios paplūdimio paslaugos ir jis pasižymi idealiomis savybėmis banglenčių sportui.

El Ancla paplūdimys

Tai geriausias pasirinkimas, jei ieškote ramybės ir tylos. Čia ideali aplinka atsipalaiduoti, degintis ir tyrinėti jūrą nardant. Tačiau turėtumėte žinoti, kad jis nėra šalia jokios įstaigos, todėl turėtumėte apsirūpinti ir pasiimti viską, ko jums reikės.

Kaip ten patekti

Jei išsinuomosite automobilį, lengvai ten nuvyksite keliu. Kitas paprastas būdas – važiuoti autobusų linija ir, išlipus autobusų stotelėje, kelias minutes eiti pėsčiomis.

Paplūdimiai Lansarote

Susiję straipsniai:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0