Papagajo paplūdimiai

Papagajo paplūdimiai

Šiame pranešime kalbėsime apie Papagajo paplūdimius arba, geriau tariant, geriausius Lansarotės paplūdimius. Dėl įvairių priežasčių šią vietovę maudytis ir mėgautis jūra renkasi daugelis turistų.

Papagajo paplūdimiai pasižymi auksiniu smėliu ir intensyviu turkio spalvos vandeniu. Jie lankytojų sulaukia ištisus metus, tačiau didelė pakrantės dalis nėra perpildyta. Daugiausia lankytojų čia apsilanko vasarą, todėl jei mėgstate vienatvę, galite vykti kitu metų laiku ir mėgautis jūra laisvalaikiu bei išskirtinėmis pramogomis.

Vieta

Papagajo paplūdimiai yra Lansarotės pietuose esančioje Yaiza savivaldybėje ir priklauso Playa Blanca turizmo centrui. Juos pėsčiomis pasieksite vos per kelias minutes, jei apsistosite viename iš viešbučių.

Jos tęsiasi penkis kilometrus ir yra suskirstytos į nedideles įlankėles, vadinamas Playa Mujeres, Caleta del Congrio, El Pozo, Puerto Muelas ir Papagayo. Kiekvieną iš šių zonų juosia žemos uolų sienos.

Šiuose paplūdimiuose visada būna geras oras, todėl galėsite mėgautis puikia diena, kai daug saulės ir mažai vėjo. Nuo paplūdimio matosi kaimyninė Fuerteventuros sala ir Loboso salelė.

Vandens sportas

Jei mėgstate jūrą ir jos žavesį, privalote atvykti į Papagajo paplūdimius. Jei mėgaudamiesi jūra norite išlieti prakaitą, rekomenduojame pasivaikščioti Papagajo paplūdimių pakrante. Tačiau jei ieškote jūros, laukiame jūsų nardymo, plaukimo ir nardymo su vamzdeliu. Mėgaukitės vandeniu ir tyrinėkite jūros dugną populiariausioje Lansarotės pakrantėje.

Ramybė ir poilsis

Dėl savo mažo dydžio įlankėlės yra saugi aplinka vaikams, kurie mėgsta pliuškentis vandenyje ir statyti smėlio pilis.

Galite gulėti ant smėlio ir degintis bei atsipalaiduoti. Tai nuostabi atsipalaidavimo terapija, neprilygstanti geriausiam pasaulio SPA centrui. Būsite viduryje rojaus kraštovaizdžio, jausdami gaivų vėją ant veido ir girdėdami švelnų jūros ošimą. Tai neabejotinai nepaprasta patirtis visiems jūsų pojūčiams.

Papagajo paplūdimys

Playas de Papagayo - Lanzarote Beach (2)

Tai vienas iš gražiausių grupės paplūdimių, nuo kurio ir kilo grupės pavadinimas. Jis sudaro nedidelę įlankėlę tarp dviejų uolų ir sukuria puikią aplinką atsipalaiduoti ir mėgautis jūra.

Jis tęsiasi 120 metrų ilgio ir apie 20 metrų pločio, o jame rasite švelnų auksinį smėlį ir beveik nejudantį krištolo skaidrumo vandenį. Tai puikus paplūdimys jūros dugnui tyrinėti.

Čia yra automobilių stovėjimo aikštelė ir stovyklavietė, taip pat paplūdimio baras, kuriame galite apsirūpinti maistu ir gėrimais. Į šį paplūdimį plūsta ir nudistai, ir nenudistai.

Playa Mujeres paplūdimys

Lanzarote Beach Playa Mujeres.min

Šis paplūdimys driekiasi 400 metrų balto smėlio. Jame ramus vanduo ir įspūdingas kraštovaizdis. Kadangi jis toks platus, jums nereikės jaudintis, ar rasite ramią ir tylią vietą.

Los Ajaches gamtos paminklas

Playas de Papagayo

Papagajo paplūdimių grupė priklauso Los Ajacheso gamtos paminklui, o tai reiškia, kad tai jautri teritorija, kurią būtina saugoti. Dėl šios priežasties į ją gali patekti tik ne gyventojai, kurie turi sumokėti 3 eurus, kad galėtų mėgautis jos vandenimis.

Kaip nuvykti į Papagajo paplūdimius

Jei vykstate automobiliu, turite nuvažiuoti į Los Ajaches gamtos paminklo slėnį, kur yra namelis, kontroliuojantis patekimą į paplūdimį. Tačiau jei nuspręsite ten patekti pėsčiomis, turite eiti San Marcial del Rubicón taku, kuris prasideda Las Coloradas ir pirmiausia nuves jus į Playa Mujeres, o paskui į kitus komplekso paplūdimius.

Playas de Papagayo

Pludmales Lansarote
Susiję straipsniai: