Pláže v Puerto del Carmen

Pláže v Puerto del Carmen

Puerto del Carmen se nachází na jihovýchodě ostrova Lanzarote a je jedním z nejdůležitějších turistických center v regionu. Nabízí mnoho služeb pro potěšení turistů a 6 kilometrů svěžích pláží.

Původně se jednalo o rybářskou oblast, která se však vyvinula v kompletní turistickou nabídku. V současné době se v oblasti zvané La Tiñosa stále provozuje nepřetržitá rybářská činnost, a aby byla zachována podstata této oblasti, byly hotelové budovy postaveny s respektem k tradiční architektuře.

Pláže v Puerto del Carmen

Pobřeží se táhne v délce 8 kilometrů, podél nichž najdete nejrůznější služby. Budete mít také možnost provozovat různé vodní aktivity, jako je potápění, šnorchlování, surfování a další. Mnoho turistů si pláže Puerto del Carmen vybírá do svého itineráře pro jejich vynikající klima a kvalitní služby.

Pláž Playa Grande

Playas de Puerto del Carmen

Jedná se o městskou pláž táhnoucí se v délce jednoho kilometru se zlatavým pískem a klidnou vodou. Je to nejoblíbenější pláž v oblasti a odehrávají se zde všechny aktivity Puerto del Carmen. Na přilehlé promenádě najdete řadu obchodů, restaurací a míst pro volný čas, která uspokojí každý vkus.

Najdete zde vše, co koupající potřebují, aby si mohli pohodlně užívat moře. Na pláži jsou k dispozici sprchy, toalety, převlékárny, plavčíci, lehátka a slunečníky a hlídané parkoviště.

Matagorda

Táhne se v délce 800 metrů a je široká 30 metrů. Je to jedna z nejrušnějších zátok na ostrově, protože je obklopena hotely a apartmány. Najdete zde lehátka a slunečníky, ale pokud dáváte přednost opalování, můžete si lehnout na písek a pěkně se opálit.

Los Pocillos

Puerto del Carmen Becahes - Lanzarote (1)

Nachází se v centru, mezi městy Matagorda a Playa Grande. Je 1 kilometr dlouhá a 150 metrů široká a vítá stovky turistů, kteří ji navštěvují. Vyznačuje se zlatavým pískem a klidnou vodou.

Alej pláží

Avenida de las Playas vede souběžně s plážemi v Puerto del Carmen. Její nákupní a zábavní možnosti přispěly k popularitě této oblasti. Pokud se po ní projdete, najdete zde různé restaurace, obchody a mnoho možností denního i nočního vyžití. Ulička je vybavena cyklistickou plochou, abyste ji mohli projet na dvou kolech a vychutnat si mořský vánek v celé její kráse.

Jak se tam dostat

Dostat se na pláže v Puerto del Carmen je velmi snadné. Stačí projet po třídě a zaparkovat poblíž vybrané pláže. Můžete se tam také dostat autobusem na jedné z autobusových linek, které do Puerto del Carmen jezdí. Teď, když už jste na pláži, si stačí užít nádherný den na moři Lanzarote.

Pláže v Puerto del Carmen

Související články: