První publikace: 25 března, 2024 |

Tematické parky na Jižní Tenerife
Vodní a zábavní parky na jihu Tenerife

V tomto průvodci se dozvíte, co nabízejí vodní a zábavní parky na jihu Tenerife. Zjistěte, proč byste je měli navštívit a jak získat vstupenky. Všechny aktivity, které najdete níže, jsou k dispozici na našich webových stránkách. Napište nám na WhatsApp, kdykoli budete chtít, jsme vám k dispozici, abychom vám objasnili vaše pochybnosti a provedli rezervaci.

Zábavní parky, příroda, zoologické zahrady a přehlídky zvířat na jihu Tenerife

Vezměte svou rodinu a především děti do zábavních parků na Tenerife Jih a užijte si skvělé dny uprostřed přírody a života zvířat. Je to skvělá příležitost nadýchat se čerstvého vzduchu, socializovat se a posílit rodinné vazby ve světě, který je stále více rozptylován technologiemi. Všechny zábavní parky z tohoto seznamu jsou k dispozici na našich webových stránkách, pro získání vstupenek nám napište na WhatsApp.

Objevte divokou přírodu v Jungle Parku

Jungle Park Tenerife (4)

Navštivte Jungle Park na jihu Tenerife a zažijte jedinečný kontakt s divokým světem. Je to nádherná džungle se stromy, vodopády, potoky, kouzelnými stezkami a visutými mosty. Žije zde spokojeně a v harmonii více než 500 různých druhů zvířat. Jednou z hlavních atrakcí parku je představení dravých ptáků, kteří ve vzduchu předvádějí triky a demonstrují tak svou inteligenci a sílu.

Poznejte ochranu druhů v Monkey Parku

opičí park na jihu Tenerife

Monkey Park se věnuje ochraně ohrožených zvířat a je přírodním útočištěm pro opice žijící na úplné svobodě. Pozorujte je, jak se procházejí mezi stromy a vrtí ocasy. Přibližte se k nim, abyste si je mohli vyfotit a dát jim nějaké ovoce. Najdete zde opice různých druhů a velikostí, které jsou hravé a s radostí přijímají návštěvníky. V parku žijí i další primáti, ptáci a plazi.

Jízda na velbloudech ve Velbloudím parku

velbloudí park na jihu tenerife

Prožijte nezapomenutelný den v této klidné zoologické zahradě s přátelskou atmosférou. Těšte se na krásné papoušky, slepice, kachny, osly, ovce a kozy chované s láskou a oddaností. Máte-li s sebou děti, využijte příležitosti a ukažte jim půvaby života zvířat. Hvězdami parku jsou velbloudi, z nichž každý má své jméno a zvláštní příběh. Na velbloudu se můžete bezpečně projet po dobu 30 minut . Níže najdete podrobnosti o tomto i ostatních parcích, abyste se mohli seznámit s jejich charakteristikou a provést rezervaci.

Zábava ve vodě v aquaparcích na jihu Tenerife

Siam Park, vodní park na Tenerife Jih

Zde je seznam nejlepších vodních parků na Tenerife Jih, kde se můžete ochladit, užít si sluníčka, sjíždět tobogány, hrát si, plavat, zažít adrenalin a mnoho dalšího. Jste připraveni?

Ponořte se do zábavy v Aqualandu

Připravte se na den plný zábavy a legrace. Užijte si delfinárium a neuvěřitelné atrakce, jako je Kamikaze, Super Slalom, Twister, Anakonda a mnoho dalších. Zachyťte na fotografiích okamžiky plné radosti a zábavy, když se vydáte na nejextrémnější atrakce parku. Pořiďte si u nás vstupenky do Aqualandu a vezměte svou rodinu za zábavou a ochlazením ve vodě.

Osvěžte své smysly a zažijte intenzivní emoce v Siam Parku

.
Siam Park, vodní park na jihu Tenerife

Užijte si jedinečné atrakce v tomto nádherném parku v thajském stylu, který je největší v Evropě a jeden z nejlepších na světě. Získejte velkou dávku adrenalinu a zábavy v jeho neuvěřitelných atrakcích pro všechny věkové kategorie, stejně jako místa k odpočinku, obchody, restaurace a představení s lachtany. Jeho atrakce jsou rozděleny do tří kategorií: rodinné, relaxační a adrenalinové, přičemž ty poslední dokáží vyvolat intenzivní emoce.

    • Obří vlna je největší na světě
    • Skluzavka Kamikaze je nejvyšší a nejrychlejší na světě
    • Na umělé pláži s opravdovým pískem je mnoho lehátek k odpočinku a relaxaci
    • Astera Singha Water Roller Co má několik změn směru jízdy a jízdu do kopce a z kopce rychlostí přes 65 km/h.
    • Věž síly vás čeká sjezd rychlostí 80 km/h při průjezdu akváriem plným manty a žraloků.

Mrkněte na jízdenku

Nabízíme vám dvojitou vstupenku, se kterou si užijete dva vodní parky za speciální cenu. Prvním z nich je Siam Park na jihu Tenerife, o kterém jsme vás již informovali a víme, že ho chcete navštívit. Druhým je Loro Parque na druhé straně ostrova. Tento nádherný park je domovem největší koncentrace papoušků na světě, kteří předvádějí zábavná představení pro pobavení návštěvníků. V parku žijí také další druhy savců, plazů, ptáků, opic, kočkovitých šelem a vodních živočichů. Říká se, že je to jedna z nejlepších zoologických zahrad na světě.

Chcete-li se dostat ke vstupence Twin Ticket nebo jakékoli jiné vstupence do vodních a zábavních parků na jihu Tenerife, napište nám nyní na náš WhatsApp. Je nám potěšením pomoci vám užít si senzační dobrodružství během vaší dovolené. Na konci každé aktivity najdete také kontaktní formulář, jehož prostřednictvím můžete provést rezervaci.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: