Pirmizrāde: 10 novembris, 2022 |

Ekskursijas ar katamarānu Costa Adeje Tenerife

Ekskursijas ar katamarānu Kosta Adēje ir ļoti populāras starp tūristiem, kas katru gadu ierodas Tenerifē. Katamarāni ir komfortablas laivas, kas ir piemērotas nelielām grupām, kas ļauj baudīt jūru bez daudzu cilvēku kompānijas. Izmantojiet laivu braucienu, lai atpūstos, sauļotos vai vienkārši atpūstos ēnā, vienlaikus apbrīnojot piekrastes skatus.

Šajā tekstā mēs vēlamies jums pastāstīt par brauciena ar katamarānu Kosta Adeje priekšrocībām un mūsu labāko ekskursiju raksturojumu.

Kāpēc ceļojumi ar katamarānu Kosta Adēzē?

Kosta Adeje ir viens no svarīgākajiem Tenerifes tūrisma centriem. Tajā koncentrēts lielisks viesnīcu, gastronomijas un atpūtas piedāvājums. Tajā atrodas arī Puerto Colón, viena no svarīgākajām ostām uz salas. Lielākā daļa mūsu laivu braucienu sākas no šejienes.

Ar katamarānu nomu Kosta Adeje jūs varat apmeklēt teritorijas, kurās dzīvo Tenerifes vaļveidīgie. Mūsu laivas dodas uz ūdeņiem starp Tenerifi un La Gomeru, kur parasti var redzēt delfīnus, kas priecīgi pastaigājas apkārt. Tenerife ir viena no ieteicamākajām vietām vaļveidīgo vērošanai, un, ja mums paveiksies, mēs varam redzēt dažus rotaļīgus vaļus, kas tuvojas laivai.

Tagad mēs vēlamies parādīt jums mūsu katamarānus privātām un kopīgām ekskursijām. Mēs ceram, ka, izmantojot šo ceļvedi, jūs varēsiet izvēlēties sev piemērotāko aktivitāti. Aicinām jūs rakstīt mums uz WhatsApp, lai aprunātos un atrisinātu jūsu jautājumus par jebkuru aktivitāti.

Los Gigantes klintis

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)Mūsu ekskursijas, kas ilgst 4 stundas vai vairāk, aizvedīs jūs pie šiem iespaidīgajiem klinšu milžiem, lai apbrīnotu to skaistumu un krāšņumu. Los Gigantes klintis, ko dēvē arī par “elles sienu”, ir slavenas visā arhipelāgā. Ikviens vēlēsies tās apmeklēt, uzturoties Kosta Adeje vai jebkurā citā Tenerifes pilsētā.

Šie klinšu kalni izveidojušies senu vulkāna izvirdumu rezultātā. Mūsdienās tie projektēti kā lielas sienas, kas aizsargā Tenerifes piekrasti. Tie arī rada ideālus apstākļus jūras dzīvībai, kur var sastapt dažādas augu un dzīvnieku sugas. Tas ir īpaši vērtīgi nirējiem, kuri pastāvīgi šeit ierodas peldēties un atklāt jūras gultnes burvību.

Maskas līcis ir skaista melno smilšu pludmale klinšu pakājē. Daudzi laivotāji šeit ierodas, lai atsvaidzinātos tās kristāldzidrajos ūdeņos. Šeit var peldēties un snorkelēt. Izbaudiet šo autentisko dabas paradīzi ar mūsu katamarānu ekskursijām no Kosta Adeje.

Privāts katamarānu čartera brauciens vaļu un delfīnu vērošanai Kosta Adēžē

Mūsu vietnē ir pieejamas dažādas privātas laivu nomas iespējas. Jūs varat izvēlēties buru laivas, jahtas, motorlaivas un citas. Uzaiciniet savus tuvos draugus, lai svinētu svarīgus datumus. Tas būs tikai jūs un mūsu apkalpe, ekskluzīvs brauciens pēc jūsu vēlmēm. Izmantojiet iespēju nosvinēt kāzu gadadienu, laulības piedāvājumu, izlaidumu un daudz ko citu.

Šajā sadaļā mēs piedāvājam mūsu labākos katamarānus, ar kuriem jūs varēsiet doties ekskluzīvā izbraucienā.

Privāts brauciens ar plašu katamarānu Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).minPateicoties tās 36 pēdu garumam, mūsu laiva Kalima ļaus jums izbaudīt ērtu izbraucienu ar katamarānu kopā ar kapteini Costa Adeje. Izvēlieties starp 3 vai 5 stundām, lai redzētu vaļveidīgos un peldētos. Ja rezervējat 8 stundas, jūs varēsiet apmeklēt apbrīnojamās Los Gigantes klintis un Maskas līci. Bezalkoholiskie dzērieni un uzkodas ir iekļautas cenā. Pēc izvēles Paella par papildu samaksu.

Kennex privātā katamarānu čartera

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minŠī skaistā laiva var uzņemt ne vairāk kā 11 cilvēkus. Uz tās klāja atradīsiet sietu, uz kura atpūsties. Izīrējiet uz 3 stundām, lai redzētu vaļveidīgos un peldētos līcī. Ar 5 līdz 7 stundu braucienu jūs aizvedīs uz Milžu klintīm un pasakaino Maskas līci. Makšķerēšanas aprīkojums, atspirdzinošie dzērieni uz klāja un ēdiens, ar ko dalīties apstāšanās laikā, ir iekļauti cenā. Transports par papildu samaksu.

Privāts čartera brauciens ar katamarānu 45 personām ar Eden

Tenerife catamaran charter for 45 personsŠī ir fantastiska 3 stundu privāta ekskursija. Mums ir pietiekami daudz vietas, lai visi 45 pasažieri varētu izbaudīt braucienu un atpūsties. Ekskursijas laikā varēsiet apskatīt vaļveidīgos un peldēties piekrastē. Katrai personai ir iekļauta viena sviestmaize un dzērieni uz klāja. Jūs varat ņemt līdzi arī savus dzērienus un uzkodas. Par papildu samaksu ir pieejams ēdiens un ruļļi.

Kopīgas ekskursijas ar katamarānu no Kosta Adjejas

Mums ir arī dažādi katamarāni kopīgai fraktēšanai. Nāciet un izbrauciet kruīzā pa līci un izbaudiet lieliskus iespaidus.

Kopīga ekskursija ar katamarānu Edén

eden catamaran tour tenerifeKā jau minēts, Eden ir liels un plašs katamarāns. Divu stundu laikā jūs varēsiet vērot Tenerifes vaļus un delfīnus un peldēties. Dzēriens ir iekļauts cenā.

3 stundu ekskursija vaļu vērošanai ar Freebird

catamaran tour in Tenerife with FreebirdŠis maršruts sākas Puerto Kolonā un dodas uz ūdeņiem pie La Gomeras, lai apskatītu Tenerifes jūras dzīvniekus. Pēc tam mēs dodamies uz piekrasti, lai peldētos un snorkelētu. Pēc apstāšanās krastā ir iekļauti dzērieni uz kuģa un uzkodas.

Plašs katamarāns Kalima 11 personām

Tenerife - Boat Charter - (9).minMēs piedāvājam jums iespēju ceļot ar koplietošanas katamarānu Kalima. 3 stundu laikā jūs piedzīvosiet neticamus mirkļus jūrā. Lai gan ekskursija ir kopīga, tajā būs tikai daži cilvēki, tāpēc ikviens jutīsies tikpat ērti kā ekskluzīvā braucienā. Rezervējiet, lai redzētu vaļveidīgos un peldētos Atlantijas okeānā.

Rezervēšana un rezervācijas

Ja vēlaties doties ar kādu no šīm laivām, vienkārši rakstiet mums, lai veiktu savu pieprasījumu. Atgādinām, ka lielākajā daļā šo ekskursiju ir iekļauts transports no svarīgākajiem Tenerifes tūrisma centriem.

Papildus šīm ekskursijām ar katamarāniem Kosta Adējes salā mēs piedāvājam arī dažādas laivas, ar kurām var izbraukt līcī un baudīt jūru. Neaizmirstiet sazināties ar mums, izmantojot WhatsApp vai kontaktformu, kas pievienota katrai aktivitātei. Mēs arī iesakām rakstīt mums divas nedēļas iepriekš, lai jums būtu lielākas iespējas atrast vietas izvēlētajam datumam. Mēs ceram, ka jūs pilnībā izbaudīsiet savu atpūtu Kosta Adeje.

 

 

 

Ekskursijas ar katamarānu vietnē Costa Adeje
Katamarānu čarteri vietnē Costa Adeje
Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!