Ekskursijas ar katamarānu Costa Adeje Tenerife

Ekskursijas ar katamarānu Costa Adeje Tenerife

Guide

Ekskursijas ar katamarānu Kosta Adēje ir ļoti populāras starp tūristiem, kas katru gadu ierodas Tenerifē. Katamarāni ir komfortablas laivas, kas ir piemērotas nelielām grupām, kas ļauj baudīt jūru bez daudzu cilvēku kompānijas. Izmantojiet laivu braucienu, lai atpūstos, sauļotos vai vienkārši atpūstos ēnā, vienlaikus apbrīnojot piekrastes skatus.

Šajā tekstā mēs vēlamies jums pastāstīt par brauciena ar katamarānu Kosta Adeje priekšrocībām un mūsu labāko ekskursiju raksturojumu.

Kāpēc ceļojumi ar katamarānu Kosta Adēzē?

Kosta Adeje ir viens no svarīgākajiem Tenerifes tūrisma centriem. Tajā koncentrēts lielisks viesnīcu, gastronomijas un atpūtas piedāvājums. Tajā atrodas arī Puerto Colón, viena no svarīgākajām ostām uz salas. Lielākā daļa mūsu laivu braucienu sākas no šejienes.

Ar katamarānu nomu Kosta Adeje jūs varat apmeklēt teritorijas, kurās dzīvo Tenerifes vaļveidīgie. Mūsu laivas dodas uz ūdeņiem starp Tenerifi un La Gomeru, kur parasti var redzēt delfīnus, kas priecīgi pastaigājas apkārt. Tenerife ir viena no ieteicamākajām vietām vaļveidīgo vērošanai, un, ja mums paveiksies, mēs varam redzēt dažus rotaļīgus vaļus, kas tuvojas laivai.

Tagad mēs vēlamies parādīt jums mūsu katamarānus privātām un kopīgām ekskursijām. Mēs ceram, ka, izmantojot šo ceļvedi, jūs varēsiet izvēlēties sev piemērotāko aktivitāti. Aicinām jūs rakstīt mums uz WhatsApp, lai aprunātos un atrisinātu jūsu jautājumus par jebkuru aktivitāti.

Los Gigantes klintis

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)Mūsu ekskursijas, kas ilgst 4 stundas vai vairāk, aizvedīs jūs pie šiem iespaidīgajiem klinšu milžiem, lai apbrīnotu to skaistumu un krāšņumu. Los Gigantes klintis, ko dēvē arī par “elles sienu”, ir slavenas visā arhipelāgā. Ikviens vēlēsies tās apmeklēt, uzturoties Kosta Adeje vai jebkurā citā Tenerifes pilsētā.

Šie klinšu kalni izveidojušies senu vulkāna izvirdumu rezultātā. Mūsdienās tie projektēti kā lielas sienas, kas aizsargā Tenerifes piekrasti. Tie arī rada ideālus apstākļus jūras dzīvībai, kur var sastapt dažādas augu un dzīvnieku sugas. Tas ir īpaši vērtīgi nirējiem, kuri pastāvīgi šeit ierodas peldēties un atklāt jūras gultnes burvību.

Maskas līcis ir skaista melno smilšu pludmale klinšu pakājē. Daudzi laivotāji šeit ierodas, lai atsvaidzinātos tās kristāldzidrajos ūdeņos. Šeit var peldēties un snorkelēt. Izbaudiet šo autentisko dabas paradīzi ar mūsu katamarānu ekskursijām no Kosta Adeje.

Privāts katamarānu čartera brauciens vaļu un delfīnu vērošanai Kosta Adēžē

Mūsu vietnē ir pieejamas dažādas privātas laivu nomas iespējas. Jūs varat izvēlēties buru laivas, jahtas, motorlaivas un citas. Uzaiciniet savus tuvos draugus, lai svinētu svarīgus datumus. Tas būs tikai jūs un mūsu apkalpe, ekskluzīvs brauciens pēc jūsu vēlmēm. Izmantojiet iespēju nosvinēt kāzu gadadienu, laulības piedāvājumu, izlaidumu un daudz ko citu.

Šajā sadaļā mēs piedāvājam mūsu labākos katamarānus, ar kuriem jūs varēsiet doties ekskluzīvā izbraucienā.

Privāts brauciens ar plašu katamarānu Kalima

Tenerife - Boat Charter - (7).minPateicoties tās 36 pēdu garumam, mūsu laiva Kalima ļaus jums izbaudīt ērtu izbraucienu ar katamarānu kopā ar kapteini Costa Adeje. Izvēlieties starp 3 vai 5 stundām, lai redzētu vaļveidīgos un peldētos. Ja rezervējat 8 stundas, jūs varēsiet apmeklēt apbrīnojamās Los Gigantes klintis un Maskas līci. Bezalkoholiskie dzērieni un uzkodas ir iekļautas cenā. Pēc izvēles Paella par papildu samaksu.

Kennex privātā katamarānu čartera

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minŠī skaistā laiva var uzņemt ne vairāk kā 11 cilvēkus. Uz tās klāja atradīsiet sietu, uz kura atpūsties. Izīrējiet uz 3 stundām, lai redzētu vaļveidīgos un peldētos līcī. Ar 5 līdz 7 stundu braucienu jūs aizvedīs uz Milžu klintīm un pasakaino Maskas līci. Makšķerēšanas aprīkojums, atspirdzinošie dzērieni uz klāja un ēdiens, ar ko dalīties apstāšanās laikā, ir iekļauti cenā. Transports par papildu samaksu.

Privāts čartera brauciens ar katamarānu 45 personām ar Eden

Tenerife catamaran charter for 45 personsŠī ir fantastiska 3 stundu privāta ekskursija. Mums ir pietiekami daudz vietas, lai visi 45 pasažieri varētu izbaudīt braucienu un atpūsties. Ekskursijas laikā varēsiet apskatīt vaļveidīgos un peldēties piekrastē. Katrai personai ir iekļauta viena sviestmaize un dzērieni uz klāja. Jūs varat ņemt līdzi arī savus dzērienus un uzkodas. Par papildu samaksu ir pieejams ēdiens un ruļļi.

Kopīgas ekskursijas ar katamarānu no Kosta Adjejas

Mums ir arī dažādi katamarāni kopīgai fraktēšanai. Nāciet un izbrauciet kruīzā pa līci un izbaudiet lieliskus iespaidus.

Kopīga ekskursija ar katamarānu Edén

eden catamaran tour tenerifeKā jau minēts, Eden ir liels un plašs katamarāns. Divu stundu laikā jūs varēsiet vērot Tenerifes vaļus un delfīnus un peldēties. Dzēriens ir iekļauts cenā.

3 stundu ekskursija vaļu vērošanai ar Freebird

catamaran tour in Tenerife with FreebirdŠis maršruts sākas Puerto Kolonā un dodas uz ūdeņiem pie La Gomeras, lai apskatītu Tenerifes jūras dzīvniekus. Pēc tam mēs dodamies uz piekrasti, lai peldētos un snorkelētu. Pēc apstāšanās krastā ir iekļauti dzērieni uz kuģa un uzkodas.

Plašs katamarāns Kalima 11 personām

Tenerife - Boat Charter - (9).minMēs piedāvājam jums iespēju ceļot ar koplietošanas katamarānu Kalima. 3 stundu laikā jūs piedzīvosiet neticamus mirkļus jūrā. Lai gan ekskursija ir kopīga, tajā būs tikai daži cilvēki, tāpēc ikviens jutīsies tikpat ērti kā ekskluzīvā braucienā. Rezervējiet, lai redzētu vaļveidīgos un peldētos Atlantijas okeānā.

Rezervēšana un rezervācijas

Ja vēlaties doties ar kādu no šīm laivām, vienkārši rakstiet mums, lai veiktu savu pieprasījumu. Atgādinām, ka lielākajā daļā šo ekskursiju ir iekļauts transports no svarīgākajiem Tenerifes tūrisma centriem.

Papildus šīm ekskursijām ar katamarāniem Kosta Adējes salā mēs piedāvājam arī dažādas laivas, ar kurām var izbraukt līcī un baudīt jūru. Neaizmirstiet sazināties ar mums, izmantojot WhatsApp vai kontaktformu, kas pievienota katrai aktivitātei. Mēs arī iesakām rakstīt mums divas nedēļas iepriekš, lai jums būtu lielākas iespējas atrast vietas izvēlētajam datumam. Mēs ceram, ka jūs pilnībā izbaudīsiet savu atpūtu Kosta Adeje.

 

 

 

Ekskursijas ar katamarānu vietnē Costa Adeje

Katamarānu čarteri vietnē Costa Adeje

			Things to do in Costa Adeje - Ko darīt Costa Adeje
Vai jūs plānojat pavadīt brīvdienas Kosta Adeje un meklējat, ko darīt? Tad esat...
			day trips in costa adeje - Dienas ekskursijas Kosta Adeje
Laipni lūdzam Costa Adeje! Šajā tekstā atradīsiet labākās ekskursijas un dienas...
			royal delfin tenerife los gigantes (59) - Kosta Adeje vaļu un delfīnu vērošanas ekskursijas
Vaļu vērošana Kosta Adeje, Tenerifē, iespējams, ir vispopulārākā aktivitāte visu...
			Jetski in tenerife south - Costa Adeje Ūdenssports
Vai esat devies atvaļinājumā uz Tenerifi un uzturaties Costa Adeje? Jūs noteikti...
			Tenerife Quad Bike Safari Vulocano (1) - Kosta Adeje Kvadraciklu safari
Šajā sadaļā jūs varat atrast mūsu kvadraciklu safari, ko mēs piedāvājam ar...
			royal delfin tenerife los gigantes (59) - Braucieni ar laivu Costa Adeje
Izbraucieni ar laivu Kosta adjejā ir viena no populārākajām un ieteicamākajām...
			Tenerife Self Drive Boat Rental Puerto de Las Galletas (1)-min - Laivu noma Costa Adeje Tenerife
Laipni lūgti Bananapalmbay.com, šajā sadaļā jūs atradīsiet 14 laivas īre Costa...
			catamaran tour in tenerife private and shared (9).min - Privātās ekskursijas un katamarānu čarteri Kosta Adjejā
Ar mūsu privātajām ekskursijām ar katamarānu Kosta Adēžē jūs piedzīvosiet...
			Playa Troya - Costa Adeje Beach (5) - Playa de Troya Pludmale
Playa de Troya I un II ir divas pludmales Kosta Adeje. Šeit jūs atradīsiet visas...
			Playa de Fañabe - Playa Fañabé Pludmale
Playa Fañabé ir brīnišķīga gaišu smilšu pludmale ar lieliskām atpūtas...
			Playa del Camison - Playa de las Americas - Playa del Camison Pludmale
Tā ir lieliska pilsētas pludmale, kur sauļoties un baudīt Tenerifes jūru. Tā...
			Playa del Duque Costa Adeje Holiday Resort - Playa del Duque Pludmale
Tā ir pilsētas pludmale, kas atrodas Kosta Adeje un piedāvā visu, kas nepieciešams...